• LT
  •  | 
  • EN
Į pradžiąTinklapio medisKontaktaiParašykite mums

Pasaulio sportinių šokių federacijos, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto, Lietuvos sporto federacijų sąjungos, Lietuvos asociacijos sportas visiems narė


Lietuvos šokėjai tarptautinėse varžybose „Gintarinė Pora 2017” laimėjo vienuolika porų medalių

Savaitgalį Kaune vyko 53-iosios tradicinės pasaulinio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos „Gintarinė Pora 2017”, kuriose Lietuvos šokėjai tapo nugalėtojais bei prizininkais.

„International Open” kategorijos suaugusiųjų standartinių šokių grupėje nugalėtojais tapo Evaldas Sodeika ir Ieva Žukauskaitė (Kauno „Kaspinas”), sidabro medalius laimėjo Vaidotas Lacitis ir Veronika Golodneva (Vilniaus „Dileksa“ - „Editos Daniūtės šokių studija”), o ketvirtą vietą užėmė Dominykas Granskas ir Ilona Haidukevič (Vilniaus „Dileksa“).

 

Trečią vietą laimėjo Rusijos atstovai Ivanas Varfolomeevas ir Valeria Remina. Grupėje varžėsi 32 poros.

 

„International Open” kategorijos suaugusiųjų Lotynų Amerikos šokių grupėje vicečempionais tapo Jokūbas Venckus ir Miglė Klupšaitė (Vilniaus „Ratuto”), o Nikita Moisejenko ir Jurga Gustaitė (Kauno „Kaspinas”) užėmė penktą vietą.

 

Grupės nugalėtojais tapo estai Konstantinas Gorodilovas ir Dominika Bergmannova, o bronzos medalius laimėjo Ericas Testa ir Federica Brezzo iš Italijos. Grupėje varžėsi 40 porų.

 

Jaunimo standartinių šokių grupėje Karolis Burneikis ir Izabelė Šekaitė (Kauno „Tvistas“) laimėjo sidabro, o Gedvinas Meškauskas ir Ugnė Bliujūtė (Kauno „Sūkurys“) bronzos medalius.

 

Pirmą vietą šioje grupėje užėmė rusai Maksimas Pugačevas ir Kira Oksas. Grupėje varžėsi 37 poros.

 

Jaunimo Lotynų Amerikos šokių grupėje dar vieną porą sidabro medalių laimėjo K. Burneikis ir I. Šekaitė.

 

Geriausiai šioje grupėje pasirodė Giacomo Scapinello ir Mia Gabusi iš Italijos, o trečią vietą užėmė Ilya Yudovinas ir Dariia Marinesku iš Baltarusijos. Grupėje varžėsi 25 poros.

 

Jaunių II standartinių šokių grupėje Kasparas Arys ir Rugilė Kičiatovaitė (Gargždų „Rolina“) laimėjo antrą, o Laurynas Makarovas ir Emilija Čepauskaitė (Vilniaus „Juventos“) penktą vietą.

 

Aukso medalius šioje grupėje laimėjo Roberts Andersons ir Jekaterina Rasimjonoka iš Latvijos, o trečią vietą užėmė baltarusiai Dzmitry Kazlouski ir Zlata Kalamoyets. Grupėje varžėsi 27 poros.

 

Jaunių II Lotynų Amerikos šokių grupėje nugalėjo Augustinas Trinkus ir Neringa Paškevičiūtė (Vilniaus „Dileksa“), bronzos medalius laimėjo Nojus Raščius ir Vaiva Paulauskaitė (Vilniaus „Ratuto” - VSC), ketvirtą vietą užėmė Gustas Kirkliauskas ir Žymantė Bernatavičiūtė (Alytaus „Alemana“), o penkta vieta atiteko Markui Sabaliauskui ir Marijai Butenytei (Palangos „Svivelis“).

 

Antrą vietą šioje grupėje užėmė Karlas Kristoferis Kivisalu ir Marleena Barkala iš Estijos. Grupėje varžėsi 25 poros.

 

Jaunių I standartinių šokių grupėje Edvardas Mašaro ir Patricija Rinkevičiūtė (Vilniaus „Vijūnas“) užėmė ketvirtą, o Kipras Burneikis ir Barbora Martinkevičiūtė (Kauno „Tvistas”) penktą vietą.

 

Varžybų laimėtojais tapo lenkai Tomaszas Ruszkowskis ir Julia Mozdyniewicz, antrą vietą užėmė Latvijos atstovai Ernests Aksels Dimants ir Marija Pascenko, o bronzos medalius laimėjo Elans Kristers Vilimanis ir Alita Zinovatna taip pat iš Latvijos. Grupėje varžėsi 19 porų.

 

Jaunių I Lotynų Amerikos šokių grupėje Benas Mačiulskis ir Agnė Gaudešiūtė (Palangos „Svivelis“) laimėjo sidabro, K. Burneikis ir B. Martinkevičiūtė bronzos medalius, Emilis Skripkiūnas ir Ieva Skripkiūnaitė (Alytaus „Alemana”) užėmė ketvirtą, o E. Mašaro ir P. Rinkevičiūtė penktą vietą.

 

Pirmą vietą šioje grupėje užėmė T. Ruszkowskia ir J. Mozdyniewicz. Grupėje varžėsi 15 porų.

 

Senjorų II standartinių šokių grupėje penktą vietą laimėjo Artūras Grebliauskas ir Beata Grebliauskienė (Kauno „Sūkurys“).

 

Grupės nugalėtojais tapo estai Olegas Sadyrevas ir Tatyana Krylova, sidabro medalius laimėjo Rene Ewals ir Ymke Lemmens iš Nyderlandų, o trečią vietą užėmė Rusijos atstovai Andrejus Yuševas ir Elena Yuševa. Grupėje varžėsi 15 porų.

 

Kitų Lietuvos šokėjų, dalyvavusių WDSF reitingo varžybose, rezultatai.

 

Suaugusiųjų standartinių šokių grupė:

7. Edgaras Baltaragis - Indrė Kučinskaitė „Rolo” - „Sūkurys” / Kaunas

9. Marius Ilčiukas - Olga Goltsova „Editos Daniūtės šokių studija” / Kaunas

11. Karol Michal Tomecki - Domilė Šemeškevičiūtė „Sūkurys” / Kaunas

17.-18. Einoras Degutis - Valery Mishel Petruna „Rolina” / Gargždai

22.-23. Gabrielius Vaikasas - Ita Kondera „Kaspinas” / Kaunas

25. Paulius Ditauskas - Beatričė Abugelytė „Kaspinas” / Kaunas

27. Artūras Gorbač - Kamilė Vaitekūnaitė „Kaspinas” / Kaunas

28. Arijus Gailevičius - Brigita Mockute „Rolo” / Kaunas

31.-32. Rolandas Lydekaitis - Viktorija Lėgaudaitė Lydekaitienė „Sūkurys” / Kaunas

31.-32. Domas Jakubauskas - Vestina Remeikaitė „Danza M” / Kaunas

 

 

Suaugusiųjų Lotynų Amerikos šokių grupė:

7.- 8. Dominykas Daukšas - Svetlana Azarova „Sūkurys” / Kaunas

10. Deividas Simaska - Alina-andreea Radu KRSM - „Duetas” - „Editos Daniūtės šokių studija / Kaunas

11. Edgaras Baltaragis - Indrė Kučinskaitė „Rolo” - „Sūkurys” / Kaunas

14. Matas Lukasovas - Rugilė Monginaitė „Santaka” / Kaunas

24. Einoras Degutis - Valery Mishel Petruna „Rolina” / Gargždai

25. Bertoldas Čepulis - Indrė Šverčiauskaitė „Ratuto” / Vilnius

28. Justas Girdvainis - Goda Šimaitytė „Spindulys” / Vilnius

29. Justinas Mejeris - Neda Andriekutė „Spindulys” / Vilnius

34. Robertas Urbonavičius - Justė Povilaitytė „Reveransas” / Elektrėnai

35. Martynas Račas - Monika Duseikaitė „Svaja” / Kaunas

36. Simonas Štreimikis - Leta Kripaitė „Kaspinas” / Kaunas

37.-39. Orestas Vasiliauskas - Justina Jakutytė „Lifeway” / Vilnius

 

Jaunimo standartinių šokių grupė:

8.- 9. Romans Dobrecovs - Smiltė Paldauskaitė „Kaspinas” / Kaunas

8.- 9. Tomas Janonis - Santa Vlasa „Duetas” - „Editos Daniūtės šokių studija” / Kaunas

10. Simonas Seikauskas - Liucija Norušaitė „Rumba” / Panevėžys

11. Tomas Paulius - Paulina Gerčaitė „Sūkurys” / Kaunas

12. Liutauras Suvorovas - Elina Smilgevičiūtė „Šypsena” / Šiauliai

13. Laurynas Makarovas - Emilija Čepauskaitė „Juventos” / Vilnius

16.-17. Danila Sitovs - Austėja Zubauskaitė „Sūkurys” / Kaunas

19. Paulius Ditauskas - Beatričė Abugelytė „Kaspinas” / Kaunas

20. Arijus Gailevičius - Brigita Mockutė „Rolo” / Kaunas

21. Domas Liudavičius - Vestina Prochorskytė „Sūkurys” / Kaunas

23.-24. Karolis Stramkauskas - Emilija Bilevičiūtė „Davi” / Vilnius

23.-24. Jovydas Kaminskas - Emilė Sinkevičiūtė „Duetas” / Kaunas

25. Artūras Gorbač - Kamilė Vaitekunaitė „Kaspinas” / Kaunas

26.-28. Pijus Fedč - Simona Pekeliūnaitė „Rumba” / Panevėžys

29. Dominik Jančis - Greta Varžaitytė „Juventos” - „Sūkurys” / Vilnius - Kaunas

30. Kipras Sasnauskas - Akvilė Žiliūtė „Rolina” / Gargždai

31. Pijus Rimkevičius - Lėja Kleponytė „Kaspinas” / Kaunas

32. Deividas Tamulionis - Gabrielė Petkevičiūtė „Amber dance” / Panevėžys

33.-35. Rytis Dzemyda - Samanta Skromovaitė „Sūkurys” / Kaunas

33.-35. Domas Jakubauskas - Vestina Remeikaitė „Danza M” / Kaunas

36. Andrius Šleivys - Laura Nareckaitė „Gintarėliai” / Kaunas

37. Rokas Išoras - Gabija Damašiūtė „Danza M” / Kaunas

 

 

Jaunimo Lotynų Amerikos šokių grupė:

8. Gedvinas Meškauskas - Ugnė Bliujūtė „Sūkurys” / Kaunas

9. Bertoldas Čepulis - Indrė Šverčiauskaitė „Ratuto” – VSC / Vilnius

10. Dmytro Taranov - Neda Šalugaitė „Ratuto” - VSC / Vilnius

11. Domantas Stanionis - Ieva Birieta „Tvistas” / Kaunas

14. Vladislavas Volkovas - Kamilė Poškaitė „Sūkurys” / Kaunas

16. Tomas Paulius - Paulina Gerčaitė „Sūkurys” / Kaunas

20. Arnas Rimkevičius - Agnė Abromavičiūtė „Šypsena” / Šiauliai

22. Jovydas Kaminskas - Emilė Sinkevičiūtė „Duetas” / Kaunas

23. Rytis Dzemyda - Samanta Skromovaitė „Sūkurys” / Kaunas

24. Arijus Gailevičius - Brigita Mockutė „Rolo” / Kaunas

25. Justas Martišius - Dovilė Vilimaitė „Danza M” / Kaunas

 

 

Jaunių II standartinių šokių grupė:

7. Justas Gedgaudas - Ainė Rutkauskaitė „Sūkurys” / Kaunas

9.- 10. Markas Sabaliauskas - Marija Butenytė „Svivelis” / Palanga

14.-15. Gytis Lizdenis - Jorė Kurlytė „Palangos moksleivių klubas” / Palanga

14.-15. Rytis Dzemyda - Samanta Skromovaitė „Sūkurys” / Kaunas

16. Benas Latanauskas - Ksenija Samusevič „Svivelis” / Palanga

17. Justas Viščiūnas - Aistė Daugytė „Palangos moksleivių klubas” / Palanga

19. Kipras Jasiukaitis - Adrija Dravininkaitė „Davi” - „Bada studio” / Vilnius - Kaunas

20. Aurimas Meška - Gabija Lapševičiūtė „Davi” / Vilnius

21. Gustas Kirkliauskas - Žymantė Bernatavičiūtė „Alemana” / Alytus

22. Pijus Stankevičius - Greta Vibrytė „Ritmas” / Kretinga

23. Benas Bušauskas - Miglė Brazdžionytė „Tvistas” / Kaunas

24. Tautvydas Rimgaila - Martyna Urmonaitė „Pinavija” / Vilnius

26. Andrius Šleivys - Laura Nareckaitė „Gintarėliai” / Kaunas

 

 

Jaunių II Lotynų Amerikos šokių grupė:

9.- 10. Justas Gedgaudas - Ainė Rutkauskaitė „Sūkurys” / Kaunas

9.- 10. Kasparas Arys - Rugilė Kičiatovaitė „Rolina” / Gargždai

13. Rytis Dzemyda - Samanta Skromovaitė „Sūkurys” / Kaunas

14. Laurynas Makarovas - Emilija Čepauskaitė „Juventos” / Vilnius

15. Benas Latanauskas - Ksenija Samusevič „Svivelis” / Palanga

16. Aleksandr Katalov - Austėja Žilinskaitė „Žuvėdra” / Klaipėda

17. Pijus Stankevičius - Greta Vibrytė „Ritmas” / Kretinga

18. Aurimas Meška - Gabija Lapševičiūtė „Davi” / Vilnius

19. Kipras Jasiukaitis - Adrija Dravininkaitė „Davi” - „Bada studio” / Vilnius - Kaunas

21. Ugnius Vžesniauskas - Urtė Petrauskaitė „Ratuto” / Vilnius

22. Gytis Lizdenis - Jorė Kurlytė „Palangos moksleivių klubas” / Palanga

 

Jaunių I standartinių šokių grupė:

8.- 9. Emilis Skripkiūnas - Ieva Skripkiūnaitė „Alemana” / Alytus

8.- 9. Benas Mačiulskis - Agnė Gaudėšiūtė „Svivelis” / Palanga

10. Arnas Endriulaitis - Viktorija Petrenko „Kaspinas” / Kaunas

12. Markas Sergejevas - Ieva Gecevičiūtė „Editos Daniūtės šokių studija” / Kaunas

13. Neilas Lenzbergas - Gabija Jonušaitė „Palangos moksleivių klubas” / Palanga

15. Joris Apvinis - Austyna Miežinytė „Amber dance” / Panevėžys

18. Saulenis Česnauskas - Eigintė Česnauskaitė „Sūkurys” / Kaunas

19. Mykolas Rimkus - Jogailė Jasevičiūtė „Rolina” / Gargždai

 

Jaunių I Lotynų Ameriko šokių grupė:

8. Saulenis Česnauskas - Eigintė Česnauskaitė „Sūkurys” / Kaunas

10. Arnas Endriulaitis - Viktorija Petrenko „Kaspinas” / Kaunas

11.-12. Neilas Lenzbergas - Gabija Jonušaitė „Palangos moksleivių klubas” / Palanga

11.-12. Joris Apvinis - Austyna Miežinytė „Amber dance” / Panevėžys

14. Kajus Domarkas - Emilija Narkevičiūtė „Davi” / Vilnius

 

Senjorų II standartinių šokių grupė:

12. Nikolajus Urbanovič - Natalija Tuchto „Mondo” / Klaipėda

13. Gintautas Mikučiauskas - Rita Mikalauskienė „Šypsena” / Šiauliai

14. Kęstutis Kairys - Alina Kairienė „Svajonė” / Klaipėda

15. Antanas Stalmokas - Vaidilutė Stalmokienė „Svajonė” / Klaipėda

 

Paskelbimo data: 2017 m. gegužės 10 d. 12:44:00

Archyvas


Rėmėjai