• LT
  •  | 
  • EN
Į pradžiąTinklapio medisKontaktaiParašykite mums

Pasaulio sportinių šokių federacijos, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto, Lietuvos sporto federacijų sąjungos, Lietuvos asociacijos sportas visiems narė


Lietuvos šokėjai tarptautinėse varžybose „Gintarinė Pora 2018” laimėjo aštuonias poras medalių

Savaitgalį, gegužės 5 d. - 6 d., Kaune vyko tradicinės 54-osios pasaulio sportinių šokių federcijos (WDSF) reitingo varžybos „Gintarinė Pora 2018”, kuriose Lietuvos šokėjų poros tapo nugalėtojomis, prizininkėmis ir finalininkėmis.

„International Open" kategorijos suaugusiųjų Lotynų Amerikos šokių grupėje Jokūbas Venckus ir Miglė Klupšaitė (Vilniaus „Ratuto") tapo nugalėtojais, Dominykas Daukšas ir Svetlana Azarova (Vilniaus „Ratuto") užėmė penktą, o Edgaras Baltaragis ir Indrė Kučinskaitė (Kauno „Rolo" - „Sūkurys") šeštą vietą.

 

Sidabro medalius šioje grupėje laimėjo rusai Vladislavas Nikišinas ir Polina Golubeva, o trečią vietą užėmė Arthuras Ankersteinas ir Georgiana Barbu iš Vokietijos. Varžybose dalyvavo 36 poros.

 

Jaunimo standartinių šokių grupėje Gedvinas Meškauskas ir Ugnė Bliujūtė (Kauno „Sūkurys") laimėjo aukso medalius.

 

Antrą vietą užėmė Ricards Steinfelds ir Atilė Žukaitė iš Latvijos, o trečia vieta atiteko rusams Evgenyjui Mironovui ir Alisai Kirillovai. Grupėje varžėsi 37 poros.

 

Jaunių II standartinių šokių grupėje nugalėjo Justas Gedgaudas ir Ainė Rutkauskaitė (Kauno „Sūkurys").

 

Sidabro medalius laimėjo rusai Aleksejus Bessonovas ir Evgenia Kolmagorova, o trečią vietą užėmė Artemas Lobanovas ir Vervara Serova, taip pat iš Rusijos. Varžybose dalyvavo 30 porų.

 

Jaunių I Lotynų Amerikos šokių grupėje Vilius Gruodis ir Liepa Samajauskaitė (Vilniaus „Davi") laimėjo aukso, o Kipras Burneikis ir Barbora Martinkevičiūtė (Kauno „Tvistas") sidabro medalius.

 

Trečią vietą šioje grupėje užėmė Mykyta Nikolaičukas ir Sofia Maliarova iš Ukrainos. Grupėje varžėsi 27 poros.

 

Senjorų II standartinių šokių grupėje Artūras Grebliauskas ir Beata Grebliauskienė (Kauno „Sūkurys") laimėjo sidabro medalius, o Nerijus Ramanauskas ir Sandra Bielinienė (Kauno „Gintarėliai") užėmė penktą vietą.

 

Geriausiai šioje grupėje pasirodė Rene Ewals ir Ymke Lemmens iš Nyderlandų, o trečią vietą užėmė estai Kulno Kabralas ir Monika Kabral. Grupėje varžėsi 9 poros.

 

Jaunimo Lotynų Amerikos šokių grupėje G. Meškauskas ir U. Bliujūtė laimėjo bronzos medalius.

 

Šios grupės laimėtojais tapo Vaeceslavas Nagailicas ir Nina Dudoglo iš Moldovos, o antrą vietą užėmė Ukrainos atstovai Vladyslavas Stepanskys ir Iryna Budynkevič. Varžybose dalyvavo 36 poros.

 

Jaunių I Lotynų Amerikos šokių grupėje V. Gruodis ir L. Samajauskaitė laimėjo bronzos medalius, o K. Burneikis ir B. Martinkevičiūtė užėmė penktą vietą.

 

Grupės nugalėtojais tapo M. Nikolaičukas ir S. Maliarova, o antrą vietą užėmė Ernests Aksels Dimants ir Marija Pascenko iš Latvijos. Grupėje varžėsi 24 poros.

 

„International Open" kategorijos suaugusiųjų standartinių šokių grupėje E. Baltaragis ir I. Kučinskaitė užėmė ketvirtą, o Marius Ilčiukas ir Olga Goltsova (Kauno „Editos Daniūtės šokių studija") penktą vietą.

 

Geriausiai šioje grupėje pasirodė Vokietijos atstovai Tomas Fainšilas ir Violetta Posmetnaya, sidabro medalius laimėjo ukrainiečiai Dmytro Jevterejevas ir Valerija Dorofei, o trečią vietą užėmė Dominykas Granskas ir Helene Spilling iš Norvegijos. Varžybose dalyvavo 28 poros.

 

Jaunių II Lotynų Amerikos šokių grupėje Saulenis Česnauskas ir Eigintė Česnauskaitė (Kauno „Sūkurys") užėmė šeštą vietą.

 

Šioje grupėje nugalėjo estai Robertas Veide ir Amanda Rebeca Padar, antrą vietą užėmė Egoras Koznovas ir Irina Umanskaja iš Rusijos, o bronzos medalius laimėjo Moldovos atstovai Dumitru Sardaris ir Felicia Lungu. Grupėje varžėsi 40 porų.

 

Kitų Lietuvos šokėjų, dalyvavusių WDSF reitingo varžybose, rezultatai.

 

Suaugusiųjų Lotynų Amerikos šokių grupė:

9. Matas Lukašovas - Rugilė Monginaitė (Kauno „Santaka")

15. Mindaugas Martinaitis - Monika Žalaitė (Kauno „Toro")

17. Michael Roncaglia - Vilmante Čekanauskaitė (Elektrėnų „Reveransas")

22.- 24. Dmytro Taranov - Gabrielė Bartkutė

28. Simonas Štreimikis - Leta Kripaitė (Kauno „Kaspinas")

30.- 31. Aleksandr Katalov - Greta Vibrytė (Klaipėdos „Žuvėdra" - Kretingos „Ritmas")

30.- 31. Augustinas Gruodis - Simona Šnarskytė (Kauno „Duetas")

32.- 33. Rytis Dzemyda - Kornelija Dobrovolskytė (Kauno „Sūkurys")

35.- 36. Gedvinas Meškauskas - Ugnė Bliujūtė (Kauno „Sūkurys")

 

Suaugusiųjų standartinių šokių grupė:

9. Karol Michal Tomecki - Domilė Šemeškevičiūtė (Kauno „Kaspinas")

17. Paulius Ditauskas - Beatričė Abugelytė (Kauno „Kaspinas")

 

Jaunimo Lotynų Amerikos šokių grupė:

8. Dmytro Taranov - Gabrielė Bartkutė

10. Vakaris Apvinis - Samanta Skromovaitė (Kauno „Sūkurys")

11. Arnas Rimkevičius - Agnė Abromavičiūtė (Šiaulių „Šypsena")

12. Tomas Paulius - Paulina Gerčaitė (Kauno „Sūkurys")

15. Renaldas Daugėla - Margarita Rimaitė (Palangos „Svivelis")

16. Rytis Dzemyda - Kornelija Dobrovolskytė (Kauno „Sūkurys")

19.- 20. Gustas Kirkliauskas - Žymantė Bernatavičiūtė (Alytaus „Alemana")

21. Deimantas Murauskas - Kamilė Dunskytė (Šiaulių „Šypsena")

23. Laurynas Makarovas - Emilija Čepauskaitė (Vilniaus „Juventos")

26. Aleksandr Katalov - Greta Vibrytė (Klaipėdos „Žuvėdra" - Kretingos „Ritmas")

27. Edgaras Rusteikis - Gabrielė Žurauskaitė (Šiaulių „Šypsena")

28. Augustinas Gruodis - Simona Šnarskytė (Kauno „Duetas")

31. Mantas Leilionas - Kotryna Ambrazevičiūtė (Klaipėdos „Mondo")

32. Ugnius Masevicius - Miglė Stasiukynaitė (Kauno „Efektas")

33.- 34. Justas Martišius - Simona Mankauskaitė (Kauno „Danza M")

 

Jaunimo standartinių šokių grupė:

7.- 8. Laurynas Makarovas - Emilija Čepauskaitė (Vilniaus „Juventos")

12. Tomas Paulius - Paulina Gerčaitė (Kauno „Sūkurys")

14. Justas Gedgaudas - Ainė Rutkauskaitė (Kauno „Sūkurys")

15. Vakaris Apvinis - Samanta Skromovaitė (Kauno „Sūkurys")

20. Edvardas Mašaro - Patricija Rinkevičiūtė (Vilniaus „Spindulys")

22. Pijus Fedč - Simona Pekeliūnaitė (Panevėžio „Rumba")

23. Deimantas Murauskas - Kamile Dunskytė (Šiaulių „Šypsena")

25. Domas Liudavičius - Agata Matusevičiūtė (Vilniaus „Promenada")

26. Rytis Dzemyda - Kornelija Dobrovolskytė (Kauno „Sūkurys")

29. Domas Jakubauskas - Vestina Remeikaitė (Kauno „Danza M")

30.- 31. Augustinas Gruodis - Simona Šnarskytė (Kauno „Duetas")

30.- 31. Dominik Jančis - Greta Varžaitytė (Vilniaus „Juventos" - Kauno „Sūkurys")

33. Rapolas Lisonka - Laura Nareckaitė (Kauno „Sūkurys")

34. Mantas Leilionas - Kotryna Ambrazevičiūtė (Klaipėdos „Mondo")

35. Pijus Rimkevičius - Lėja Kleponytė (Kauno „Kaspinas")

36. Rokas Išoras - Gabija Damašiūtė (Kauno „Danza M")

 

Jaunių II Lotynų Amerikos šokių grupė:

8. Justas Gedgaudas - Ainė Rutkauskaitė (Kauno „Sūkurys")

9. Markas Sabaliauskas - Ksenija Samusevič (Palangos „Svivelis")

10. Arnas Endriulaitis - Viktorija Petrenko (Kauno „Kaspinas")

11. Gediminas Galčius - Elzė Gusčiūtė (Vilniaus „Šokių sostinė")

15. Kajus Domarkas - Brigita Chmelevskytė (Vilniaus „Davi")

16. Kipras Jasiukaitis - Ieva Marija Tubutytė (Vilniaus „Davi")

18. Aurimas Meška - Gabija Lapševičiūtė (Vilniaus „Davi")

19. Emilis Skripkiūnas - Ieva Skripkiūnaitė (Alytaus „Alemana")

23. Aidas Šiškauskas - Rugilė Dasevičiūtė (Kauno „Efektas")

24. Rokas Jankauskas - Enrika Jankūnaitė (Gargždų „Rolina")

25. Justas Kazakevičius - Aušrinė Smuilytė (Jonavis „Bonus")

28. Gytis Lizdenis - Jorė Kurlytė (Palangos „Palangos moksleivių klubas")

29. Arnas Novikevičius - Patricija Daškevič (Vilniaus „Ratuto" - VMSC)

30. Denisas Vaickus - Ksenija Tiurubajeva (Klaipėdos „Klaipėdos šokių akademija")

32. Mykolas Rimkus - Jogailė Jasevičiūtė (Gargždų „Rolina")

33.- 35. Rokas Kraucevičius - Gabrielė Kviliūtė (Zarasų „Vyja")

36. Aurimas Lukošaitis - Livija Cickevičiūtė (Kauno „Bada studio")

37. Vykintas Sriubas - Anastasija Korobac

38. Augustas Zigmantas - Adrijana Katinaitė (Vilniaus „Ratuto" - VMSC)

40. Tautvydas Rimgaila - Martyna Urmonaitė (Vilniaus „Pinavija")

 

Jaunių II standartinių šokių grupė:

7.- 8. Arnas Endriulaitis - Viktorija Petrenko (Kauno „Kaspinas")

9.- 10. Edvardas Mašaro - Patricija Rinkevičiūtė (Vilniaus „Spindulys")

11. Aurimas Meška - Gabija Lapševičiūtė (Vilniaus „Davi")

12. Markas Sabaliauskas - Ksenija Samusevič (Palangos „Svivelis")

14. Gediminas Galčius - Elzė Gusčiūtė (Vilniaus „Šokių sostinė")

15. Gytis Lizdenis - Jorė Kurlytė (Palangos „Palangos moksleivių klubas")

18. Justas Viščiūnas - Aistė Daugytė (Palangos „Palangos moksleivių klubas")

19.- 22. Saulenis Česnauskas - Eigintė Česnauskaitė (Kauno „Sūkurys")

23. Vilius Filatovas - Deimanė Karaliūnaitė (Panevėžio „Rumba")

25.- 26. Markas Sergejevas - Ieva Gecevičiūtė (Kauno „Editos Daniūtės šokių studija")

25.- 26. Kajus Domarkas - Brigita Chmelevskytė (Vilniaus „Davi")

27. Modestas Tamulaitis - Gertrūda Dubauskaitė (Kauno „Mida")

28. Tautvydas Rimgaila - Martyna Urmonaitė (Vilniaus „Pinavija")

29.- 30. Vykintas Sriubas - Anastasija Korobac

 

Jaunių I Lotynų Amerikos šokių grupė:

8.- 9. Raigardas Gedvilas - Agita Banytė (Vilniaus „Spindulys")

14. Nojus Karka - Lukrecija Zemenauskaitė (Vilniaus „Davi")

16.- 17. Aronas Bagdevičius - Anastasija Jegorova (Vilniaus „Davi")

18.- 19. Lukas Stanynas - Toma Bespalovaitė (Panevėžio „Rumba")

21. Julius Išganaitis - Evita Plytnykaitė (Kauno „Editos Daniūtės šokių studija")

22. Nojus Ksanas - Ema Mikalauskaitė (Klaipėdos „Žuvėdra")

27. Gustas Švagždys - Guostė Grikštaitė (Kauno „Editos Daniūtės šokių studija")

 

Jaunių I standartinių šokių grupė:

9.- 10. Nojus Karka - Lukrecija Zemenauskaitė (Vilniaus „Davi")

15. Lukas Stanynas - Toma Bespalovaitė (Panevėžio „Rumba")

17.- 18. Aikas Remeika - Mija Budrevičiūtė (Panevėžio „Amber dance")

19. Adomas Abugelis - Miglė Cirtautaitė (Kauno „Editos Daniūtės šokių studija")

20.- 21. Julius Išganaitis - Evita Plytnykaitė (Kauno „Editos Daniūtės šokių studija")

22.- 23. Gustas Švagždys - Guostė Grikštaitė (Kauno „Editos Daniūtės šokių studija")

 

Senjorų II standartinių šokių grupė:

8. Nikolajus Urbanovič - Natalija Tuchto (Klaipėdos „Mondo”)

9. Audrius Blažys - Erika Blažienė (Šiaulių „Šypsena“)

 

Paskelbimo data: 2018 m. gegužės 08 d. 19:43:00

Archyvas


Rėmėjai