•  |

Lietuvos šokėjai tarptautinėse varžybose Italijoje laimėjo sidabro medalius

Savaitgalį Italijos mieste Veronoje vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjai tapo prizininkais.

„International Open" kategorijos suaugusiųjų standartinių šokių grupėje Edgaras Baltaragis ir Indrė Kučinskaitė (Kauno „Rolo" - „Sūkurys") laimėjo sidabro medalius.

Grupės nugalėtojais tapo Norvegijos atstovai Dominykas Granskas ir Helene Spilling, o trečią vietą užėmė Piotras Paszewskis ir Marta Mozdyniewicz iš Lenkijos.

Kita Lietuvos šokėjų pora Einoras Degutis ir Valery Mishel Petruna (Gargždų „Rolina") užėmė 11-ą vietą. Varžybose dalyvavo 75 poros.

„Rising Stars" standartinių šokių grupėje E. Degutis ir V. M. Petruna laimėjo sidabro medalius.

Geriausiai šioje grupėje pasirodė Angelo Pino ir Roberta Scuderi iš Italijos, o trečia vieta atiteko slovakams Filipui Sevcikui ir Simonai Dokusovai. Grupėje varžėsi 25 poros.

„International Open" kategorijos suaugusiųjų Lotynų Amerikos šokių grupėje E. Degutis ir V. M. Petruna užėmė 10-ą , o E. Baltaragis ir I. Kučinskaitė 12-ą vietą. Varžybose dalyvavo 74 poros.

Paskelbimo data: 2018 m. sausio 09 d. 22:32:00