• LT
  •  | 
  • EN
Į pradžiąTinklapio medisKontaktaiParašykite mums

Pasaulio sportinių šokių federacijos, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto, Lietuvos sporto federacijų sąjungos, Lietuvos asociacijos sportas visiems narė


Lietuvos šokėjai tarptautinėse varžybose Italijoje tapo nugalėtojais ir prizininkais

Savaitgalį, sausio 20d. - 21d., Italijos mieste Montecatini Terme vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjai tapo nugalėtojais, prizininkais ir finalininkais.

„International Open” kategorijos suaugusiųjų standartinių šokių grupėje Evaldas Sodeika ir Ieva Žukauskaitė (Kauno „Kaspinas”) laimėjo aukso medalius, o Vaidotas Lacitis ir Veronika Golodneva (Vilniaus „Dileksa” – Kauno „Editos Daniūtės šokių studija”) užėmė trečią vietą.

 

Antra vieta atiteko rusams Aleksejui Glukhovui ir Anastasijai Glazunovai.

 

Kiti Lietuvos šokėjai Karolis Michalas Tomeckis ir Domilė Šemeškevičiūtė (Kauno „Sūkurys”) užėmė 20-ą vietą. Varžybose dalyvavo 122 poros.

 

„Rising stars” standartinių šokių grupėje K. M. Tomeckis ir D. Šemeškevičiūtė tapo nugalėtojais.

 

Sidabro medalius laimėjo Liu Jiaxi ir Zhou Xinning iš Kinijos, o trečią vietą užėmė lenkai Cezarys Szymanskis ir Ewa Sitarz. Grupėje varžėsi 32 poros.

 

Suaugusiųjų Lotynų Amerikos šokių grupėje Leonardo Lini ir Aistė Survilaitė (Tauragės „Spindulys”) užėmė ketvirtą vietą.

 

Geriausiai šioje grupėje pasirodė Konstantinas Gorodilovas ir Dominika Bergmannova iš Estijos, antrą vietą užėmė albanai Andrea Civita ir Eleonora De Mitri, o bronzos medalius laimėjo Italijos atstovai Michaelas Puglisi ir Rosaria La Rosa. Varžybose dalyvavo 63 poros.

 

Paskelbimo data: 2018 m. sausio 22 d. 13:16:00

Archyvas


Rėmėjai