•  |

Lietuvos šokėjai tarptautinėse varžybose „Gintarinė Pora 2019" laimėjo šešias poras medalių

Savaitgalį Kauno „Žalgirio“ arenoje vyko 55-osios pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos „Gintarinė Pora 2019", kuriose Lietuvos šokėjų poros tapo nugalėtojomis, prizininkėmis ir finalininkėmis.

„International Open“ kategorijos suaugusiųjų standartinių šokių grupėje Vaidotas Lacitis ir Veronika Golodneva (Vilniaus „Dileksa“ - Kauno „Editos Daniūtės šokių studija“) tapo nugalėtojais, Edgaras Baltaragis ir Indrė Kučinskaitė (Kauno „Rolo“ - „Sūkurys“) užėmė ketvirtą, o George Kalašnikovas ir Domilė Šemeškevičiūtė (Kauno „Kaspinas“) penktą vietą.

Sidabro medalius laimėjo Vokietijos atstovai Tomas Fainšil ir Violetta Posmetnaya, o trečią vietą užėmė Dmytro Yevterevas ir Valerija Dorofei iš Ukrainos.

Kiti Lietuvos šokėjai Marius Ilčiukas ir Olga Goltsova (Kauno „Editos Daniūtės šokių studija") užėmė 11-ą vietą. Varžybose dalyvavo 50 porų.

„International Open“ kategorijos suaugusiųjų Lotynų Amerikos šokių grupėje nugalėjo Jokūbas Venckus ir Miglė Klupšaitė (Vilniaus „Ratuto“).

Antrą vietą užėmė Yu Zhengmin ir Huo Zitong iš Kinijos, o bronzos medalius laimėjo lenkai Grzegorzas Zmoklys ir Magdalena Abramowicz.

Kiti Lietuvos šokėjai Matas Lukašovas ir Rugile Monginaitė (Kauno „Santaka") užėmė 10-ą vietą. Grupėje varžėsi 29 poros.

Jaunimo standartinių šokių grupėje geriausiai pasirodė Karolis Burneikis ir Izabelė Šekaitė (Kauno „Tvistas“).

Antrą vietą užėmė Ukrainos atstovai Vladislavas Tsikhanovskis ir Veronika Tsikhanovska, o trečia vieta atiteko Dragosui Cimbirui ir Beatriciai Rotaru iš Moldovos.

Kiti Lietuvos šokėjai Justas Gedgaudas ir Ainė Rutkauskaitė (Kauno „Sūkurys“) užėmė 9-ą vietą. Varžybose dalyvavo 28 poros.

Jaunimo Lotynų Amerikos šokių grupėje laimėtojais tapo Augustinas Trinkus ir Neda Elena Šalugaitė (Vilniaus „MJ sportinių šokių akademija“), o šeštą vietą finale užėmė Dmytro Taranovas ir Gabrielė Bartkutė (Plangos „Palangos moksleivių klubas“).

Sidbro medalius laimėjo rusai Artemas Ivanovas ir Anastasia Belova, o trečią vietą užėmė Nikita Ladyženskis ir Ekaterina Sternard, taip pat iš Rusijos.

Kiti Lietuvos šokėjai Nojus Raščius ir Vaiva Paulauskaitė (Vilniaus „Ratuto") užėmė 8-ą vietą. Grupėje varžėsi 24 poros.

Jaunių II standartinių šokių grupėje Edvardas Mašaro ir Patricija Rinkevičiūtė (Vilniaus „Spindulys“) laimėjo sidabro medalius, o Kipras Burneikis ir Barbora Martinkevičiūtė (Kauno „Tvistas“) užėmė penktą vietą.

Geriausiai šioje grupėje pasirodė rusai Ivanas Gays ir Valeria Rybina, o trečią vietą užėmė Nikita Nikitinas ir Natalia Moraru iš Moldovos.

Kiti Lietuvos šokėjai Arnas Endriulaitis ir Austėja Vaičekauskaitė (Kauno „Kaspinas") bei Markas Sergejevas ir Ieva Gecevičiūtė (Kauno „Editos Daniūtės šokių studija") pasidalino 11-ą - 12-ą vietas. Varžybose dalyvavo 29 poros.

Jaunių II Lotynų Amerikos šokių grupėje K. Burneikis ir B. Martinkevičiūtė užėmė penktą, o Saulenis Česnauskas ir Eigintė Česnauskaitė (Kauno „Sūkurys“) šeštą vietą.

Grupės nugalėtojais tapo Rostyslavas Ridnys ir Zlata Zasenko iš Ukrainos, antrą vietą užėmė latviai Alans Orda ir Amanda Aksenoka, o bronzos medalius laimėjo Estijos atstovai Levas Skrjabinas ir Mirra Pchelkina.

A. Endriulaitis ir A. Vaičekauskaitė užėmė 11-ą vietą. Grupėje varžėsi 30 porų.

Jaunių I standartinių šokių grupėje Vilius Gruodis ir Liepa Samajauskaitė (Vilniaus „Davi“) laimėjo sidabro medalius, o Pranas Mitkus ir Justė Jančiūnaitė (Vilniaus „Davi“) užėmė ketvirtą vietą.

Grupės laimėtojais tapo Aleksejus Sitnikovas ir Anastassia Salamatova iš Estijos, o trečią vietą užėmė rusai Maksimas Gubinas ir Diana Perevertaylo.

Kiti Lietuvos šokėjai Karolis Čeburnis ir Patricija Vičiūtė (Vilniaus „MJ sportinių šokių akademija“) užėmė 8-ą, o Julius Išganaitis ir Guostė Grikštaitė (Kauno „Editos Daniūtės šokių studija") 11-ą vietą. Grupėje varžėsi 19 porų.

Jaunių I Lotynų Amerikos šokių grupėje Ervinas Valskys ir Meida Kybartaitė (Vilniaus „Kandela“) užėmė ketvirtą, V. Gruodis ir L. Samajauskaitė penktą, o Povilas Dovydaitis ir Melani Bartosevič (Vilniaus „MJ sportinių šokių akademija“) šeštą vietą.

Grupės nugalėtojais tapo rusai Georgys Skorikovas ir Lilia Khakimova, antrą vietą užėmė A. Sitnikovas ir A. Salamatova, o bronzos medalius laimėjo M. Gubinas ir D. Perevertaylo.

K. Čeburnis ir P. Vičiūtė užėmė 8-ą, Kasparas Svistunavičius ir Ugnė Makarskaitė (Kauno „Toro") 9-ą, P. Mitkus ir J. Jančiūnaitė 11-ą, o Maksim Sidelskij ir Gabrielė Grušaitė (Vilniaus „MJ sportinių šokių akademija“) 12-ą vietą. Grupėje varžėsi 20 porų.

Senjorų II standartinių šokių grupėje Artūras Grebliauskas ir Beata Grebliauskienė (Kauno „Sūkurys“) užėmė penktą vietą.

Šioje grupėje nugalėjo estai Olegas Sadyrevas ir Tatyana Krylova, sidabro medalius laimėjo Japonijos atstovai Koichi Takasugi ir Ayako Takasugi, o trečią vietą užėmė Vaino Miilas ir Kaia Linkberg, taip pat iš Estijos.

Kiti Lietuvos šokėjai Nerijus Ramanauskas ir Sandra Bielinienė (Kauno „Gintarėliai") užėmė 7-ą vietą. Varžybose dalyvavo 16 porų.

Paskelbimo data: 2019 m. gegužės 07 d. 18:26:00