• LT
  •  | 
  • EN
Į pradžiąTinklapio medisKontaktaiParašykite mums

Pasaulio sportinių šokių federacijos, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto, Lietuvos sporto federacijų sąjungos, Lietuvos asociacijos sportas visiems narė


Lietuvos šokėjai - tarptautinių varžybų Alytuje nugalėtojai

Šeštadienį, birželio 1d., Alytuje vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjai tapo nugalėtojais, prizininkais ir finalininkais.

Jaunimo standartinių šokių grupėje nugalėjo Laurynas Makarovas ir Emilija Čepauskaitė (Vilniaus „Juventos"), o penktą vietą užėmė Markas Sabaliauskas ir Ksenija Samusevič (Palangos „Svivelis").

 

Sidabro medalius šioje grupėje laimėjo latviai Artur Biele ir Marija Elizabete Kravcuka, o trečią vietą užėmė Sevastsyanas Zolatau ir Iryna Komar iš Baltarusijos. Varžybose dalyvavo 14 porų.

 

Jaunimo Lotynų Amerikos šokių grupėje Dmytro Taranov ir Gabrielė Bartkutė (Palangos "Palangos moksleivių klubas") laimėjo bronzos medalius, Nojus Raščius ir Vaiva Paulauskaitė (Vilniaus „Ratuto" - VSC) užėmė ketvirtą, o Gustas Kirkliauskas ir Kamile Rekutė (Alytaus „Alemana") šeštą vietą.

 

Geriausiai šioje grupėje pasirodė baltarusiai Olegas Streletskys ir Maryia Sabanskaya, o trečią vietą užėmė Nikita Ladyženskis ir Ekaterina Sternard iš Rusijos. Grupėje varžėsi 17 porų.

 

Jaunių II standartinių šokių grupėje nugalėjo Edvardas Mašaro ir Patricija Rinkevičiūtė (Vilniaus „Spindulys"), sidabro medalius laimėjo Kipras Burneikis ir Barbora Martinkevičiūtė (Kauno „Tvistas") ketvirtą vietą užėmė Arnas Endriulaitisi ir Austėja Vaičekauskaitė (Kauno „Kaspinas"), o penkta vieta atiteko Nikitai Murnikovui ir Laurytai Abromovaitei (Vilniaus „Spindulys").

 

Trečią vietą šioje grupėje užėmė Mikita Buyelis ir Maria Moiseeva ir Baltarusijos. Grupėje varžėsi 5 poros.

 

Jaunių II Lotynų Amerikos šokių grupėje K. Burneikis ir B. Martinkevičiūtė laimėjo sidaboro, Kajus Domarkas ir Brigita Chmelevskytė (Vilniaus „Davi") bronzos medalius, E. Mašaro ir P. Rinkevičiūtė užėmė ketvirtą, o A. Endriulaitis ir A. Vaičekauskaitė penktą vietą.

 

Grupės nugalėtojais tapo Baltarusijos atstovai Siarhei Šahunas ir Aleksandra Bronislavska. Varžybose dalyvavo 11 porų.

 

Jaunių I standartinių šokių grupėje nugalėjo Kipras Kūra ir Aleksandra Čižik (Klaipėdos „Žingsnis"), Pranas Mitkus ir Justė Jančiūnaitė (Vilniaus „Davi") laimėjo sidabro, Julius Išganaitis ir Guostė Grikštaitė (Kauno „Editos Daniūtės šokių studija") bronzos medalius, o Karolis Čeburnis ir Patricija Vičiūtė (Vilniaus „MJ sportinių šokių akademija") užėmė ketvirtą vietą.

 

Grupėje varžėsi 6 poros.

 

Jaunių I Lotynų Amerikos šokių grupėje K. Kūra ir A. Čižik tapo nugalėtojais, Povilas Dovydaitis ir Melani Bartosevič (Vilniaus „MJ sportinių šokių akademija") laimėjo sidabro, K. Čeburnis ir P. Vičiūtė bronzos medalius, Vakaris Bilčius ir Greta Sokolnikaitė (Vilniaus „Ratuto") užėmė ketvirtą, Kasparas Svistunavičius ir Ugnė Makarskaitė (Kauno „Toro") penktą, o Maksim Sidelskij ir Gabrielė Grušaitė (Vilniaus „MJ sportinių šokių akademija") šeštą vietą.

 

Grupėje varžėsi 8 poros.

 

Kitų Lietuvos šokėjų rezultatai:

 

Jaunimo standartinių šokių grupė:

8. Rapolas Lisonka - Laura Nareckaitė (Kauno „Sūkurys")

10. Domas Jakubauskas - Vestina Remeikaitė (Kauno „Danza M")

11. Benas Bušauskas - Ugne Reklaitytė (Kauno „Tvistas")

12. Rokas Išoras - Gabija Damašiūtė (Kauno „Danza M")

 

Jaunimo Lotynų Amerikos šokių grupė:

9. M. Sabaliauskas - K. Samusevič

10. L. Makarovas - E. Čepauskaitė

11. Renaldas Daugėla - Margarita Rimaitė (Palangos „Svivelis")

 

Jaunių II Lotynų Amerikos šokių grupė:

7. Augustas Zigmantas - Elzė Gintvilė Valiūnaitė (Vilniaus „Ratuto" - VMSC)

8. N. Murnikovas - L. Abramovaitė

9. Astijus Vytautas Reklaitis - Goda Česnulevičiūtė (Kauno „Toro")

10. Aivaras Kuoga - Eliza Abdellaoui (Kauno „Toro")

11. Tadas Dabkus - Miglė Šilingytė (Kauno „Sūkurys")

 

Visi varžybų rezultatai: https://www.worlddancesport.org/Event/Competition/Open-Alytus_-22016/Youth-Standard-53874/Ranking

 

 

Paskelbimo data: 2019 m. birželio 04 d. 12:40:00

Archyvas


                Partneriai