• LT
  •  | 
  • EN
Į pradžiąTinklapio medisKontaktaiParašykite mums

Pasaulio sportinių šokių federacijos, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto, Lietuvos sporto federacijų sąjungos, Lietuvos asociacijos sportas visiems narė


Lietuvos šokėjai - tarptautinių varžybų Alytuje nugalėtojai, prizininkai ir finalininkai

Kovo 3 d. Alytuje vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjai tapo nugalėtojais, prizininkais ir finalininkais.

Jaunimo Lotynų Amerikos šokių grupėje Vakaris Apvinis ir Samanta Skromovaitė (Kauno „Sūkurys”) laimėjo bronzos medalius, o Gustas Kirkliauskas ir Žymantė Bernatavičiūtė (Alytaus „Alemana”) užėmė ketvirtą vietą.

 

Grupės laimėtojais tapo Aleksandras Tišukas ir Kataryna Šibenko iš Baltarusijos, o antrą vietą užėmė Izraelio atstovai Ronas Breneris ir Michala Itelman. Grupėje varžėsi 27 poros.

 

Jaunimo standartinių šokių grupėje V. Apvinis ir S. Skromovaitė užėmė penktą, o Laurynas Makarovas ir Emilija Čepauskaitė (Vilniaus „Juventos”) šeštą vietą.

 

Aukso medalius grupėje laimėjo A. Tišukas ir K. Šibenko, antrą vietą užėmė R. Breneris ir M. Itelman, o trečia vieta atiteko estams Villei Viltokui ir Kristelei Saarkoppel. Varžybose dalyvavo 26 poros.

 

Jaunių II Lotynų Amerikos šokių grupėje Markas Sabaliauskas ir Ksenija Samusevič (Palangos „Svivelis”) laimėjo sidabro medalius, Kipras Jasiukaitis ir Ieva Marija Tubutytė (Vilniaus „Davi”) užėmė ketvirtą, o Gediminas Galčius ir Elzė Gusčiūtė (Vilniaus „Šokių sostinė”) šeštą vietą.

 

Grupės nugalėtojais tapo Sevastyanas Zolatau ir Iryna Komar iš Baltarusijos, o trečią vietą užėmė Arturas Biele ir Marija Elizabete Kravcuka iš Latvijos. Grupėje varžėsi 27 poros.

 

Jaunių II standartinių šokių grupėje Edvardas Mašaro ir Patricija Rinkevičiūtė (Vilniaus „Vijūnas”) laimėjo bronzos medalius, M. Sabaliauskas ir K. Samusevič užėmė ketvirtą, o Arnas Endriulaitis ir Viktorija Petrenko (Kauno „Kaspinas”) šeštą vietą.

 

Pirmą vietą šioje grupėje užėmė S. Zolatau ir I. Komar, o antra vieta atiteko A. Bielei ir M. E. Kravcukai. Varžybose dalyvavo 24 poros.

 

Jaunių I Lotynų Amerikos šokių grupėje Lukas Stanynas ir Toma Bespalovaitė (Panevėžio „Rumba”) laimėjo sidabro, Aronas Bagdevičius ir Anastasija Jegorova (Vilnius „Davi”) bronzos medalius, Nikita Murnikovas ir Augustė Švedaitė (Vilniaus „Vijūnas”) užėmė ketvirtą, Kasparas Moskaliovas ir Karolina Emma Žilytė (Vilniaus „Ratuto” - VMSC) penktą, o Nojus Karka ir Lukrecija Zemenauskaitė (Vilniaus „Davi”) šeštą vietą.

 

Geriausiai šioje grupėje pasirodė Alans Orda ir Amanda Aksenoka iš Latvijos. Grupėje varžėsi 8 poros.

 

Jaunių I standartinių šokių grupėje N. Karka ir L. Zemenauskaitė tapo nugalėtojais, N. Murnikovas ir A. Švedaitė laimėjo sidabro, L. Stanynas ir T. Bespalovaitė bronzos medalius, Aikas Remeika ir Mija Budrevičiūtė (Panevėžio „Amber dance”) užėmė ketvirtą, Julius Išganaitis ir Evita Plytnykaitė (Kauno „Editos Daniūtės šokių studija”) penktą, o Adomas Abugelis ir Miglė Cirtautaitė (Kauno „Editos Daniūtės šokių studija”) šeštą vietą.

 

Grupėje varžėsi 8 poros.

 

Kitų Lietuvos šokėjų, dalyvavusių WDSF reitingo varžybose rezultatai.

 

Jaunimo Lotynų Amerikos šokių grupė:

9.- 10. Vingaudas Navickas - Ugnė Ramanauskaitė (Kretingos „Ritmas")

11. Rytis Dzemyda - Kornelija Dobrovolskytė (Kauno „Sūkurys")

13. Renaldas Daugėla - Margarita Rimaitė (Palanga „Svivelis")

14. Laurynas Makarovas - Emilija Čepauskaitė (Vilniaus „Juventos")

15. Arnas Rimkevičius - Agnė Abromavičiūtė (Šiaulių „Šypsena")

19. Deimantas Murauskas - Kamilė Dunskytė (Šiaulių „Šypsena")

21. Edvardas Starenko - Justyna Jurkoit (Vilniaus „Davi")

23. Aleksandr Katalov - Greta Vibrytė (Klaipėdos „Žuvėdra" - Kretingos „Ritmas")

26. Ignas Vaikšnoras - Ugnė Jonytė (Alytaus „Alemana")

27. Justas Martišius - Simona Mankauskaitė (Kauno „DanzaM")

 

Jaunimo standartinių šokių grupė:

13. Rytis Dzemyda - Kornelija Dobrovolskytė (Kauno „Sūkurys")

14. Gustas Kirkliauskas - Žymantė Bernatavičiūtė (Alytaus „Alemana")

17.- 19. Dominik Jančis - Greta Varzaityte (Vilniaus „Juventos" - Kauno „Sūkurys")

20.- 21. Deimantas Murauskas - Kamilė Dunskytė (Šiaulių „Šypsena")

20.- 21. Renaldas Daugėla - Margarita Rimaitė (Palanga „Svivelis")

22.- 23. Edvardas Starenko - Justyna Jurkoit (Vilniaus „Davi")

24. Pijus Rimkevičius - Lėja Kleponytė (Kauno „Kaspinas")

25. Pavel Želdak - Evelina Jančytė (Vilniaus „Davi")

26. Andrius Šleivys - Ugnė Aleksandravičiūtė (Kauno „Gintarėliai")

 

Jaunių II Lotynų Amerikos šokių grupė:

8.- 9. Emilis Skripkiūnas - Ieva Skripkiūnaitė (Alytaus „Alemana")

12. Rokas Malinauskas - Adrija Dravininkaitė (Kauno „Bada studio")

14. Arnas Endriulaitis - Viktorija Petrenko (Kauno „Kaspinas")

15. Domantas Mūras - Ieva Matulevičiūtė (Kauno „Žiburys")

17.- 18. Kajus Domarkas - Brigita Chmelevskytė (Vilniaus „Davi")

19. Saulenis Česnauskas - Eigintė Česnauskaitė (Kauno „Sūkurys")

20.- 21. Arnas Novikevičius - Patricija Daškevič (Vilniaus „Ratuto" - VMSC")

20.- 21. Neilas Lenzbergas - Gabija Jonušaitė (Palangos „Palangos moksleivių klubas")

22. Edvardas Mašaro - Patricija Rinkevičiūte (Vilniaus „Vijunas")

23. Mykolas Rimkus - Jogaile Jasevičiūte (Gargždų „Rolina")

24. Aidas Šiškauskas - Rugilė Dasevičiūtė (Kauno „Efektas")

25. Justas Kazakevičius - Aušrinė Šmuilytė (Kauno „Toro")

26. Justas Viščiūnas - Aistė Daugytė (Palangos „Palangos moksleivių klubas")

27. Tautvydas Rimgaila - Martyna Urmonaitė (Vilniaus „Pinavija")

 

Jaunių II standartinių šokių grupė:

8. Gediminas Galčius - Elzė Gusčiūtė (Vilniaus „Šokių sostinė")

11. Rokas Malinauskas - Adrija Dravininkaitė (Kauno „Bada studio")

12. Fautas Naruškevičius - Anastasija Pavšukova (Vilniaus „Vijunas")

14.- 16. Justas Viščiūnas - Aistė Daugytė (Palangos „Palangos moksleivių klubas")

17. Saulenis Česnauskas - Eigintė Česnauskaitė (Kauno „Sūkurys")

18. Emilis Skripkiūnas - Ieva Skripkiūnaitė (Alytaus „Alemana")

19. Kajus Domarkas - Brigita Chmelevskytė (Vilniaus „Davi")

20. Domantas Mūras - Ieva Matulevičiūtė (Kauno „Žiburys")

21. Neilas Lenzbergas - Gabija Jonušaitė (Palangos „Palangos moksleivių klubas")

23.- 24. Mykolas Rimkus - Jogaile Jasevičiūtė (Gargždų „Rolina")

23.- 24. Tautvydas Rimgaila - Martyna Urmonaitė (Vilniaus „Pinavija")

 

Jaunių I Lotynų Amerikos šokių grupė:

7. Aivaras Kuoga - Eliza Abdellaoui (Kauno „Toro")

8. Julius Išganaitis - Evita Plytnykaitė (Kauno „Editos daniūtės šokių studija")

 

Jaunių I standartinių šokių grupė:

7. Gustas Švagždys - Guostė Grikštaitė (Kauno „Editos daniūtės šokių studija")

8. Kristupas Dabravalskis - Ieva Skorkaitė (Kauno „Bada studio")

Paskelbimo data: 2018 m. kovo 06 d. 19:54:00

Archyvas


Rėmėjai