•  |

Lietuvos šokėjai – tarptautinių varžybų Austrijoje vicečempionai

Savaitgalį Austrijos sostinėje Vienoje vyko tarptautinės sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjai tapo prizininkais ir finalininkais.

Profesionalų lygos standartinių šokių grupėje Donatas Vėželis ir Lina Chatkevičiūtė (Kauno „Sūkurys") tapo vicečempionais.

Aukso medalius šioje grupėje laimėjo Emanuelis Valeri ir Tania Kehlet iš Danijos, o trečią vietą užėmė vengrai Laszlo Csaba ir Viktoria Pali. Varžybose dalyvavo 15 porų.

Jaunių II standartinių šokių grupėje Nedas Jonaitis ir Smiltė Paldauskaitė (Kauno „Kaspinas”) laimėjo sidabro medalius, o Gedvinas Meškauskas ir Beatričė Malinauskaitė (Kauno „Sūkurys”) užėmė penktą vietą.

Grupės nugalėtojais tapo rumunai Vladislavas Untu ir Alexandrina Olteanu, o trečia vieta atiteko Daniilui Pisankinui ir Arinai Marukhinai iš Rusijos. Grupėje varžėsi 53 poros.

Suaugusiųjų standartinių šokių grupėje Tomas Fainšil ir Violetta Posmetnaya (Kauno „Editos Daniūtės šokių studija”) užėmė 9-ą vietą, o Justas Skara ir Vaida Marija Šiaulytytė (Kauno „Kaspinas”) pasidalino 34-ą – 36-ą vietas. Varžybose dalyvavo 95 poros.

Jaunimo standartinių šokių grupėje N. Jonaitis ir S. Paldauskaitė užėmė 14-ą vietą, J. Skara ir V. M. Šiaulytytė pasidalino 17-ą – 19-ą, o Tomas Janonis ir Elvita Mikšaitė (Kauno „Duetas”) 35-ą – 36-ą vietas. Grupėje varžėsi 78 poros.

Jaunimo Lotynų Amerikos šokių grupėje Matas Lukašovas ir Rugilė Monginaitė (Kauno „Santaka”) pasidalino 19-ą – 20-ą vietas. Grupėje varžėsi 96 poros.

Paskelbimo data: 2015 m. lapkričio 23 d. 15:20:00