•  |

Lietuvos šokėjai - tarptautinių varžybų Baltarusijoje prizininkai ir finalininkai

Savaitgalį Baltarusijos sostinėje Minske vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjų poros tapo prizininkėmis ir finalininkėmis.

Jaunimo Lotynų Amerikos šokių grupėje Gedvinas Meškauskas ir Ugnė Bliujūtė (Kauno „Sūkurys") laimėjo bronzos medalius.

Geriausiai šioje grupėje pasirodė Yahoras Kovalas ir Aliaksandra Kotava iš Baltarusijos, o antrą vietą užėmė ukrainiečiai Vladislavas Stepanskis ir Iryna Budynkevič.

Kiti Lietuvos šokėjai Danila Sitovs ir Austėja Zubauskaitė (Kauno „Sūkurys") užėmė 11-ą, Laurynas Makarovas ir Emilija Čepauskaitė (Vilniaus „Juventos") 26-ą, o Tomas Paulius ir Paulina Gerčaitė (Kauno „Sūkurys") 42-ą vietą. Grupėje varžėsi 42 poros.

Suaugusiųjų standartinių šokių grupėje Tomas Fainšil ir Violetta Posmetnaya (Kauno „Editos Daniūtės šokių studija") užėmė penktą vietą.

Varžybų nugalėtojais tapo rusai Aleksejus Glukhovas ir Anastasija Glazunova, sidabro medalius laimėjo Vadimas Šurinas ir Anastasija Meškova iš Lavtijos, o trečią vietą užėmė Kipro atstovai Danilas Ulanovas ir Kateryna Isakovič.

Kiti Lietuvos šokėjai Edgaras Baltaragis ir Indrė Kučinskaitė (Kauno „Rolo" - „Sūkurys") užėmė 19-ą vietą, Dovydas Šutinys ir Kamilė Pažėraitė (Elektrėnų „Reveransas") pasidalino 58-ą - 59-ą, o Nerijus Stukas ir Laura Montvilaitė (Kauno „Kaspinas") 64-ą - 66-ą vietas. Varžybose dalyvavo 84 poros.

Suaugusiųjų Lotynų Amerikos šokių grupėje Adomas Kielaitis ir Ugnė Bruzgaitė (Klaipėdos „Žingsnis") užėmė 28-ą vietą, o Mindaugas Martinaitis ir Monika Žalaitė (Kauno „Toro") bei Robertas Urbonavičius ir Justė Povilaitytė (Elektrėnų „Reveransas") pasidalino 43-ią - 45-ą vietas. Varžybose dalyvavo 75 poros.

Jaunimo standartinių šokių grupėje G. Meškauskas ir U. Bliujūtė užėmė 8-ą, Tomas Janonis ir Santa Vlasa (Kauno „Duetas" - „Editos Daniūtės šokių studija") 10-ą vietą, D. Sitovs ir A. Zubauskaitė pasidalino 18-ą - 19-ą vietas, L. Makarovas ir E. Čepauskaitė užėmė 21-ą vietą, T. Paulius ir P. Gerčaitė pasidalino 25-ą - 26-ą vietas, o D. Šutinys ir K. Pažėraitė užėmė 34-ą vietą. Grupėje varžėsi 44 poros.

Paskelbimo data: 2017 m. kovo 28 d. 23:43:00