• LT
  •  | 
  • EN
Į pradžiąTinklapio medisKontaktaiParašykite mums

Pasaulio sportinių šokių federacijos, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto, Lietuvos sporto federacijų sąjungos, Lietuvos asociacijos sportas visiems narė


Lietuvos šokėjai – tarptautinių varžybų Čekijoje nugalėtojai ir prizininkai

Savaitgalį, balandžio 6d. - 7d., Čekijos mieste Ostravoje vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjai tapo nugalėtojais, prizininkais ir finalininkais.

Jaunių II standartinių šokių grupėje Edvardas Mašaro ir Patricija Rinkevičiūtė (Vilniaus „Spindulys") tapo nugalėtojais.

 

Sidabro medalius laimėjo Kohonas Patrikas ir Gal Dalma iš Vengrijos, o trečią vietą užėmė čekai Matyas Felcmanas ir Lucie Ruzickova. Grupėje varžėsi 21 pora.

 

„International Open" kategorijos suaugusiųjų standartinių šokių grupėje Edgaras Baltaragis ir Indrė Kučinskaitė (Kauno „Rolo" - „Sūkurys") laimėjo bronzos medalius.

 

Geriausiai šioje grupėje pasirodė lenkai Piotras Paszewskis ir Marta Mozdyniewicz, o antrą vietą užėmė Armandas Fazullinas ir Klaudia Iwanska, taip pat iš Lenkijos.

 

Kiti Lietuvos šokėjai Simonas Seikauskas ir Liucija Norušaitė (Panevėžio „Rumba") pasidalino 11-ą - 12-ą vietas. Varžybose dalyvavo 60 porų.

 

Jaunimo Lotynų Amerikos šokių grupėje Augustinas Trinkus ir Neda Elena Šalugaitė (Vilniaus „MJ sportinių šokių akademija") užėmė ketvirtą vietą.

 

Grupėje nugalėjo Čekijos atstovai Marianas Hlavacas ir Tereza Maturova, sidabro medalius laimėjo Antonio Mosa ir Mihaela Antonova iš Prancūzijos, o trečią vietą užėmė rusai Egoras Nikolaevas ir Aleksandra Raskatova. Grupėje varžėsi 52 poros.

 

„International Open" kategorijos suaugusiųjų Lotynų Amerikos šokių grupėje Matas Lukašovas ir Rugilė Monginaitė (Kauno „Santaka") užėmė 9-ą vietą iš 74 porų.

 

Jaunimo standartinių šokių grupėje E. Mašaro ir P. Rinkevičiūtė bei Justas Gedgaudas ir Ainė Rutkauskaitė (Kauno „Sūkurys") pasidalino 7-ą - 9-ą, o Domas Liudavičius ir Viktorija Petrenko (Kauno „Sūkurys") 13-ą - 14-ą vietas. Varžybose dalyvavo 45 poros.

 

 

Paskelbimo data: 2019 m. balandžio 08 d. 23:43:00

Archyvas


                Rėmėjai