•  |

Lietuvos šokėjai - tarptautinių varžybų Estijoje nugalėtojai ir finalininkai

Savaitgalį Estijos sostinėje Taline vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjai tapo nugalėtojais ir finalininkais.

Senjorų I standartinių šokių grupėje Tomas Rimkus ir Nerija Surblytė – Rimkienė (Kauno „Kaspinas”) laimėjo aukso medalius.

Anrą vietą šioje grupėje užėmė latviai Uldis Thomas Shimens ir Una Klapkalne, o trečia vieta atiteko Olegui Sadyrevui ir Tatyanai Krylovai iš Estijos. Grupėje varžėsi 7 poros.

Jaunimo Lotynų Amerikos šokių grupėje Gedvinas Meškauskas ir Ugnė Bliujūtė (Kauno „Sūkurys”)užėmė ketvirtą vietą.

Geriausiai šioje grupėje pasirodė baltarusai Ilya Yudovinas ir Daria Marinesku, antrą vietą užėmė Latvijos atstovai Leonards Petkevics ir Polina Tsepilova, o bronzos medalius laimėjo estai Martinas Rakita ir Valeria Ovcharenko. Grupėje varžėsi 24 poros.

Jaunimo standartinių šokių grupėje G. Meškauskas ir U. Bliujūtė užėmė penktą vietą.

Varžybų nugalėtojais tapo Juraj Bjelac ir Renata Faizerakhmanova iš Kroatijos, sidabro medalius laimėjo estai Jarekas Toigeris ir Reelika Traks, o trečią vietą užėmė Kazachstano atstovai Narimanas Ašenovas ir Dana Smagulova. Grupėje varžėsi 15 porų.

Suaugusiųjų standartinių šokių grupėje G. Meškauskas ir U. Bliujūtė užėmė 15-ą vietą, T. Rimkus ir N. Surblytė – Rimkienė pasidalino 22-ą – 23-ią, o Robertas Urbonavičius ir Justė Povilaitytė (Elektrėnų „Reveransas”) 29-ą – 36-ą vietas. Varžybose dalyvavo 36 poros.

Suaugusiųjų Lotynų Amerikos šokių grupėje R. Urbonavičius ir J. Povilaitytė pasidalino 20-ą – 21-ą vietas iš 37 porų.

Paskelbimo data: 2016 m. rugpjūčio 30 d. 09:52:00