•  |

Lietuvos šokėjai - tarptautinių varžybų Estijoje nugalėtojai, prizininkai ir finalininkai

Savaitgalį, rugsėjo 22d. - 23d., Estijos sostinėje Taline vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjai tapo nugalėtojais, prizininkais ir finalininkais.

Jaunių I standartinių šokių grupėje Vilius Gruodis ir Liepa Samajauskaitė (Vilniaus „Davi") tapo nugalėtojais.

Antrą vietą užėmė Ernests Aksels Dimants ir Marija Pascenko iš Latvijos, o bronzos medalius laimėjo rusai Radomiras Filinas ir Polina Siniačkina.

Kiti Lietuvos šokėjai Augustas Mikalauskis ir Augustė Švedaitė (Vilniaus „iDance” - „Vijūnas”) užėmė 7-ą vietą. Grupėje varžėsi 11 porų.

Jaunių I Lotynų Amerikos šokių grupėje V. Gruodis ir L. Samajauskaitė laimėjo sidabro medalius, o A. Mikalauskis ir A. Švedaitė užėmė šeštą vietą.

Geriausiai šioje grupėje pasirodė latviai Alans Orda ir Amanda Aksenoka, o trečią vietą užėmė Alekseijus Sitnikovas ir Anastassia Salamatova iš Estijos. Varžybose dalyvavo 13 porų.

Jaunių II standartinių šokių grupėje Aurimas Meška ir Gabija Lapševičiūtė (Vilniaus „Davi") užėmė penktą, o Justas Gedgaudas ir Ainė Rutkauskaitė (Kauno „Sūkurys") septintą vietą.

Šioje grupėje nugalėjo estai Andreas Lepiste ir Sofia Dzevulskaja, sidabro medalius laimėjo kiti Estijos atstovai Hardis Vahtras ir Lisandra Lipp, o trečią vietą užėmė Mihkelas Jantsonas ir Alexandra Skvortsova, taip pat iš Estijos. Grupėje varžėsi 18 porų.

Jaunimo standartinių šokių grupėje J. Gedgaudas ir A. Rutkauskaitė užėmė penktą vietą.

Grupės nugalėtojais tapo Latvijos atstovai Andrejs Grinevics ir Kornelija Dobrovolskytė, antrą vietą užėmė Rasmusas Langas ir Mirjam Koch iš Estijos, o bronzos medalius laimėjo rusai Artemas Zayčenko ir Ekaterina Sternard.

Kiti Lietuvos šokėjai Dovydas Šutinys ir Kamilė Pažeraitė (Elektrėnų „Reveransas") užėmė 10-ą vietą. Varžybose dalyvavo 12 porų.

Jaunių II Lotynų Amerikos šokių grupėje Kipras Jasiukaitis ir Ieva Marija Tubutytė (Vilniaus „Davi") užėmė šeštą vietą.

Grupės laimėtojais tapo latviai Kirils Bogacovs-Kudrevatihs ir Milana Knirko, sidabro medalius laimėjo A. Lepiste ir S. Dzevulskaja, o trečią vietą užėmė Germo-Carlas Someris ir Ksenija Razina, taip pat iš Latvijos.

A. Meška ir G. Lapševičiūtė užėmė 10-ą vietą. Grupėje varžėsi 23 poros.

Paskelbimo data: 2018 m. rugsėjo 24 d. 22:19:00