•  |

Lietuvos šokėjai - tarptautinių varžybų Estijoje nugalėtojai, prizininkai ir finalininkai

Savaitgalį, rugpjūčio 18d. - 19d., Estijos sostinėje Taline vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjų poros tapo nugalėtojomis, prizininkėmis ir finalininkėmis.

Jaunimo standartinių šokių grupėje Gedvinas Meškauskas ir Ugnė Bliujūtė (Kauno „Sūkurys") laimėjo aukso medalius.

Antrą vietą šioje grupėje užėmė Andrejs Grinevics ir Kornelija Dobrovolskytė iš Latvijos, o bronzos medalius laimėjo estai Oliver Pajus ir Anette Saiko.

Kiti Lietuvos šokėjai Andrius Šleivys ir Gabija Marčiulaitytė (Kauno „Gintarėliai") užėmė 10-ą vietą. Varžybose dalyvavo 27 poros.

Senjorų I standartinių šokių grupėje Tomas Rimkus ir Nerija Surblytė - Rimkienė (Kauno „Kaspinas") tapo nugalėtojais.

Sidabro medalius laimėjo Serhiis Shulhas ir Olha Shulha iš Nyderlandų, o trečią vietą užėmė latviai Gatis Simsons ir Julija Simsone. Grupėje varžėsi 7 poros.

Jaunių II standartinių šokių grupėje Justas Gedgaudas ir Ainė Rutkauskaitė (Kauno „Sūkurys") laimėjo sidabro medalius.

Geriausiai šioje grupėje pasirodė rusai Igoris Panteleevas ir Nadežda Vasilieva, o trečią vietą užėmė Roberts Punka ir Karina Karklina iš Latvijos. Varžybose dalyvavo 10 porų.

Senjorų II Lotynų Amerikos šokių grupėje Mindaugas Baškys ir Mika Šimkūnaitė (Vilniaus „Ratuto") laimėjo sidabro medalius.

Grupės nugalėtojais tapo Janis Kallio ir Satu Vuorjoki iš Suomijos, o trečią vietą užėmė estai Aleksei Lobin ir Tatjana Pavlova. Grupėje varžėsi 3 poros.

Senjorų I Lotynų Amerikos šokių grupėje M. Baškys ir M. Šimkūnaitė laimėjo bronzos medalius.

Grupės laimėtojais tapo Janas Beranekas ir Pavla Berankova iš Čekijos, o antrą vietą užėmė gruzinai Shalva Melanashvilis ir Mariam Kukunashvili. Grupėje varžėsi 5 poros.

Senjorų III standartinių šokių grupėje Stanislovas Česonis ir Ramunė Jurčiukonienė (Kauno „Kaspinas") užėmė penktą vietą.

Grupėje nugalėjo Suomijos atstovai Jouko Leppalas ir Helja Leppala, sidabro medalius laimėjo Horstas Beckmannas ir Patricia Beckmann iš Vokietijos, o trečią vietą užėmė rusai Anatolyjus Lesnikovas ir Tatiana Lesnikova. Varžybose dalyvavo 10 porų.

Jaunių II Lotynų Amerikos šokių grupėje Rokas Malinauskas ir Adrija Dravininkaitė (Kauno „Bada studio") užėmė šeštą vietą.

Geriausiai šioje grupėje pasirodė estai Patrikas Roostfeldtas ir Nicole Kesner, antrą vietą užėmė Azerbaidžano atstovai Aleksandras Golovinas ir Anastasiia Grišankina, o bronzos medalius laimėjo Tothas Istvanas Aramiszas ir Nirucz Lorena Andreea iš Rumunijos.

Kiti Lietuvos šokėjai J. Gedgaudas ir A. Rutkauskaitė užėmė 7-ą vietą. Grupėje varžėsi 13 porų.

Jaunimo Lotynų Amerikos šokių grupėje G. Meškauskas ir U. Bliujūtė užėmė 9-ą vietą. Varžybose dalyvavo 27 poros.

„World open" kategorijos suaugusiųjų standartinių šokių grupėje Simonas Seikauskas ir Liucija Norušaitė (Panevėžio „Rumba") užėmė 19-ą vietą iš 58 porų.

Paskelbimo data: 2018 m. rugpjūčio 22 d. 01:18:00