•  |

Lietuvos šokėjai - tarptautinių varžybų Estijoje nugalėtojai

Šeštadienį, gegužės 25d., Estijos mieste Tartu vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjai tapo nugalėtojais ir finalininkais.

Jaunių I standartinių šokių grupėje nugalėjo Kipras Kūra ir Aleksandra Čižik (Klaipėdos „Žingsnis"), o Kristupas Mlinskas ir Patricija Kairytė (Klaipėdos „Žingsnis") užėmė šeštą vietą.

Sidabro medalius laimėjo latviai Richards Krivins ir Nelly Vorobjova, o trečią vietą užėmė Alekseijus Sitnikovas ir Anastassia Salamatova iš Estijos. Varžybose dalyvavo 17 porų.

Jaunių I Lotynų Amerikos šokių grupėje aukso medalius laimėjo K. Kūra ir A. Čižik, o šeštą vietą užėmė Ervinas Valškys ir Meida Kybartaitė (Vilniaus „Kandela").

Antrą vietą užėmė rusai Vladislavas Sokolovas ir Olga Borzova, o bronzos medalius laimėjo R. Krivins ir N. Vorobjova.

Kiti Lietuvos šokėjai K. Mlinskas ir P. Kairytė užėmė 11-ą vietą. Grupėje varžėsi 24 poros.

Jaunučių II standartinių šokių grupėje nugalėjo Titas Česnauskas ir Lukrecija Kūraitė (Klaipėdos „Žingsnis").

Antrą vietą šioje grupėje užėmė estai Nikita Guljajevas ir Liisa Katre Land, o trečia vieta atiteko Dominicui Kovai ir Anni Leenai Jarvik, taip pat iš Estijos. Grupėje varžėsi 10 porų.

Jaunučių II Lotynų Amerikos šokių grupėje dar kartą laimėjo T. Česnauskas ir L. Kūraitė.

Sidabro medalius laimėjo Nikolajs Cistjulins ir Madara Ance Cinite iš Latvijos, o trečią vietą užėmė D. Kova ir A. L. Jarvik. Grupėje varžėsi 12 porų.

Paskelbimo data: 2019 m. gegužės 27 d. 15:47:00