•  |

Lietuvos šokėjai – tarptautinių varžybų Estijoje prizininkai ir finalininkai

Savaitgalį Estijos sostinėje Taline vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjų poros tapo prizininkėmis ir finalininkėmis.

Suaugusiųjų standartinių šokių grupėje Karolis Michalas Tomeckis ir Domilė Šemeškevičiūtė (Kauno „Sūkurys") laimėjo bronzos medalius.

Grupės nugalėtojais tapo Dmitrijus Kolobovas ir Signe Busk iš Danijos, o antrą vietą užėmė estai Konstantinas Gorodilovas ir Dominika Bergmanova. Varžybose dalyvavo 18 porų.

Jaunių II Lotynų Amerikos šokių grupėje Augustinas Trinkus ir Neda Elena Šalugaitė (Vilniaus „Kandela") laimėjo sidabro medalius.

Geriausiai šioje grupėje pasirodė rusai Olegas Streletskis ir Angelina Netbailo, o trečia vieta atiteko Maksimas Ševčenko ir Angelina Logačiova iš Kazachstano.

Kita Lietuvos šokėjų pora Aurimas Meška ir Gabija Lapševičiūtė (Vilniaus „Davi") pasidalino 10-ą - 11-ą vietas. Grupėje varžėsi 18 porų.

Jaunių I standartinių šokių grupėje Edvardas Mašaro ir Patricija Rinkevičiūtė (Vilniaus „Vijūnas") laimėjo antrą vietą.

Aukso medalius šioje grupėje laimėjo latviai Ernests Aksels Dimants ir Marija Pascenko, o trečią vietą užėmė Olegs Berzins ir Anna Berzina, taip pat iš Latvijos.

Kitos Lietuvos šokėjų poros Augustas Mikalauskis ir Aistė Užaitė (Vilniaus „Dileksa") užėmė 9-ą vietą, o Kajus Domarkas ir Brigita Chmelevskytė (Vilniaus „Davi") pasidalino 13-ą -14-ą vietas. Varžybose dalyvavo 16 porų.

Jaunučių II Lotynų Amerikos šokių grupėje Nikolajus Gustol ir Meida Kybartaitė (Vilniaus „Ratuto") laimėjo bronzos medalius, o Vilius Gruodis ir Liepa Samajauskaitė (Vilniaus „Davi") užėmė šeštą vietą.

Grupės laimėtojais tapo estai Emilis Korotinas ir Evelina Bondarenko, o antrą vietą užėmė Aleksejus Sitnikovas ir Anastassia Salamatova, taip pat iš Estijos. Grupėje varžėsi 15 porų.

Jaunučių II standartinių šokių grupėje V. Gruodis ir L. Samajauskaitė užėmė penktą vietą.

Ir šioje grupėje nugalėtojais tapo E. Korotinas ir E. Bonarenko, antrą vietą užėmė A. Sitnikovas ir A. Salamatova, o bronzos medalius laimėjo Roberts Ceimers ir Amanda Aksenoka iš Latvijos.

N. Gustol ir M. Kybartaitė šioje grupėje užėmė 7-ą vietą. Varžybose dalyvavo 12 porų.

Senjorų II standartinių šokių grupėje Artūras Grebliauskas ir Beata Grebliauskienė (Kauno „Sūkurys") užėmė ketvirtą vietą.

Grupės laimėtojais tapo estai Vaino Miilas ir Kaia Linkberg, sidabro medalius laimėjo Latvijos atstovai Indulis Martinsons ir Baiba Martinsone, o trečią vietą užėmė Kulno Kabralas ir Monika Kabral, taip pat iš Estijos. Grupėje varžėsi 7 poros.

„International Open" kategorijos suaugusiųjų Lotynų Amerikos šokių grupėje Nikita Moisejenko ir Jurga Gustaitė (Kauno „Kaspinas") užėmė 9-ą vietą iš 43 porų.

Jaunimo Lotynų Amerikos šokių grupėje A. Trinkus ir N. E. Šalugaitė užėmė 12-ą, o Tomas Paulius ir Paulina Gerčaitė (Kauno „Sūkurys") 24-ą vietą. Varžybose dalyvavo 32 poros.

Jaunimo standartinių šokių grupėje T. Paulius ir P. Gerčaitė pasidalino 8-ą - 9-ą vietas iš 25 porų.

Jaunių II standartinių šokių grupėje A. Meška ir G. Lapševičiūtė užėmė 11-ą vietą iš 16 porų.

Jaunių I Lotynų Amerikos šokių grupėje E. Mašaro ir P. Rinkevičiūtė užėmė 9-ą, K. Domarkas ir B. Chmelevskytė 11-ą vietą, o A. Mikalauskis ir A. Užaitė pasidalino 16-ą - 17-ą vietas. Grupėje varžėsi 20 porų.

Paskelbimo data: 2017 m. rugsėjo 25 d. 20:16:00