•  |

Lietuvos šokėjai - tarptautinių varžybų Graikijoje prizininkai

Šaštadienį, gegužės 18d., Graikijos mieste Larissoje vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjai tapo prizininkais ir finalininkais.

Jaunimo iki 21m. Lotynų Amerikos šokių grupėje Mattia Gagnone ir Justina Jurkoit (Vilniaus „Davi") laimėjo sidabro medalius, o Renaldas Daugėla ir Margarita Rimaitė (Palangos „Svivelis") užėmė ketvirtą vietą.

Grupės nugalėtojais tapo graikai Konstantinos Athanasiadis ir Evgenia Polychronopoulou, o trečią vietą užėmė Mirko Maina ir Alice Copete iš Prancūzijos.

Kiti Lietuvos šokėjai Rokas Malinauskas ir Adrija Dravininkaitė (Kauno „BaDa Studio") užėmė 9-ą vietą. Grupėje varžėsi 15 porų.

Jaunimo Lotynų Amerikos šokių grupėje R. Daugėla ir M. Rimaitė laimėjo bronzos medalius.

Geriausiai šioje grupėje pasirodė M. Maina ir A. Copete, o antrą vietą užėmė Borisas Borisovas ir Preslava Dimkova ir Bulgarijos.

R. Malinauskas ir A. Dravininkaitė šioje grupėje užėmė 8-ą vietą. Grupėje varžėsi 13 porų.

„Open" kategorijos suaugusiųjų Lotynų Amerikos šokių grupėje M. Gagnone ir J. Jurkoit užėmė penktą vietą.

Šioje grupėje nugalėjo Italijos atstovai Matteo Cantasale ir Elisa de Belardini, antrą vietą užėmė Matteo Pappa ir Arianna Del Frate iš Austrijos, o bronzos medalius laimėjo čekai Lubomiras Kozelis ir Adela Sirocakova.

R. Daugėla ir M. Rimaitė užėmė 7-ą vietą. Varžybose dalyvavo 27 poros.

Paskelbimo data: 2019 m. gegužės 20 d. 11:02:00