•  |

Lietuvos šokėjai – tarptautinių varžybų Italijoje finalininkai

Savaitgalį Salsomadžorėje (Italija) vyko tarptautinės sportinių šokių varžybos, kuriose varžėsi ir šokėjai iš Lietuvos.

Standartinių šokių Rising Star” grupėje Karolis Tarasevičius ir Karolina Szymanska (Kauno Kaspinas”) laimėjo 5-ą, o Ivanas Khlebutinas ir Kamilė Giedrikaitė (Kauno Kaspinas”) užėmė 6-ą vietą. Varžybose dalyvavo 29 poros.

Suaugusiųjų standartinių šokių grupėjė I.Khlebutinas ir K.Giedrikaitė pasidalino 25-ą – 26-ą vietas, o K.Tarasevičius ir K.Szymanska užėmė 28-ą vietą. Varžybose dalyvavo 52 poros.

Suaugusiųjų Lotynų Amerikos šokių grupėje Dominykas Daukšas ir Svetlana Azarova (Kauno – Klaipėdos „Bada Studio”) užėmė 11-ą, o Lukas Petkevičius ir Ugnė Kamarauskaitė (Vilniaus sporto centras - „Ratuto”) 17-ą vietą. Grupėje varžėsi 53 poros.

Paskelbimo data: 2014 m. lapkričio 24 d. 13:55:00