• LT
  •  | 
  • EN
Į pradžiąTinklapio medisKontaktaiParašykite mums

Pasaulio sportinių šokių federacijos, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto, Lietuvos sporto federacijų sąjungos, Lietuvos asociacijos sportas visiems narė


Lietuvos šokėjai – tarptautinių varžybų Italijoje nugalėtojai ir prizininkai

Savaitgalį Italijos mieste Montekatini Termė vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjai tapo nugalėtojais, prizininkais ir finalininkais.

Suaugusiųjų standartinių šokių grupėje Evaldas Sodeika ir Ieva Žukauskaitė (Kauno „Kaspinas") laimėjo aukso medalius, o Tomas Fainšil ir Violetta Posmetnaya (Kauno „Editos Daniūtės šokių studija") finale užėmė septintą vietą.

 

Antrą vietą užėmė italai Francesco Galuppo ir Debora Paccini, o trečia vieta atiteko Aleksejui Glukhovui ir Anastasijai Glazunovai iš Rusijos. Varžybose dalyvavo 39 poros.

 

Profesionalų lygos standartinių šokių grupėje Donatas Vėželis ir Lina Chatkevičiūtė (Kauno „Sūkurys") laimėjo sidabro medalius.

 

Nugalėtojais šioje grupėje tapo Benedetto Ferruggia ir Claudia Koehler iš Vokietijos, o trečią vietą užėmė prancūzai Steeve Gaudet ir Marioara Cheptene. Grupėje varžėsi 8 poros.

 

Jaunimo standartinių šokių grupėje bronzos medalius laimėjo Karol Michal Tomecki ir Domilė Šemeškevičiūtė (Kauno „Sūkurys"), o Andrey Kovalev ir Veronika Samuolytė (Kauno „Editos Daniūtės šokių studija") užėmė penktą vietą.

 

Grupės čempionais tapo Maksimas Pugačevas ir Kira Oksas iš Rusijos, o antrą vietą laimėjo Marco Bodini ir Kristina Charitonovaitė, atstovaujantys Italijai. Varžybose dalyvavo 16 porų.

 

Paskelbimo data: 2016 m. sausio 25 d. 11:33:00

Archyvas


                Rėmėjai