•  |

Lietuvos šokėjai - tarptautinių varžybų „Kėdainiai Open 2019" nugalėtojai ir prizininkai

Savaitgalį, vasario 16d. - 17d., Kėdainiuose vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) ir Europos sportinių šokių asociacijos (DSE) vaikų „Grand Prix” kategorijos (CEGP) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjų poros tapo nugalėtojomis, prizininkėmis ir finalininkėmis.

WDSF „International Open" kategorijos suaugusiųjų Lotynų Amerikos šokių grupėje Jokūbas Venckus ir Miglė Klupšaitė (Vilniaus „Ratuto") laimėjo aukso, Joris Sangavičius ir Neringa Paškevičiūtė (Vilniaus „Ratuto" - VMSC) sidabro, o Nikita Moisejenko ir Jurga Gustaitė (Kauno „Kaspinas") bronzos medalius. Varžybose dalyvavo 19 porų.

WDSF „Open" kategorijos suaugusiųjų standartinių šokių grupėje Simonas Seikauskas ir Liucija Norušaitė (Panevėžio „Rumba") laimėjo sidabro medalius, o Paulius Ditauskas ir Beatričė Abugelytė (Kauno „Kaspinas") užėmė penktą vietą.

Geriausiai šioje grupėje pasirodė rusai Aleksandras Panasiukas ir Daria Špigel, o trečią vietą užėmė Nikita Anikeevas ir Elina Kokotova, taip pat iš Rusijos.

Kiti Lietuvos šokėjai Andrius Šleivys ir Gabija Marčiulaitytė (Kauno „Gintarėliai") užėmė 9-ą vietą, Rapolas Lisonka ir Laura Nareckaitė (Kauno „Sūkurys") bei Domas Liudavičius ir Viktorija Petrenko (Kauno „Sūkurys") pasidalino 10-ą - 11-ą vietas, o Rolandas Lydekaitis ir Viktorija Legaudaitė - Lydekaitienė (Kauno „Aistra šokiui") užėmė 12-ą vietą. Grupėje varžėsi 13 porų.

WDSF jaunimo Lotynų Amerikos šokių grupėje Augustinas Trinkus ir Neda Elena Šalugaitė (Vilniaus „MJ sportinių šokių akademija") tapo nugalėjais, Dmytro Taranovas ir Gabrielė Bartkutė (Palangos „Palangos moksleivių klubas") laimėjo bronzos medalius, Nojus Raščius ir Vaiva Paulauskaitė (Vilniaus „Ratuto") užėmė ketvirtą, o Renaldas Daugėla ir Margarita Rimaitė (Palangos „Svivelis") penktą vietą.

Antrą vietą šioje grupėje užėmė rusai Matveyjus Korneevas ir Ekaterina Sirotiuk.

Kiti Lietuvos šokėjai Justas Gedgaudas ir Ainė Rutkauskaitė (Kauno „Sūkurys") pasidalino 11-ą - 12-ą vietas. Varžybose dalyvavo 22 poros.

WDSF jaunimo standartinių šokių grupėje J. Gedgaudas ir A. Rutkauskaitė laimėjo bronzos medalius, o A. Šleivys ir G. Marčiulaitytė užėmė šeštą vietą.

Geriausiai šioje grupėje pasirodė Aleksandras Tišukas ir Katsiaryna Šibeko iš Baltarusijos, o antrą vietą užėmė Ukrainos atstovai Mykyta Žerdievas ir Daryna Antonova.

Kiti Lietuvos šokėjai D. Liudavičius ir V. Petrenko užėmė 12-ą vietą. Grupėje varžėsi 27 poros.

DSE CEGP jaunių II standartinių šokių grupėje Arnas Endriulaitis ir Austėja Vaičekauskaitė (Kauno „Kaspinas") laimėjo sidabro, o Markas Sergejevas ir Ieva Gecevičiūtė (Kauno „Editos Daniūtės šokių studija") bronzos medalius.

Grupės nugalėtojais tapo lenkai Kamilas Tarachas ir Michalina Buczynska.

Kiti Lietuvos šokėjai Saulenis Česnauskas ir Eigintė Česnauskaitė (Kauno „Sūkurys") užėmė 7-ą, Domantas Balevičius ir Luknė Isakaitė (Kauno „Duetas") 8-ą, Joris Apvinis ir Liepa Rudnickaitė (Panevėžio „Amber Dance") 9-ą, o Mykolas Rimkus ir Enrika Jankūnaitė (Gargždų „Rolina") 10-ą vietą. Grupėje varžėsi 10 porų.

DSE CEGP jaunių II Lotynų Amerikos šokių grupėje A. Endriulaitis ir A. Vaičekauskaitė laimėjo bronzos medalius, S. Česnauskas ir E. Česnauskaitė užėmė ketvirtą, o Rokas Kraucevičius ir Gabrielė Kviliūtė (Zarasų „Vyja") šeštą vietą.

Geriausiai šioje grupėje pasirodė latviai Alans Orda ir Amanda Aksenoka, o antrą vietą užėmė Tomaszas Ruszkowskis ir Julia Mozdyniewicz iš Lenkijos.

Kiti Lietuvos šokėjai Kirilas Morozovas ir Emilija Blaževičiūtė (Klaipėdos „Klaipėdos šokių akademija") užėmė 7-ą vietą, Kristupas Dabravalskis ir Anastasija Volkova (Kauno „Bada Studio”) bei Lukas Stanynas ir Toma Bespalovaitė (Panevėžio „Rumba") pasidalino 8-ą - 9-ą vietas, o Kristijonas Jankūnas ir Valerija Glušenkova (Vilniaus „Davi“) užėmė 10-ą vietą. Grupėje varžėsi 10 porų.

DSE CEGP jaunių I standartinių šokių grupėje Egidijus Prokopovičius ir Paula Jančis (Vilniaus „Juventos") užėmė pirmą, Kristupas Mlinskas ir Patricija Kairytė (Klaipėdos „Žingsnis") antrą, Karolis Čeburnis ir Patricija Vičiūtė (Vilniaus „MJ sportinių šokių akademija") trečią, o Kasparas Svistunavičius ir Ugnė Makarskaitė (Kauno „Toro" - „Bonus") ketvirtą vietą. Grupėje varžėsi 4 poros.

DSE CEGP jaunių I Lotynų Amerikos šokių grupėje Vakaris Bilčius ir Greta Sokolnikaitė (Vilniaus „Ratuto") laimėjo aukso, K. Mlinskas ir P. Kairytė sidabro, K. Čeburnis ir P. Vičiūtė bronzos medalius, o E. Prokopovičius ir P. Jančis užėmė ketvirtą vietą taip pat iš 4 porų.

DSE CEGP jaunučių standartinių šokių grupėje Lukas Jasinevičius ir Smiltė Barysaitė (Vilniaus „Idance" - Kauno „Tvistas") laimėjo aukso, Mindaugas Jonauskas ir Urtė Jonkutė (Klaipėdos „Klaipėdos šokių akademija") sidabro, Laurynas Žaliukas ir Luka Jankauskaitė (Vilniaus „Davi“) bronzos medalius, Domas Jonynas ir Gabija Vilčiauskaitė (Kauno „Editos Daniūtės šokių studija”) užėmė ketvirtą, Maksimas Makarovas ir Greta Autukevičiūtė (Vilniaus „Juventos") penktą, o Matas Šturma ir Elvita Remeikaitė (Kauno „Flamenko") septintą vietą. Varžybose dalyvavo 7 poros.

DSE CEGP jaunučių Lotynų Amerikos šokių grupėje M. Jonauskas ir U. Jonkutė užėmė pirmą, M. Šturma ir E. Remeikaitė antrą, D. Jonynas ir G. Vilčiauskaitė trečią, o L. Žaliukas ir L. Jankauskaitė ketvirtą vietą iš 5 porų.

Paskelbimo data: 2019 m. vasario 18 d. 21:33:00