•  |

Lietuvos šokėjai - tarptautinių varžybų Kėdainiuose nugalėtojai ir prizininkai

Savaitgalį, vasario 10 - 11 d., Kėdainiuose vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos „Kėdainiai Open 2018", kuriose Lietuvos šokėjų poros tapo nugalėtojomis, prizininkėmis ir finalininkėmis.

„International Open" kategorijos suaugusiųjų standartinių šokių grupėje nugalėjo Vaidotas Lacitis ir Veronika Golodneva (Vilniaus „Dileksa" - Kauno „Editos Daniūtės šokių studija").

Antrą vietą užėmė rusai Dmitryjus Pleškovas ir Anastasia Kulbeda, o bronzos medalius laimėjo Norvegijos atstovai Dominykas Granskas ir Helene Spilling. Varžybose dalyvavo 34 poros.

„International Open" kategorijos suaugusiųjų Lotynų Amerikos šokių grupėje Jokūbas Venckus ir Miglė Klupšaitė (Vilniaus „Ratuto") laimėjo aukso medalius.

Antra vieta atiteko rusams Egorui Petrovui ir Annai Argun, o trečią vietą užėmė Fedoras Polianskis ir Dina Akhmetgareva, taip pat iš Rusijos. Grupėje varžėsi 26 poros.

Jaunimo standartinių šokių grupėje nugalėtojais tapo Karolis Burneikis ir Izabelė Šekaitė (Kauno „Tvistas"), o šeštą vietą užėmė Laurynas Makarovas ir Emilija Čepauskaitė (Vilniaus „Juventos").

Sidabro medalius šioje grupėje laimėjo rusai Jeroslavas Kiselevas ir Sofia Philipčuk, o trečią vietą užėmė Kirillas Kurbatovas ir Alexandra Revel – Muroz, taip pat iš Rusijos. Grupėje varžėsi 19 porų.

Jaunimo Lotynų Amerikos šokių grupėje Augustinas Trinkus ir Neda Elena Šalugaitė (Vilniaus „Kandela") laimėjo sidabro medalius, o Renaldas Daugėla ir Margarita Rimaitė (Palangos „Svivelis") užėmė šeštą vietą.

Grupės nugalėtojais tapo J. Kiselevas ir S. Philipčuk, o trečią vietą užėmė K. Kurbatovas ir A. Ravel – Muroz. Varžybose dalyvavo 22 poros.

Jaunių II standartinių šokių grupėje Gytis Lizdenis ir Jorė Kurlytė (Palangos „Palangos moksleivių klubas") laimėjos bronzos medalius, o Edvardas Mašaro ir Patricija Rinkevičiūtė (Vilniaus „Vijūnas") užėmė penktą vietą.

Geriausiai šioje grupėje pasirodė J. Kiselevas ir S. Philipčuk, o antrą vietą užėmė K. Kurbatovas ir A. Ravel – Muroz. Grupėje varžėsi 17 porų.

Jaunių II Lotynų Amerikos šokių grupėje Markas Sabaliauskas ir Ksenija Samusevič (Palangos „Svivelis") užėmė penktą vietą.

Aukso medalius šioje grupėje laimėjo J. Kiselevas ir S. Philipčuk, antra vieta atiteko K. Kurbatovui ir A. Ravel – Muroz, o trečią vietą užėmė Karolis Plakas ir Aleksandra Wiselka iš Lenkijos. Varžybose dalyvavo 17 porų.

Senjorų I standartinių šokių grupėje čempionais tapo Nerijus Stukas ir Laura Montvilaitė (Kauno „Kaspinas").

Sidabro medalius laimėjo Honkongo atstovai George Borisovas ir Au Yuk Man Ada, o trečią vietą užėmė Nickas Williamsas ir Charmaine Chan iš Anglijos. Grupėje varžėsi 4 poros.

Senjorų II standartinių šokių grupėje Artūras Grebliauskas ir Beata Grebliauskienė (Kauno „Sūkurys") laimėjo sidabro medalius, Nerijus Ramanauskas ir Sandra Bielinienė (Kauno „Gintarėliai”) užėmė penktą, o Nikolajus Urbanovič - Natalija Tuchto (Klaipėdos „Mondo”) šeštą vietą.

Šioje grupėje geriausiai pasirodė estai Vaino Miilas ir Kaia Linkberg, o trečią vietą užėmė Indrekas Kasakas ir Kristine – Kristi Kasak, taip pat iš Estijos. Grupėje varžėsi 9 poros.

Jaunių I standartinių šokių grupėje Lukas Stanynas ir Toma Bespalovaitė (Panevėžio „Rumba") tapo nugalėtojais, Augustas Mikalauskis ir Sofia Ptchelintzev (Vilniaus „Dileksa") užėmė antrą, Nikita Murnikovas ir Augustė Švedaitė (Vilniaus „Vijūnas") trečią, o Julius Išganaitis ir Evita Plytnikaitė (Kauno „Editos Daniūtės šokių studija") ketvirtą vietą. Grupėje varžėsi 5 poros.

Jaunių I Lotynų Amerikos šokių grupėje Kipras Burneikis ir Barbora Martinkevičiūtė (Kauno „Tvistas") laimėjo aukso medalius, A. Mikalauskis ir S. Ptchelintzev užėmė antrą, Aronas Bagdevičius ir Anastasija Jegorova (Vilniaus „Davi") trečią, L. Stanynas ir T. Bespalovaitė ketvirtą, Kristupas Dabravalskis ir Ieva Skorkaitė (Kauno „Bada studio") penktą, o Aivaras Kuoga ir Eliza Abdellaoui (Kauno „Toro") šeštą vietą. Grupėje varžėsi 6 poros.

Kitų Lietuvos šokėjų, dalyvusių WDSF reitingo varžybose, rezultatai.

„International Open" kategorijos suaugusiųjų standartinių šokių grupė:

7 v. Edgaras Baltaragis - Indrė Kučinskaitė (Kauno „Rolo” - „Sūkurys")

11 - 12 v. Marius Ilčiukas - Olga Goltsova (Kauno „Editos Daniūtės šokių studija”)

13 v. Simonas Seikauskas - Liucija Norušaitė (Panevėžio „Rumba")

15 v. Einoras Degutis ir Valery Mishel Petruna (Gargždų „Rolina")

17 v. Tomas Janonis - Santa Vlasa (Kauno „Duetas” - „Editos Daniūtės šokių studija” - KRSM)