• LT
  •  | 
  • EN
Į pradžiąTinklapio medisKontaktaiParašykite mums

Pasaulio sportinių šokių federacijos, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto, Lietuvos sporto federacijų sąjungos, Lietuvos asociacijos sportas visiems narė


Lietuvos šokėjai – tarptautinių varžybų Klaipėdoje nugalėtojai

Šeštadienį Klaipėdoje vyko tarptautinės sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos „Klaipėda Open 2015”, kuriose puikiai pasirodė Lietuvos šokėjai.

Jaunimo Lotynų Amerikos šokių grupėje Einoras Degutis ir Areta Šeškaitė (Gargždų „Rolina”) laimėjo aukso medalius, Matui Lukašovui ir Rugilei Monginaitei (Kauno „Santaka”) atiteko varžybų bronza, o Edvinas Ringys ir Aistė Survilaitė (Klaipėdos „Žuvėdra” – Mažeikių „Spindulys”) užėmė penktą vietą.

Jaunių II Lotynų Amerikos šokių grupėje čempionais tapo Karolis Burneikis ir Izabelė Šekaitė (Kauno „Tvistas”), sidabro medalius laimėjo Danills Sitovs ir Skaistė Svajonė Jazilionytė (Klaipėdos „Žuvėdra”), o Mantas Kardokas ir Emilija Petrulytė (Palangos „Svivelis”) užėmė penktą vietą.

Kiti Lietuvos šokėjai jaunimo grupėje užėmė šias vietas:

7.                          Matas Klupšas - Livija Adomaitytė                 (Šiaulių „Šypsena”)

8.-9.                     Nikita Kostin - Kornelija Juciūtė                      (Klaipėdos „Žingsnis”)

13.                        Merkys Midvikas - Goda Simaityte                 (Tauragės „Spindulys”)

15.-17.                  Antanas Gustaitis - Dominyka Čiuteikytė         (Klaipėdos „Žingsnis”)

15.-17.                  Rokas Margeris - Kamilia Kurnevič                    (Vilniaus „Ratuto”)

18.                        Nerijus Žarnauskas - Emilija Kovieraitė            (Klaipėdos „Žingsnis”)

19.                        Justas Valatka - Akvilė Rekašiūtė                    (Palangos „Svivelis”)

20.                        Vladislavas Volkovas - Kamilė Poškaitė             (Kauno „Sūkurys”)

21.-22.               Edas Lakavičius - Emilija Aleksandravičiūtė  (Klaipėdos „Žingsnis”)

21.-22.                  Vingaudas Navickas - Margarita Rimaitė    (Kretingos „Ritmas”)

 Grupėje varžėsi 22 poros.

 Kitų Lietuvos šokėjų Jaunių II Lotynų Amerikos šokių grupėje rezultatai:

8.                          Aretas Žarnauskas - Julija Minčenkova        (Klaipėdos „Žingsnis”)

9.                          Gabrielius Goštautas - Kristina Charitonovaitė (Šiaulių „Šypsena”)

11.-12.                   Nerijus Beresna - Auksė Grėbliūnaitė           (Klaipėdos „Žingsnis”)

13.                        Liudvikas Suvorovas - Kamilė Dunskytė     (Šiaulių „Šypsena”)

15.-16.                  Vingaudas Navickas - Margarita Rimaitė    (Kretingos „Ritmas”)

18.                        Augustinas Trinkus - Neringa Paskeviciute (Vilniaus „Vijūnas”)

Paskelbimo data: 2015 m. kovo 30 d. 13:09:00

Archyvas


                Partneriai