• LT
  •  | 
  • EN
Į pradžiąTinklapio medisKontaktaiParašykite mums

Pasaulio sportinių šokių federacijos, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto, Lietuvos sporto federacijų sąjungos, Lietuvos asociacijos sportas visiems narė


Lietuvos šokėjai - tarptautinių varžybų Kroatijoje nugalėtojai

Savaitgalį, vasario 2d. - 3d., Kroatijoje vyko Europos sportinių šokių asociacijos (DSE) vaikų „Grand Prix” kategorijos (CEGP) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjų poros tapo nugalėtojomis.

Jaunių II standartinių šokių grupėje Faustas Naruškevičius ir Anastasija Pavšukova (Vilniaus „Vijūnas”) tapo nugalėtojais.

 

Antrą vietą užėmė Davidas Ljevaras ir Marta Marki iš Kroatijos, o bronzos medalius laimėjo kiti kroatai Franas Jekopanecas ir Lara Vukovic. Varžybose dalyvavo 5 poros.

 

Dar vieną porą aukso medalių F. Naruškevičius ir A. Pavšukova laimėjo jaunių II Lotynų Amerikos šokių grupėje.

 

Antrą vietą užėmė D. Ljevaras ir M. Marki, o trečią - Vinko Sabolicius ir Laura Krog iš Kroatijos. Grupėje varžėsi 5 poros.

 

Jaunių I standartinių šokių grupėje nugalėjo Egidijus Prokapovičius ir Paula Jančis (Vilniaus „Juventos”).

 

Sidabro medalius laimėjo kroatai Matijas Baljakas ir Klara Autischer, o trečią vietą užėmė Mato Ostruznjakas ir Hana Soric, taip pat iš Kroatijos. Grupėje varžėsi 4 poros.

 

Jaunių I Lotynų Amerikos šokių grupėje ir vėl geriausiai pasirodė E. Prokapovičius ir P. Jančis.

 

Antrą vietą užėmė M. Ostruznjakas ir H. Soric, o bronzos medalius laimėjo M. Baljakas ir K. Autischer. Grupėje varžėsi 4 poros.

Paskelbimo data: 2019 m. vasario 06 d. 10:06:00

Archyvas


                Rėmėjai