•  |

Lietuvos šokėjai - tarptautinių varžybų Latvijoje finalininkai

Sekmadienį, balandžio 14d., Latvijos mieste Jurmaloje vykusiose pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) jaunių II standartinių šokių grupės varžybose Edvardas Mašaro ir Patricija Rinkevičiūtė (Vilniaus „Spindulys”) užėmė ketvirtą, o Kipras Burneikis ir Barbora Martinkevičiūtė (Kauno „Tvistas”) penktą vietą.

Grupės nugalėtojais tapo rusai Sergeyjus Burdinas ir Anastasia Nesterova, sidabro medalius laimėjo Latvijos atstovai Ernests Aksels Dimants ir Marija Pascenko, o trečią vietą užėmė Olegs Berzins ir Anna Berzina, taip pat iš Latvijos.

Kiti Lietuvos šokėjai Nojus Karka ir Lukrecija Zemenauskaitė (Vilniaus "Davi") pasidalino 8-ą - 9-ą vietas. Varžybose dalyvavo 27 poros.

Jaunių II Lotynų Amerikos šokių grupėje K. Burneikis ir B. Martinkevičiūtė užėmė penktą vietą.

Geriausiai pasirodė estai Robertas Veide ir Amanda Rebeca Padar, sidabro medalius laimėjo Olegas Streletskys ir Maryia Sabanskaya iš Baltarusijos, o trečią vietą užėmė Izraelio atstovai Eyalas Ately ir Karin Kaykov. Grupėje varžėsi 28 poros.

Jaunimo standartinių šokių grupėje E. Mašaro ir P. Rinkevičiūtė užėmė 10-ą vietą iš 32 porų.

Paskelbimo data: 2019 m. balandžio 15 d. 13:21:00