•  |

Lietuvos šokėjai - tarptautinių varžybų Latvijoje finalininkai

Savaitgalį Latvijos sostinėje Rygoje vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjų poros tapo finalininkėmis.

Jaunimo standartinių šokių grupėje Pijus Fedč ir Simona Pekeliūnaitė (Panevėžio „Rumba") užėmė 10-ą, o Rytis Dzemyda ir Kornelija Dobrovolskytė (Kauno „Sūkurys") 11-ą vietą. Grupėje varžėsi 18 porų.

Jaunimo Lotynų Amerikos šokių grupėje R. Dzemyda ir K. Dobrovolskytė užėmė 16-ą vietą iš 23 porų.

Jaunių II standartinių šokių grupėje Edvardas Mašaro ir Patricija Rinkevičiūtė (Vilniaus „Vijūnas") užėmė penktą, o Arnas Endriulaitis ir Viktorija Petrenko (Kauno „Kaspinas") septintą vietą.

Kiti Lietuvos šokėjai Justas Gedgaudas ir Ainė Rutkauskaitė (Kauno „Sūkurys") užėmė 8-ą, o Saulenis Česnauskas ir Eigintė Česnauskaitė (Kauno „Sūkurys") 14-ą vietą. Varžybose dalyvavo 16 porų.

Jaunių II Lotynų Amerikos šokių grupėje A. Endriulaitis ir V. Petrenko pasidalino 13-ą - 14-ą vietas, S. Česnauskas ir E. Česnauskaitė užėmė 15-ą, o J. Gedgaudas ir A. Rutkauskaitė 17-ą vietą. Grupėje varžėsi 25 poros.

Paskelbimo data: 2018 m. kovo 27 d. 02:49:00