•  |

Lietuvos šokėjai - tarptautinių varžybų Latvijoje nugalėtojai ir prizininkai

Šeštadienį, gegužės 11d., Latvijos mieste Salaspilyje vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) ir ir Europos sportinių šokių asociacijos (DSE) vaikų „Grand Prix” kategorijos (CEGP) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjų poros tapo nugalėtojomis, prizininkėmis ir finalininkėmis.

Jaunių I standartinių šokių grupėje Vilius Gruodis ir Liepa Samajauskaitė (Vilniaus „Davi") laimėjo bronzos medalius.

Grupės nugalėtojais tapo latviai Richards Krivins ir Nelly Vorobjova, o antrą vietą užėmė Alekseijus Sitnikovas ir Anastassia Salamatova iš Estijos.

Kiti Lietuvos šokėjai Pranas Mitkus ir Justė Jančiūnaitė (Vilniaus „Davi") užėmė septintą, o Karolis Čeburnis ir Patricija Vičiūtė (Vilniaus „MJ sportinių šokių akademija") 12-ą vietą. Varžybose dalyvavo 20 porų.

Jaunių I Lotynų Amerikos šokių grupėje Ervinas Valskys ir Meida Kybartaitė (Vilniaus „Kandela") laimėjo sidabro medalius, V. Gruodis ir L. Samajauskaitė užėmė ketvirtą, o Egidijus Prokopovičius ir Paula Jančis (Vilniaus „Juventos") septintą vietą.

Geriausiai pasirodė A. Sitnikovas ir A. Salamatova, o trečią vietą užėmė R. Krivins ir N. Vorobjova.

Kiti Lietuvos šokėjai K. Čeburnis ir P. Vičiūtė pasidalino 9-ą - 11-ą vietas, o Maksimas Sidelskij ir Gabrielė Grušaitė (Vilniaus „MJ sportinių šokių akademija") užėmė 12-ą vietą. Grupėje varžėsi 24 poros.

Jaunučių Lotynų Amerikos šokių grupėje Lukas Jasinevičius ir Smiltė Barysaitė (Vilniaus „Idance" - Kauno „Tvistas") tapo nugalėtojais, o Gustas Dovydaitis ir Greta Markevičiūtė (Vilniaus „MJ sportinių šokių akademija") užėmė ketvirtą vietą.

Sidabro medalius laimėjo Nikita Shchurovas ir Angelina Ignatyeva iš Suomijos, o trečią vietą užėmė latviai Raiens Dusa ir Nikola Marta Dambite.

Kiti Lietuvos šokėjai Matas Puplevičius ir Rusnė Šamšonaitė (Kauno „Santaka") užėmė 9-ą vietą. Grupėje varžėsi 16 porų.

Jaunučių standartinių šokių grupėje L. Jasinevičius ir S. Barysaitė laimėjo bronzos medalius.

Šioje grupėje nugalėjo Raivo Zimelisiras ir Elza Freiberga iš Latvijos, o antrą vietą užėmė estai Nikita Guljajevas ir Liisa Katre Land.

G. Dovydaitis ir G. Markevičiūtė užėmė 9-ą vietą. Varžybose dalyvavo 15 porų.

WDSF jaunimo iki 21m. standartinių šokių grupėje Paulius Ditauskas ir Beatričė Abugelytė (Kauno „Kaspinas") užėmė 9-ą vietą. Varžybose dalyvavo 24 poros.

Jaunių II standartinių šokių grupėje Edvardas Mašaro ir Patricija Rinkevičiūtė (Vilniaus „Spindulys") užėmė 7-ą, o Kipras Burneikis ir Barbora Martinkevičiūtė (Kauno „Tvistas") 10-ą vietą. Grupėje varžėsi 28 poros.

Jaunių II Lotynų Amerikos šokių grupėje K. Burneikis ir B. Martinkevičiūtė užėmė 8-ą vietą iš 31 poros.

Paskelbimo data: 2019 m. gegužės 16 d. 15:27:00