•  |

Lietuvos šokėjai - tarptautinių varžybų Latvijoje nugalėtojai, prizininkai ir finalininkai

Sekmadienį, birželio 3d., Latvijos mieste Daugpilyje vyko pasaulio sportinių šokių federcijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjų poros tapo nugalėtojomis, prizininkėmis ir finalininkėmis.

Jaunių II standartinių šokių grupėje Edvardas Mašaro ir Patricija Rinkevičiūtė (Vilniaus „Spindulys") tapo nugalėtojais, o Markas Sergejevas ir Ieva Gecevičiūtė (Kauno „Editos Daniūtės šokių studija") užėmė šeštą vietą.

Sidabro medalius šioje grupėje laimėjo latviai Gustavs Bergmanis ir Helma Viksna, o trečią vietą užėmė Roberts Punka ir Karina Karklina, taip pat iš Latvijos.

Kiti Lietuvos šokėjai Faustas Naruškevičius ir Anastasija Pavšukova (Vilniaus „Promenada") užėmė 8-ą, Gediminas Galčius ir Elzė Gusčiūtė (Vilniaus „Šokių sostinė") 9-ą, o Rokas Malinauskas ir Adrija Dravininkaitė (Kauno „Bada studio") 10-ą vietą. Grupėje varžėsi 13 porų.

Jaunių II Lotynų Amerikos šokių grupėje G. Galčius ir E. Gusčiūtė laimėjo bronzos medalius, o R. Malinauskas ir A. Dravininkaitė užėmė šeštą vietą.

Geriausiai šioje grupėje pasirodė latviai Kirils Bogacovs-Kudrevatihs ir Milana Knirko, antrą vietą užėmė kiti Latvijos atstovai Alans Orda ir Amanda Aksenoka.

Kiti Lietuvos šokėjai Rokas Kraucevičius ir Gabrielė Kviliūtė (Zarasų „Vyja") užėmė 7-ą, Emilis Skripkiūnas ir Ieva Skripkiūnaitė (Alytaus „Alemana") 8-ą, F. Naruškevičius ir A. Pavšukova 11-ą, o Aurimas Lukošaitis ir Livija Cickevičiūtė (Kauno „Bada studio") 12-ą vietą. Varžybose dalyvavo 17 porų.

„Open" kategorijos suaugusiųjų standartinių šokių grupėje Simonas Seikauskas ir Liucija Norušaitė (Panevėžio „Rumba") užėmė ketvirtą vietą.

Grupės nugalėtojais tapo Edgars Linis ir Eliza Ancane iš Latvijos, sidabro medalius laimėjo rusai Stanislavas Slomčinskys ir Elizaveta Denisova, trečią vietą užėmė kiti Latvijos atstovai Ricards Steinfelds ir Atilė Žukaitė.

Kiti Lietuvos šokėjai Domas Jakubauskas ir Vestina Remeikaitė (Kauno „Danza M") bei Andrius Šleivys ir Gabija Marčiulaitytė (Kauno „Gintarėliai") pasidalino 8-ą - 9-ą vietas. Grupėje varžėsi 9 poros.

Jaunimo Lotynų Amerikos šokių grupėje Dmytro Taranov ir Gabrielė Bartkutė (Palangos „Palangos moksleivių klubas") užėmė šeštą vietą.

Šioje grupėje nugalėtoja latviai Leonards Petkevics ir Polina Tsepilova, antrą vietą užėmė Rusijos atstovai Igoris Gorlovas ir Aleksandra Smirnova, o bronzos medalius laimėjo Danila Sitovs ir Violetta Levchenko, taip pat iš Latvijos.

Kiti Lietuvos šokėjai Justas Martišius ir Simona Mankauskaitė (Kauno „Danza M") užėmė 8-ą vietą, o Ignas Boženkovas ir Milita Vaicekonytė pasidalino 10-ą - 11-ą vietas. Grupėje varžėsi 11 porų.

„Open" kategorijos suaugusiųjų Lotynų Amerikos šokių grupėje J. Martišius ir S. Mankauskaitė užėmė 7-ą vietą iš 7 porų.

Jaunimo standartinių šokių grupėje A. Šleivys ir G. Marčiulaitytė užėmė 8-ą, Pijus Fedč ir Simona Pekeliūnaitė (Panevėžio „Rumba") 9-ą, o E. Mašaro ir P. Rinkevičiūtė 10-ą vietą. Grupėje varžėsi 20 porų.

Paskelbimo data: 2018 m. birželio 05 d. 22:36:00