• LT
  •  | 
  • EN
Į pradžiąTinklapio medisKontaktaiParašykite mums

Pasaulio sportinių šokių federacijos, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto, Lietuvos sporto federacijų sąjungos, Lietuvos asociacijos sportas visiems narė


Lietuvos šokėjai - tarptautinių varžybų Latvijoje prizininkai

Savaitgalį, lapkričio 3d. - 4d., Latvijos sostinėje Rygoje vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjų poros tapo prizininkėmis ir finalininkėmis.

„International Open" kategorijos suaugusiųjų standartinių šokių grupėje Simonas Seikauskas ir Liucija Norušaitė (Panevėžio „Rumba") laimėjo sidabro medalius.

 

Geriausiai šioje grupėje pasirodė rusai Glebas Bannikovas ir Maria Smirnova, o trečią vietą užėmė Yaroslavas Semenenko ir Aleksandra Pišček iš Ukrainos.

 

Kiti Lietuvos šokėjai Paulius Ditauskas ir Beatričė Abugelytė (Kauno „Kaspinas") užėmė 9-ą vietą. Varžybose dalyvavo 21 pora.

 

Senjorų II standartinių šokių grupėje Artūras Grebliauskas ir Beata Grebliauskienė (Kauno „Sūkurys") laimėjo sidabro medalius, o Audrius Blažys ir Erika Blažienė (Šiaulių „Šypsena") užėmė ketvirtą vietą.

 

Geriausiai šioje grupėje pasirodė Mikhailas Syrytskis ir Sviatlana Syrytskaya iš Baltarusijos, o trečią vietą užėmė latviai Indulis Martinsons ir Baiba Martinsone. Grupėje varžėsi 7 poros.

 

Jaunių II Lotynų Amerikos šokių grupėje Kipras Jasiukaitis ir Ieva Marija Tubutytė (Vilniaus „Davi") užėmė šeštą vietą.

 

Grupės laimėtojais tapo latviai Aleksis Visockis ir Kerija Keita Ziemele, antrą vietą užėmė kiti Latvijos atstovai Kirils Bogacovs - Kudrevatihs ir Milana Knirko, o bronzos medalius laimėjo Germo - Carlas Someris ir Ksenija Razina, taip pat iš Latvijos.

 

Kiti Lietuvos šokėjai Kajus Domarkas ir Brigite Chmelevskytė (Vilniaus „Davi") užėmė 7-ą, o Arnas Endriulaitis ir Austėja Vaičekauskaitė (Kauno „Kaspinas") 12-ą vietą. Varžybose dalyvavo 23 poros.

 

Visi varžybų rezultatai: https://www.worlddancesport.org/Event/Competition/International_Open-Riga-21809/Adult-Standard-53074/Ranking

 

 

Paskelbimo data: 2018 m. lapkričio 06 d. 22:45:00

Archyvas


                Partneriai