•  |

Lietuvos šokėjai - tarptautinių varžybų Latvijoje prizininkai

Savaitgalį Latvijos sostinėje Rygoje vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjų poros tapo prizininkėmis ir finalininkėmis.

Jaunimo standartinių šokių grupėje Simonas Seikauskas ir Liucija Norušaitė (Panevėžio „Rumba") laimėjo sidabro medalius.

Grupės nugalėtojais tapo rusai Ilya Gasanovas ir Liudmila Raevskaya, o trečią vietą užėmė Vladislavs Pecens ir Aliaksandra Bahushevich iš Latvijos. Varžybose dalyvavo 55 poros.

Jaunimo Lotynų Amerikos šokių grupėje Gedvinas Meškauskas ir Ugnė Bliujūtė (Kauno „Sūkurys") laimėjo bronzos medalius.

Geriausiai šioje grupėje pasirodė Egoras Kulikovas ir Maria Goroško iš Rusijos, o antrą vietą užėmė latviai Leonards Petkevics ir Polina Tsepilova. Varžybose dalyvavo 79 poros.

Senjorų I standartinių šokių grupėje Tomas Rimkus ir Nerija Surblytė - Rimkienė (Kauno „Kaspinas") laimėjos sidabro medalius, o Nerijus Stukas ir Laura Montvilaitė (Kauno „Kaspinas") užėmė šeštą vietą.

Grupės laimėtojais tapo rusai Dmitryjus Vorobievas ir Oksana Skripnik, o trečią vietą užėmė Latvijos atstovai Gatis Simsons ir Julija Simsone.

Kita Lietuvos šokėjų pora Saulius Ižganaitis ir Laura Skamarakienė (Kauno „Kaspinas") pasidalino 18-ą - 19-ą vietas. Grupėje varžėsi 20 porų.

Kiti Lietuvos šokėjai jaunimo standartinių šokių grupėje Tomas Paulius ir Paulina Gerčaitė (Kauno „Sūkurys") užėmė 16-ą, Paulius Ditauskas ir Beatričė Abugelytė (Kauno „Kaspinas") 20-ą vietą, Karolis Stramkauskas ir Emilija Bilevičiūtė (Vilniaus „Davi") pasidalino 45-ą - 47-ą vietas, Edvardas Starenko ir Justina Jurkoit (Vilniaus „Davi") užėmė 50-ą vietą, Pijus Fedč ir Simona Pekeliūnaitė (Panevėžio „Rumba") pasidalino 51-ą - 52-ą vietas, o Karolis Venckus ir Greta Krisikaitytė užėmė 54-ą vietą.

Kiti Lietuvos šokėjai jaunimo Lotynų Amerikos šokių grupėje Bertoldas Čepulis ir Indrė Šverčiauskaitė (Vilniaus „Ratuto" - VSC) pasidalino 26-ą - 27-ą vietas, T. Paulius ir P. Gerčaitė užėmė 35-ą vietą, Arnas Rimkevičius ir Agnė Abromavičiūtė (Šiaulių „Šypsena") pasidalino 58-ą - 59-ą vietas, Deimantas Murauskas ir Kamilė Dunskytė (Šiaulių „Šypsena") užėmė 63-ią, E. Starenko ir J. Jurkoit 68-ą, K. Venckus ir G. Krisikaitytė 74-ą, o Aidas Danielius ir Raminta Kapačinskaitė (Kauno „Sūkurys") pasidalino 78-ą - 79-ą vietas.

„World Open" kategorijos suaugusiųjų standartinių šokių grupėje Marius Ilčiukas ir Olga Goltsova (Kauno „Editos Daniūtės šokių studija") užėmė 15-ą, Karol Michal Tomecki ir Domilė Šemeškevičiūtė (Kauno „Sūkurys") 21-ą, Einoras Degutis ir Valery Mishel Petruna (Gargždų „Rolina") 32-ą vietą, o Andrejus Kovalevas ir Veronika Samuolytė (Kauno „Editos Daniūtės šokių studija") pasidalino 44-ą - 48-ą vietas. Varžybose dalyvavo 73 poros.

„International Open" kategorijos suaugusiųjų Lotynų Amerikos šokių grupėje Nikita Moisejenko ir Jurga Gustatitė (Kauno „Kaspinas") pasidalino 15-ą - 16-ą vietas, E. Degutis ir V. M. Petruna užėmė 18-ą, Matas Lukašovas ir Rugilė Monginaitė (Kauno „Santaka") 19-ą, Nikita Kostin ir Neringa Paškevičiūtė (Vilniaus „Ratuto" - VSC) 25-ą, o Mindaugas Martinaitis ir Monika Žalaitė (Kauno „Toro") 38-ą vietą. Varžybose dalyvavo 48 poros.

Senjorų II standartinių šokių grupėje Artūras Grebliauskas ir Beata Grebliauskienė (Kauno „Sūkurys") užėmė 15-ą, Nerijus Ramanauskas ir Sandra Bielinienė (Kauno „Gintarėliai") 29-ą, Nikolajus Urbanovič ir Natalija Tuchto (Vilniaus „Šokio harmonija") 32-ą vietą, o Audrius Blažys ir Erika Blažienė (Šiaulių „Šypsena") pasidalino 34-ą - 36-ą vietas. Grupėje varžėsi 44 poros.

Senjorų III standartinių šokių grupėje Stanislovas Česonis ir Ramunė Jurčiukonienė (Kauno „Kaspinas") užėmė 15-ą vietą, o Jurij Taurinskas ir Liudmila Taurinskienė (Vilniaus „Ratuto") pasidalino 16-ą - 17-ą vietas. Grupėje varžėsi 27 poros.

Paskelbimo data: 2017 m. gruodžio 20 d. 00:51:00