•  |

Lietuvos šokėjai - tarptautinių varžybų Lenkijoje finalininkai

Sekmadienį, gegužės 13 d., Lenkijos mieste Zabže vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjai tapo finalininkais.

„International Open" kategorijos suaugusiųjų Lotynų Amerikos šokių grupėje Dominykas Daukšas ir Svetlana Azarova (Vilniaus „Ratuto") užeme šeštą vietą.

Grupės nugalėtojais tapo vokiečiai Cseke Zsolt Sandoras ir Malika Dzumaev, sidabro medalius laimėjo Rene Libera ir Nadja Spalek, taip pat iš Vokietijos, o trečią vietą užėmė Gruzijos atstovai Otaras Poladashvilis ir Juliana Bar-gnar.

Kiti Lietuvos šokėjai Michaelis Roncaglia ir Vilmantė Čekanauskaitė (Elektrėnų „Reveransas") užėmė 10-ą vietą, o Augustinas Kazlauskas ir Gabrielė Jokubauskaitė (Kauno „Toro") pasidalino 28-ą - 29-ą vietas. Varžybose dalyvavo 51 pora.

Jaunimo standartinių šokių grupėje Dominikas Jančis ir Greta Varžaitytė (Vilniaus „Juventos" - Kauno „Sūkurys") užėmė šeštą vietą.

Geriausiai šioje grupėje pasirodė lenkai Kacperas Greczynskis ir Natalia Dabrowska, antrą vietą užėmė Rumunijos atstovai Putanu Valentinas - Marianas ir Negoita Andreea-Catalina, o bronzos medalius laimėjo Maciejus Kloskowskis ir Nikola Zietowska, taip pat iš Lenkijos. Grupėje varžėsi 27 poros.

„Open" kategorijos suaugusiųjų standartinių šokių grupėje D. Jančis ir G. Varžaitytė užėmė 17-ą vietą iš 32 porų.

Paskelbimo data: 2018 m. gegužės 14 d. 21:36:00