•  |

Lietuvos šokėjai - tarptautinių varžybų Lenkijoje finalininkai

Savaitgalį, rugsėjo 29d. - 30d., Lenkijos mieste Jelenia Guroje vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjų poros tapo finalininkėmis.

„International Open" kategorijos suaugusiųjų standartinių šokių grupėje Edgaras Baltaragis (Kauno „Rolo" - „Sūkurys") užėmė ketvirtą vietą.

Grupės nugalėtojais tapo lenkai Jacekas Jeschke ir Hanna Zudziewicz, sidabro medalius laimėjo Čekijos atstovai Davidas Odstrcilas ir Tara Bohak, o trečią vietą užėmė Erosas Sciamanna ir Anna Angelika Jaglinska, taip pat iš Lenkijos. Grupėje varžėsi 36 poros.

„International Open" kategorijos suaugusiųjų Lotynų Amerikos šokių grupėje Matas Lukašovas ir Rugilė Monginaitė (Kauno „Santaka") užėmė penktą vietą.

Geriausiai šioje grupėje pasirodė Lorenzo Molitierno ir Yana Koroleva iš Italijos, antrą vietą užėmė rusai Mstislavas Kazakovas ir Alena Kazakova, o bronzos medalius laimėjo Vokietijos atstovai Dumitrescu Razvanas ir Jacqueline Joos. Varžybose dalyvavo 40 porų.

Jaunimo standartinių šokių grupėje Andrius Šleivys ir Gabija Marčiulaitytė (Kauno „Gintarėliai") užėmė šeštą vietą.

Grupėje nugalėjo lenkai Kacperas Greczynskis ir Natalia Dabrowska, sidabro medalius laimėjo kiti Lenkijos atstovai Piotras Borowskis ir Ewelina Krol, o trečią vietą užėmė Dawidas Kurzawa ir Kamilla Anuszkiewicz, taip pat iš Lenkijos. Grupėje varžėsi 33 poros.

Senjorų III standartinių šokių grupėje Stanislovas Česonis ir Ramunė Jurčiukonienė (Kauno „Kaspinas") užėmė 8-ą vietą iš 11 porų.

Paskelbimo data: 2018 m. spalio 02 d. 16:07:00