•  |

Lietuvos šokėjai – tarptautinių varžybų Lenkijoje finalininkai

Savaitgalį Dzinuveke (Lenkija) vyko tarptautinės sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjai tapo finalininkais.

Jaunimo standartinių šokių grupėje Nedas Mejeras ir Benita Kvietkauskaitė (Panevėžio „Rumba”) pateko į finalą ir užėmė ketvirtą vietą.

Aukso medalius šioje grupėje laimėjo Mateuszas Brzozowskis ir Justyna Mozdzonek iš Lenkijos, antra vieta atiteko italams Alessio Formisano ir Gioiai Giovanatti, o trečią vietą užėmė Robertas Andersonas ir Klaudia Paduch, taip pat iš Lenkijos.

Kiti Lietuvos šokėjai Rokas Bagdonas ir Kamilė Vaitekūnaitė (Kauno „Sūkurys”) užėmė 10-ą vietą, Audrius Petrauskas ir Viltė Šimanskytė (Vilniaus „DaVi”) bei Robertas Urbonavičius ir Justė Povilaitytė (Elektrėnų „Reveransas”) pasidalino 12-ą – 13-ą vietas, o Justui Dovydėnui ir Kristei Šimanskytei (Vilniaus „DaVi”) atiteko 16-a vieta. Grupėje varžėsi 19 porų.

Jaunimo Lotynų Amerikos šokių grupės finale šoko net dvi Lietuvos šokėjų poros – Matas Lukašovas ir Rugilė Monginaitė (Kauno „Santaka”) užėmė ketvirtą, o R. Urbonavičius ir J. Povilaitytė šeštą vietą.

Ir šios grupės nugalėtojais tapo M. Brzozowskis ir J. Mozdzonek, antrą vietą užėmė Maksymas Kravchenko ir Stephany Dany Zimmeck iš Latvijos, o bronzos medaliai atiteko lenkams Mateuszui Dorotui ir Karolinai Antczak.

Kitos mūsų šalies poros J. Dovydėnas ir K. Šimanskytė užėmė 10-ą, o A. Petrauskas ir V. Šimanskytė 15-ą vietą. Grupėje varžėsi 15 porų.

Paskelbimo data: 2015 m. gegužės 26 d. 14:23:00