•  |

Lietuvos šokėjai – tarptautinių varžybų Lenkijoje nugalėtojai ir finalininkai

Savaitgalį Lenkijos mieste Elblionge vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjai tapo nugalėtojais ir finalininkais.

Suaugusiųjų standartinių šokių grupėje Evaldas Sodeika ir Ieva Žukauskaitė (Kauno „Kaspinas”) laimėjo aukso medalius, o Tomas Fainšilas ir Violetta Posmetnaya (Kauno „Editos Daniūtės šokių studija”) užėmė penktą vietą.

Antrą vietą šioje grupėje užėmė Madis Abelis ir Aleksandra Galkina iš Estijos, o trečia vieta atiteko austrams Vasilyjui Kirinui ir Ekaterinai Prozorovai. Varžybose dalyvavo 58 poros.

Senjorų I standartinių šokių grupėje Tomas Rimkus ir Nerija Surblytė - Rimkienė (Kauno „Kaspinas”) tapo nugalėtojais.

Sidabro medalius šioje grupėje laimėjo italai Mirko Gandelli ir Elena Pariscenti, o trečią vietą užėmė Luca Andriolo ir Silvia Danese, taip pat iš Italijos. Grupėje varžėsi 6 poros.

Jaunimo standartinių šokių grupėje Andrejus Kovalevas ir Veronika Samuolytė (Kauno „Editos Daniūtės šokių studija”) užėmė ketvirtą vietą.

Šioje grupėje geriausiai pasirodė rusai Maksimas Pugačevas ir Kira Oksas, antrą vietą užėmė Latvijos atstovai Ricards Steinfelds ir Atilė Žukaitė, o bronzos medalius laimėjo Michalas Kieszekas ir Julia Stefanska ir Lenkijos. Varžybose dalyvavo 41 pora.

Jaunimo Lotynų Amerikos šokių grupėje Edvinas Ringys ir Aistė Survilaitė (Tauragės „Spindulys” - Klaipėdos „Žuvėdra”) užėmė ketvirtą vietą.

Grupės nugalėtojais tapo Lenkijos atstovas Dawidas Podgajny ir Ewa Korpak, sidabro medalius laimėjo Avtandilis Shonia ir Elene Gavitaia iš Gruzijos, o trečią vietą užėmė rusai Philippas Oniščenko ir Ekaterina Panteleeva. Grupėje varžėsi 37 poros.

Jaunių II standartinių šokių grupėje Kasparas Arys ir Rugilė Kičiatovaitė (Gargždų „Rolina”) užėmė penktą vietą.

Aukso medalius laimėjo rumunai Zicoane Heleris Sebastianas Alinas ir Copoc Anca, antrą vietą užėmė lenkai Kacperas Greczynskis ir Natalia Dabrowska, o trečią – Roberts Andersons ir Jekaterina Rasimjonoka iš Latvijos. Gupėje varžėsi 28 poros.

Edvardas Mašaro ir Patricija Rinkevičiūtė (Vilniaus „Vijūnas”) jaunių I 10-ies šokių grupėje laimėjo bronzos medalius, o jaunių I standartinių šokių grupėje užėmė ketvirtą vietą.

Kitų Lietuvos šokėjų rezultatai WDSF reitingo varžybose:

Suaugusiųjų standartinių šokių grupėje Dominykas Granskas ir Ilona Haidukevich (Vilniaus „Dileksa”) užėmė 13-ą, Marius Ilčiukas ir Olga Goltsova (Kauno „Editos Daniūtės šokių studija”) 31-ą vietą, A. Kovalev ir V. Samuolytė pasidalino 37-ą - 38-ą vietas, o Romans Dobrecovs ir Smiltė Paldauskaitė (Kauno „Kaspinas”) užėmė 42-ą vietą.

Suaugusiųjų Lotynų Amerikos šokių grupėje E. Ringys ir A. Survilaitė užėmė 22-ą, Mantas Kirvelis ir Ieva Riepšaitė (Vilniaus „Siluets” - Mažeikių „Spindulys”) 30-ą, Matas Lukašovas ir Rugilė Monginaitė (Kauno „Santaka”) 34-ą, Domantas Stanionis ir Ieva Birieta (Kauno „Tvistas”) 35-ą vietą, o Vladislavas Volkovas ir Kamilė Poškaitė (Kauno „Sūkurys”) pasidalino 37-ą - 38-ą vietas. Grupėje varžėsi 53 poros.

Jaunimo standartinių šokių grupėje R. Dobrecovs ir S. Paldauskaitė užėmė 11-ą, Tomas Janonis ir Santa Vlasa (Kauno „Duetas” - „Editos Daniūtės šokių studija”) 12-ą, Liutauras Suvorovas ir Elina Smilgevičiūtė (Šiaulių „Šypsena”) 25-ą vietą.

Jaunimo Lotynų Amerikos šokių grupėje D. Stanionis ir I. Birieta užėmė 8-ą, o V. Volkovas ir K. Poškaitė 16-ą vietą.

Jaunių II standartinių šokių grupėje Laurynas Makarovas ir Emilija Čepauskaitė (Vilniaus „Juventos”) užėmė 12-ą vietą.

Jaunių II Lotynų Amerikos šokių grupėje K. Arys ir R. Kičiatovaitė užėmė 13-ą, o L. Makarovas ir E. Čepauskaitė 20-ą vietą iš 27 porų.

Senjorų II standartinių šokių grupėje Artūras Grebliauskas ir Beata Grebliauskienė (Kauno „Sūkurys”) užėmė 7-ą, o Gintautas Mikučiauskas ir Rita Mikalauskienė (Šiaulių „Šypsena”) 21-ą vietą. Grupėje varžėsi 21 pora.

Senjorų III standartinių šokių grupėje Stanislovas Česonis ir Ramunė Jurčiukonienė (Kauno „Kaspinas”) užėmė 9-ą vietą iš 14 porų.

Paskelbimo data: 2016 m. spalio 18 d. 15:34:00