•  |

Lietuvos šokėjai - tarptautinių varžybų Lenkijoje nugalėtojai ir prizininkai

Savaitgalį, lapkričio 10d. - 11d., Lenkijos sostinėje Varšuvoje vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjų poros tapo nugalėtojomis, prizininkėmis ir finalininkėmis.

„World Open” kategorijos suaugusiųjų standartinių šokių grupėje, Evaldas Sodeika ir Ieva Žukauskaitė (Kauno „Kaspinas”) tapo nugalėtojais, o Vaidotas Lacitis ir Veronika Golodneva (Vilniaus „Dileksa” - Kauno „Editos Daniūtės šokių studija”) laimėjo sidabro medalius.

Trečią vietą šioje grupėje užėmė rusai Evgenyjus Nikitinas ir Anastasia Miliutina.

Kiti Lietuvos atstovai Marius Ilčiukas ir Olga Goltsova (Kauno „Editos Daniūtės šokių studija”) užėmė 16-ą vietą. Varžybose dalyvavo 61 pora.

„World Open” kategorijos suaugusiųjų Lotynų Amerikos šokių grupėje Jokūbas Venckus ir Miglė Klupšaitė (Vilniaus „Ratuto”) užėmė šeštą vietą.

Geriausiai šioje grupėje pasirodė Vokietijos atstovai Marius Andrei Balanas ir Khrystyna Mošenska, antrą vietą užėmė lenkai Edgaras Marcos Borjas ir Alina Nowak, o bronzos medalius laimėjo Jakubas Lipowskis ir Diandra Aniela Illes, taip pat iš Lenkijos. Grupėje varžėsi 58 poros.

Jaunių II standartinių šokių grupėje Edvardas Mašaro ir Patricija Rinkevičiūtė (Vilniaus „Spindulys”) laimėjo sidabro medalius.

Grupėje nugalėjo Andreas Lepiste ir Sofia Dzevulskaja iš Estijos, o trečią vietą užėmė rusai Ivanas Gays ir Valeriya Rybina. Varžybose dalyvavo 20 porų.

Jaunimo standartinių šokių grupėje Karolis Burneikis ir Izabelė Šekaitė (Kauno „Tvistas”) laimėjo bronzos medalius.

Šioje grupėje nugalėtojais tapo rusai Ilya Gasanovas ir Liudmila Raevskaya, o antrą vietą užėmė Germanas Pugačiovas ir Ariadna Tišova, taip pat iš Rusijos. Grupėje varžėsi 35 poros.

Senjorų II standartinių šokių grupėje Nerijus Ramanauskas ir Sandra Bielinienė (Kauno „Gintarėliai") užėmė 8-ą vietą iš 13 porų.

Paskelbimo data: 2018 m. lapkričio 12 d. 16:25:00