• LT
  •  | 
  • EN
Į pradžiąTinklapio medisKontaktaiParašykite mums

Pasaulio sportinių šokių federacijos, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto, Lietuvos sporto federacijų sąjungos, Lietuvos asociacijos sportas visiems narė


Lietuvos šokėjai – tarptautinių varžybų „Lithuanian Open 2014” nugalėtojai ir prizininkai

Savaitgalį Vilniuje vyko tarptautinės sportinių šokių federacijos varžybos „Lithuanian Open 2014”, kuriose Lietuvos šokėjai tapo įvairių grupių čempionais ir prizininkais.

Net du aukščiausios prabos medalius lietuviai laimėjo suaugusiųjų standartinių šokių grupėje – Vaidotas Lacitis ir Veronika Golodneva (Vilniaus „Dileksa”) laimėjo aukso, o Dominykui Granskui ir Kotrynai Petrošiūtei (Vilniaus „Dileksa”) atiteko sidabro medaliai.

Suaugusiųjų Lotynų Amerikos šokių grupėje Lietuvos šokėjams Jokūbui Venckui ir Miglei Klupšaitei (VSC – „Ratuto”) atiteko bronzos medaliai.

Bronzos medalius laimėjo ir jaunimo standartinių šokių šokėjai Karolis Michalas Tomeckis ir Austėja Bliujūtė (Kauno „Sūkurys”).

Jaunimo Lotynų Amerikos šokių grupėje geriausiai pasirodė Davidas Andreas Schoenianas ir Justina Spaičytė (Vilniaus „Ratuto”) – jiems atiteko ketvirtoji vieta.

 Dar du aukso medalius Lietuvai padovanojo jaunių I-os grupės šokėjai Karolis Burneikis ir Izabelė Šekaitė (Kauno „Tvistas”). Lotynų Amerikos šokių kategorijoje jie aplenkė 32-i, o standartinių šokių kategorijoje 25-ias poras.

Dar vieną bronzos medalį laimėjo jaunių II-os grupės standartinių šokių kategorijos šokėjai Tomas Janonis ir Ieva Birieta (Kauno „Duetas”). Šioje grupėje varžėsi 37 poros.

Suaugusiųjų standartinių šokių grupėje Lietuvos šokėjai Edgaras Baltaragis ir Indrė Kučinskaitė (KCSM – Kauno „Rolo” - „Sūkurys”) užėmė 9-ą, Karolis Michalas Tomeckis ir Austėja Bliujūtė (Kauno „Sūkurys”) 20-ą, Vygantas Jermalavičius ir Laura Grauželytė (Kauno „Tvistas”) 21-ą, Ivanas Khlebutinas ir Kamilė Giedrikaitė (Kauno „Kaspinas”) 22-ą, Simonas Adamkevičius ir Evelina Lekešiūtė (Kėdainių „Vilnis”) 27-ą, Edvinas Jurkoit ir Magdalena Žukovska (Vilniaus „DaVi”) 29-ą, o Audrius Petrauskas ir Viltė Šimanskytė (Vilniaus „DaVi”) 31-ą vietą. Varžybose dalyvavo 31 pora.

 Suaugusiųjų Lotynų Amerikos šokių grupėje Lietuvos šokėjai Lukas Petkevičius ir Ugnė Kamarauskaitė (VSC – „Ratuto”)  užėmė 12-ą vietą, Deividas Simaška ir Uliana Maximkina pasidalino (Kauno „Dance Innovation Team”) 14-ą – 15-ą vietas, Aurimas Bartkus ir Ieva Riepšaitė (Mažeikai – Tauragė „Spindulys”) užėmė 17-ą, Silvestras Koroliovas ir Ieva Urbonaitė (VSC – „Ratuto”) 18-ą, Edgaras Brazas ir Viktorija Gaidytė (VSC – „Ratuto”)  19-ą, E.Baltaragis ir I.Kučinskaitė 20-ą, Paulius Jonikas ir Viktorija Dubrovskaja (Klaipėdos „Žingsnis”) 24-ą, D.A.Schoenianas ir J.Spaičytė  25-ą vietą, Lukas Ališauskas ir Simona Grubevičiūtė (Kauno „Toro”) bei Vytautas Vizbaras ir Melisa Valinovič (Kauno „Svaja” - „Toro”) pasidalino 26-ą – 27-ą vietas, Adomui Kielaičiui ir Megei Šerniūtei (Klaipėdos „Žingsnis”) atiteko 30-oji vieta, Justinas Mejerisi ir Augustė Klimaitė (Tauragės „Spindulys”) pasidalino 33-ią – 34-ą vietas, Rafalas Narkevičius ir Paula Bakanavičiūtė (VSC – „Ratuto”)  užėmė 35-ą, Ivanas Khlebutinas ir Kamilė Giedrikaitė (Kauno „Kaspinas”) 36-ą, Edvinas Ringys ir Aistė Survilaitė (Klaipėdos „Žuvėdra” - Tauragės „Spindulys”) 37-ą, Federico Novacchi ir Gabrielė Vaičiulytė (VSC – „Ratuto”) 41-ą, Paulius Voveraitis ir Eglė Sonata Padagaitė (Vilniaus „Lifeway studija”) 44-ą vietą, Germanas Partolinas ir Katažyna Sinkevič (Vilniaus „Alemanda”) pasidalino 45-ą – 47-ą vietas, Mindaugui Šereikai ir Laurai Bruzauskaitei (Jonavos „Bonus” – Kauno „Mida”) atiteko 48-a, E.Jurkoit ir M.Zukovskai 49-a,  o Rolandui Zeleniui ir Monikai Žalaitei (Vilniaus „Alemanda”) 50-a vieta.  Grupėje varžėsi 50 porų.

 Jaunimo standartinių šokių grupėje Lietuvos šokėjai Nedas Mejeras ir Benita Kvietkauskaitė (Panevėžio „Rumba”) užėmė 10-ą, Einoras Degutis ir Areta Šeškaitė (Gargždų „Rolina”) 13-ą, Matas Klupšas ir Livija Adomaitytė (Šiaulių „Šypsena”) 14-ą, S.Adamkevičius ir E.Lekešiūtė 16-ą, Gytis Vingiliauskas ir Rugilė Anužytė (Šiaulių „Šypsena”) 18-ą, Karolis Drungilas ir Nikoletė Pranculevičiūtė (Vilniaus „Siluetas” - „Dileksa”) 22-ą vietą, A.Petrauskas ir V.Šimanskytė pasidalinio 23-ią – 24-ą vietas, Rokui Bagdonui ir Kamilei Vaitekūnaitei (Kauno „Sūkurys”) atiteko 25-a, Justui Dovydėnui ir Kristei Šimanskytei (Vilniaus „DaVi”) 26-a, Pavelui Sinkevič ir Laurai Aviženytei (Vilniaus „Alemanda”) 28-a, o Ričardui Sinkevičiui ir Airidai Kišonaitei (Vilniaus „Siluetas”) 29-a vieta. Grupėje varžėsi 29 poros.

 

Jaunimo Lotynų Amerikos šokių grupėje šalies šokėjai E.Ringys ir A.Survilaitė užėmė 11-ą, E.Degutis ir A.Šeškaitė 14-ą, K.M.Tomeckis ir A.Bliujūtė 17-ą, Vykintas Širmas ir Roberta Pocevičiūtė (Mažeikių – Tauragės „Spindulys”) 19-ą, Orestas Vasiliauskas ir Ugnė Bruzgaitė (Klaipėdos „Žuvėdra”) 20-ą, Matas Lukašovas ir Rugilė Monginaitė (Kauno „Santaka”) 21-ą vietą, M.Klupšas ir L.Adomaitytė pasidalino 22-ą – 23-ią vietas, Rokui Margeriui ir Kamiliai Kurnevič (VSC – „Ratuto”) atiteko 25-a, K.Drungilui ir N.Pranckevičiūtei 26-a, Liudvikui Puteliui ir Nedai Andriekutei (Mažeikių „Spindulys”) 27-a, J.Dovydėnui ir K.Šimanskytei 30-a vieta, R.Zelenis ir M.Zalaitė bei R.Sinkevičius ir A.Kišonaitė pasidalino 31-ą – 32-ą vietas, Karolis Venckūnas ir Gabija Stankevičiūtė (Kauno „Toro”) užėmė 33-ią, G.Vingiliauskas ir R.Anužytė 34-ą, Merkys Midvikas ir Goda Šimaitytė (Mažeikių – Tauragės „Spindulys”) 35-ą, Augustas Banikonis ir Gabrielė Jokūbauskaitė (Kauno „Toro” - „Tvistas”) 37-ą, P.Sinkevič ir L.Aviženytė 38-ą, Martynas Račas ir Miglė Navasaitytė (Kauno „Svaja”) 39-ą, o Mantvidas Balčiukynas ir Diana Margevičiūtė (Kauno „Svaja” - „Sūkurys”) 40-ą vietą. Varžybose dalyvavo 40 porų.

Paskelbimo data: 2014 m. gruodžio 10 d. 09:52:00

Archyvas


Rėmėjai