•  |

Lietuvos šokėjai – tarptautinių varžybų Minske finalininkai ir prizininkai

Savaitgalį Baltarusijos sostinėje Minske vyko tarptautinės sportinių šokių varžybos, kuriose Lietuvos šokėjų poros pademonstravo puikius rezultatus.

Jaunimo standartinių šokių grupėje Karolis Michalas Tomeckis ir Austėja Bliujūtė (Kauno Sūkurys”) užėmė trečią vietą. Kiti Lietuvos šokėjai Nedas Mejeras ir Benita Kvietkauskaitė (Panevėžio Rumba”) užėmė 12-ą vietą, o Audrius Petrauskas ir Viltė Šimanskytė (Vilniaus DaVi”) užėmė 28-ą vietą. Grupėje varžėsi 30 porų.

Suaugusiųjų standartinių šokių grupėje Vilius Jakas ir Gabrielė Siriūnaitė  (Kauno Sūkurys” – Gargždų Rolina”) laimėjo 4-ą vietą. Varžybose dalyvavo 49 poros.

Suaugusiųjų Lotynų Amerikos šokių grupėje Jokūbas Venckus ir Miglė Klupšaitė (Vilniaus sporto centras - Ratuto”) užėmė 10-ą vietą, Mantas Kirvelis ir Viktorija Šeinker (Vilniaus Siluetas”) pasidalino 43-44 vietas, o Matas Lukašovas ir Rugilė Monginaitė (Kauno “Santaka”) užėmė 59-ą vietą. Varžybose dalyvavo 65 poros.

Jaunimo Lotynų Amerikos šokių grupėje K.M.Tomeckis ir A.Bliujūtė užėmė 17-ą, M.Lukašovas ir R.Monginaitė 22-ą vietą, o Mantas Milkevičius ir Austėja Milkevičiūtė (Alytaus Alemana”) pasidalino 31-ą – 32-ą vietas. Varžybose dalyvavo 32 poros.

Jaunių I Lotynų Amerikos šokių grupėje Gustas Kirkliauskas ir Žymantė Bernatavičiūtė (Alytaus „Alemana”) užėmė 7-ą vietą. Grupėje varžėsi 15 porų.

Paskelbimo data: 2014 m. gruodžio 04 d. 14:17:00