•  |

Lietuvos šokėjai - DSE varžybų Palangoje nugalėtojai ir prizininkai

Savaitgalį Palangoje vyko Europos sportinių šokių asociacijos (DSE) vaikų „Grand Prix" (CEGP) kategorijos varžybos, kuriose Lietuvos šokėjų poros tapo nugalėtojomis, prizininkėmis ir finalininkėmis.

Jaunių II standartinių šokių grupėje Justas Gedgaudas ir Ainė Rutkauskaitė (Kauno „Sūkurys") laimėjo bronzos medalius, Aurimas Meška ir Gabija Lapševičiūtė (Vilniaus „Davi") užėmė ketvirtą, Arnas Endriulaitis ir Viktorija Petrenko (Kauno „Kaspinas") penktą, o Markas Sabaliauskas ir Ksenija Samusevič (Palangos „Svivelis") šeštą vietą.

Varžybų nugalėtojais tapo Arturs Biele ir Marija Elizabete Kravčuka iš Latvijos, o antra vieta atiteko estams Marco Kindsigo ir Lisetei Marjapuu. Grupėje varžėsi 23 poros.

Jaunių II Lotynų Amerikos šokių grupėje Nojus Raščius ir Vaiva Paulauskaitė (Vilniaus „Ratuto" - VSC) laimėjo sidabro medalius.

Geriausiai šioje grupėje pasirodė Robertas Veide ir Amanda Rebeca Padar iš Estijos, o trečią vietą užėmė Italijos atstovai Damiano Lato ir Asia Pochi. Varžybose dalyvavo 35 poros.

Jaunių I Lotynų Amerikos šokių grupėje Kipras Kūra ir Morta Batutytė (Klaipėdos „Žingsnis") tapo nugalėtojais, Kipras Burneikis ir Barbora Martinkevičiūtė (Kauno „Tvistas") laimėjo sidabro medalius, o Vilius Gruodis ir Liepa Samajauskaitė (Vilniaus „Davi") užėmė šeštą vietą.

Trečią vietą šioje grupėje užėmė Richardas Ericas Rinne ir Kristiina Soorumaa iš Estijos. Grupėje varžėsi 19 porų.

Jaunių I standartinių šokių grupėje K. Kūra ir M. Batutytė dar kartą tapo nugalėtojais, K. Burneikis ir B. Martinkevičiūtė laimėjo bronzos medalius, o Nojus Karka ir Lukrecija Zemenauskaitė (Vilniaus „Davi") užėmė šeštą vietą.

Antrą vietą užėmė Ernests Aksels Dimants ir Marija Paščenko iš Latvijos. Varžybose dalyvavo 16 porų.

Jaunučių Lotynų Amerikos šokių grupėje Kristupas Mlinskas ir Patricija Kairytė (Klaipėdos „Žingsnis") tapo nugalėtojais, Titas Česnauskas ir Lukrecija Kuraitė (Klaipėdos „Žingsnis") laimėjo sidabro, Lukas Jasinevičius ir Kamilė Šulcaitė (Vilniaus „Idance" - „Juventos") bronzos medalius, Domas Šeibokas ir Justė Jančiūnaitė (Vilniaus „Davi") užėmė ketvirtą, Dominykas Šešelgis ir Mantė Šimkutė (Klaipėdos „Žingsnis") penktą, o Mindaugas Jonauskas ir Urtė Jonkutė (Klaipėdos „Klaipėdos šokių akademija") šeštą vietą.

Grupėje varžėsi 22 poros.

Jaunučių standartinių šokių grupėje K. Mlinskas ir P. Kairytė tapo nugalėtojais, T. Česnauskas ir L. Kuraitė laimėjo sidabro medalius, Pranas Mitkus ir Luka Jankauskaitė (Vilniaus „Davi") užėmė ketvirtą, Mindaugas Tomas Gylys ir Marija Ravinskaitė (Vilniaus „Davi") penktą, o D. Šeibokas ir J. Jančiūnaitė šeštą vietą.

Trečia vieta atiteko Richardui Krivins ir Elizai Balgalvei iš Latvijos. Varžybose dalyvavo 17 porų.

Paskelbimo data: 2018 m. balandžio 11 d. 02:29:00