•  |

Lietuvos šokėjai - tarptautinių varžybų „Rudens taurė 2018" nugalėtojai, prizininkai ir finalininkai

Savaitgalį, spalio 6d. - 7d., Kaune vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo ir Europos sportinių šokių asociacijos (DSE) vaikų „Grand Prix" (CEGP) kategorijos varžybos, kuriose Lietuvos šokėjų poros tapo nugalėtojomis, prizininkėmis ir finalininkėmis.

WDSF „Open" kategorijos suaugusiųjų standartinių šokių grupėje Edgaras Baltaragis ir Indrė Kučinskaitė (Kauno „Rolo" - „Sūkurys") laimėjo sidabro medalius, Simonas Seikauskas ir Liucija Norušaitė (Panevėžio „Rumba") užėmė ketvirtą, o Karolis Burneikis ir Izabelė Šekaitė (Kauno „Tvistas") penktą vietą.

Grupės nugalėtojais tapo Italijos atstovai Marco Bodinis ir Kristina Charitonovaitė, o trečią vietą užėmė rusai Stanislavas Badanovas ir Olga Khrebtova.

Kiti Lietuvos šokėjai Einoras Degutis ir Irina Kostenko (Gargždų „Rolina") užėmė 8-ą, o Paulius Ditauskas ir Beatričė Abugelytė (Kauno „Kaspinas") 10-ą vietą. Grupėje varžėsi 18 porų.

WDSF „International Open" kategorijos suaugusiųjų Lotynų Amerikos šokių grupėje Matas Lukašovas ir Rugilė Monginaitė (Kauno „Santaka") laimėjo bronzos medalius, o Leonardo Lini ir Aistė Survilaitė (Vilniaus „Ratuto") užėmė ketvirtą vietą.

Geriausiai šioje grupėje pasirodė rusai Pavelas Lagurevas ir Alina Voyna, o antrą vietą užėmė Vladimiras Ustiužaninas ir Ksenia Leonova, taip pat iš Rusijos.

Kiti Lietuvos šokėjai E. Degutis ir I. Kostenko pasidalino 7-ą - 8-ą vietas, o Michaelis Roncaglia ir Vilmantė Čekanauskaitė (Elektrėnų „Reveransas") užėmė 11-ą vietą. Varžybose dalyvavo 24 poros.

Jaunimo standartinių šokių grupėje K. Burneikis ir I. Šekaitė laimėjo aukso medalius, o Laurynas Makarovas ir Emilija Čepauskaitė (Vilniaus „Juventos") užėmė šeštą vietą.

Antrą vietą užėmė Semenas Ežovas ir Marianna Butuzova iš Juodkalnijos, o trečia vieta atiteko Latvijos atstovams Andrejs Grinevics ir Kornelijai Dobrovolskytei.

Kiti Lietuvos šokėjai Gustas Kirkliauskas ir Žymantė Bernatavičiūtė (Alytaus „Alemana") užėmė 9-ą, Renaldas Daugėla ir Margarita Rimaitė (Palangos „Svivelis”) 11-ą, o Pijus Fedč ir Simona Pekeliūnaitė (Panevėžio „Rumba") 12-ą vietą. Grupėje varžėsi 21 pora.

Jaunimo Lotynų Amerikos šokių grupėje Augustinas Trinkus ir Neda Elena Šalugaitė (Vilniaus „MJ sportinių šokių akademija") tapo nugalėtojais, o Deimantas Murauskas ir Kamilė Dunskytė (Šiaulių „Šypsena") užėmė šeštą vietą.

Sidabro medalius šioje grupėje laimėjo rusai Pavelas Ščepletsovas ir Alina Khrometskova, o trečią vietą užėmė Arsenijus Šastakovas ir Maryia Sabanskaya iš Baltarusijos.

Kiti Lietuvos šokėjai L. Makarovas ir E. Čepauskaitė užėmė 11-ą, o Dmytro Taranovas ir Gabrielė Bartkutė (Palangos „Palangos moksleivių klubas") 12-ą vietą. Varžybose dalyvavo 30 porų.

Profesionalų lygos Lotynų Amerikos šokių grupėje Valerijus Osadčenko ir Olga Osadčenko (Kauno „Sūkurys") užėmė ketvirtą vietą.

Grupės nugalėtojais tapo rusai Denisas Kikhtenko ir Galina Akopian, sidabro medalius laimėjo Luigis Francescangelis ir Noemi Oriolesi iš Italijos, o trečią vietą užėmė dar vieni Rusijos atstovai Andreyjus Larinas ir Viktoria Esatiya. Grupėje varžėsi 5 poros.

Jaunių II standartinių šokių grupėje Markas Sabaliauskas ir Ksenija Samusevič (Palangos „Svivelis") laimėjo sidabro, Aurimas Meška ir Gabija Lapševičiūtė (Vilniaus „Davi") bronzos medalius, Saulenis Česnauskas ir Eigintė Česnauskaitė (Kauno „Sūkurys") užėmė ketvirtą, Markas Sergejevas ir Ieva Gecevičiūtė (Kauno „Editos Daniūtės šokių studija") penktą, o Arnas Endriulaitis ir Austėja Vaičekauskaitė (Kauno „Kaspinas") šeštą vietą.

Grupės nugalėtojais tapo rusai Vladislavas Esipenokas ir Elena Čebotova.

Kiti Lietuvos šokėjai Domantas Mūras ir Ieva Matulevičiūtė (Kauno „Žiburys") užėmė 7-ą, Faustas Naruškevičius ir Anastasija Pavšukova (Vilniaus „Promenada“) 8-ą, Mykolas Rimkus ir Enrika Jankūnaitė (Gargždų „Rolina") 10-ą, Modestas Tamulaitis ir Gertrūda Dubauskaitė (Kauno „Mida") 11-ą, o Vilius Jagelavičius ir Kotryna Deltuvaitė (Kauno „Tvistas") 12-ą vietą. Grupėje varžėsi 14 porų.

WDSF jaunių II Lotynų Amerikos šokių grupėje M. Sabaliauskas ir K. Samusevič laimėjo bronzos medalius, o Gediminas Galčius ir Elzė Gusčiūtė (Vilniaus „Šokių sostinė”) užėmė šeštą vietą.

Geriausiai šioje grupėje pasirodė Kirils Bogacovs-Kudrevatihs ir Milana Knirko iš Latvijos, o antrą vietą užėmė V. Esipenokas ir E. Čebotova.

Kiti Lietuvos šokėjai Rokas Malinauskas ir Adrija Dravininkaitė (Kauno „Bada Studio”) bei Kajus Domarkas ir Brigita Chmelevskytė (Vilniaus „Davi") pasidalino 7-ą - 8-ą vietas, S. Česnauskas ir E. Česnauskaitė užėmė 9-ą, Kipras Jasiukaitis ir Ieva Marija Tubutytė (Vilniaus „Davi") 10-ą, o D. Mūras ir I. Matulevičiūtė 11-ą vietą. Varžybose dalyvavo 29 poras.

DSE CEGP jaunių I standartinių šokių grupėje Kipras Kūra ir Aleksandra Čižik (Klaipėdos „Žingsnis") laimėjo aukso, Vilius Gruodis ir Liepa Samajauskaitė (Vilniaus „Davi") bronzos medalius, o Kipras Burneikis ir Barbora Martinkevičiūtė (Kauno „Tvistas") užėmė ketvirtą vietą.

Antrą vietą šioje grupėje užėmė Ernests Aksels Dimants ir Marija Paščenko iš Latvijos.

Kiti Lietuvos šokėjai Raigardas Gedvilas ir Agita Banyte (Vilniaus „Spindulys") užėmė 7-ą, Augustas Mikalauskis ir Augustė Švedaitė (Vilniaus „I-dance" - „Vijūnas") 8-ą, Julius Išganaitis ir Evita Plytnykaitė (Kauno „Editos Daniūtės šokių studija") 9-ą, Nojus Karka ir Lukrecija Zemenauskaitė (Vilniaus „Davi") 10-ą, Joris Apvinis ir Liepa Rudnickaitė (Panevėžio „Amber Dance") 11-ą, o Nojus Grinskis ir Ieva Grybauskaitė (Kauno „Santaka") 12-ą vietą. Grupėje varžėsi 18 porų.

DSE CEGP jaunių I Lotynų Amerikos šokių grupėje K. Kūra ir A. Čižik tapo nugalėtojais, V. Gruodis ir L. Samajauskaitė užėmė penktą, o K. Burneikis ir B. Martinkevičiūtė šeštą vietą.

Sidabro medalius šioje grupėje laimėjo E. A. Dimants ir M. Paščenko, o trečią vietą užėmė Nikita Kilievoi ir Anna - Maria Pogrebnaja iš Estijos.

Kiti Lietuvos šokėjai R. Gedvilas ir A. Banytė užėmė 7-ą vietą, A. Mikalauskis ir A. Švedaitė bei J. Apvinis ir L. Rudnickaitė pasidalino 8-ą - 9-ą, N. Karka ir L. Zemenauskaitė bei Gustas Švagždys ir Guostė Grikštaitė (Kauno „Editos Daniūtės šokių studija") 10-ą - 11-ą vietas, o Martinas Kumpis ir Viktorija Staponas (Klaipėdos „Tendance") užėmė 12-ą vietą. Varžybose dalyvavo 21 pora.

DSE CEGP jaunučių standartinių šokių grupėje Titas Česnauskas ir Lukrecija Kūraitė (Klaipėdos „Žingsnis") laimėjo aukso, Kristupas Mlinskas ir Patricija Kairytė (Klaipėdos „Žingsnis") sidabro medalius, Dominykas Šešelgis ir Mantė Šimkutė (Klaipėdos „Žingsnis") užėmė ketvirtą, Vėjas Petrovskis ir Gabrielė Grušaitė (Vilniaus „Davi") penktą, o Pranas Mitkus ir Justė Jančiūnaitė (Vilniaus „Davi") šeštą vietą.

Trečią vietą šioje grupėje užėmė Kirylas Davydovas ir Katsyaryna Žyhar iš Baltarusijos.

Kiti Lietuvos šokėjai Rytis Ašeriškis ir Estera Dainutytė (Kauno „Editos Daniūtės šokių studija") užėmė 7-ą vietą, Mindaugas Tomas Gylys ir Marija Ravinskaitė (Vilniaus „Davi") bei Mykolas Inta ir Fausta Rupšytė (Klaipėdos „Žuvėdra") pasidalino 8-ą - 9-ą, Jonas Ambrazevičius ir Ieva Mačiulskytė (Klaipėdos „Mondo") 10-ą - 11-ą vietas, Mindaugas Jonauskas ir Urtė Jonkutė (Klaipėdos „Klaipėdos šokių akademija") užėmė 12-ą, o Gvidas Čepaitis ir Armantė Žagelytė (Kauno „Rolo") 13-ą vietą. Grupėje varžėsi 16 porų.

DSE CEGP jaunučių Lotynų Amerikos šokių grupėje T. Česnauskas ir L. Kūraitė tapo nugalėtojais, P. Mitkus ir J. Jančiūnaitė laimėjo sidabro, K. Mlinskas ir P. Kairytė bronzos medalius, D. Šešelgis ir M. Šimkutė užėmė ketvirtą, Tautvydas Kalvinskas ir Smiltė Barysaitė (Kauno „Tvistas") penktą, o M. Inta ir F. Rupšytė šeštą vietą.

Kiti Lietuvos šokėjai Vakaris Bilčius ir Greta Sokolnikaitė (Vilniaus „Ratuto" - VSC) užėmė 7-ą, Maksimas Sidelskij ir Izabelė Žymančiūtė (Vilniaus „MJ sportinių šokių akademija") 8-ą vietą, R. Ašeriškis ir E. Dainutytė bei V. Petrovskis - G. Grušaitė pasidalino 10-ą - 11-ą vietas, o Matas Šturma ir Elvita Remeikaite (Kauno „Flamenko") užėmė 12-ą vietą. Varžybose dalyvavo 20 porų.

Paskelbimo data: 2018 m. spalio 09 d. 00:24:00