•  |

Lietuvos šokėjai - tarptautinių varžybų Šiauliuose nugalėtojai ir prizininkai

Savaitgalį, balandžio 27d. - 28d., Šiauliuose vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjų poros tapo nugalėtojomis, prizininkėmis ir finalininkėmis.

Jaunimo standartinių šokių grupėje Karolis Burneikis ir Izabelė Šekaitė (Kauno „Tvistas") tapo nugalėtojais, o Laurynas Makarovas ir Emilija Čepauskaitė (Vilniaus „Juventos") užėmė ketvirtą vietą.

Antrą vietą užėmė Kasparas Kaldaru ir Agneta Pukk iš Estijos, o bronzos medalius laimėjo latviai Andrejs Grinevics ir Kornelija Dobrovolskytė.

Kiti Lietuvos šokėjai Justas Gedgaudas ir Ainė Rutkauskaitė (Kauno „Sūkurys") užėmė 11-ą, o Markas Sabaliauskas ir Ksenija Samusevič (Palangos „Svivelis") 12-ą vietą. Varžybose dalyvavo 21 pora.

Jaunimo Lotynų Amerikos šokių grupėje K. Burneikis ir I. Šekaitė laimėjo sidabro medalius.

Geriausiai šioje grupėje pasrodė estai Robertas Veide ir Amanda Rebeca Padar, o trečią vietą užėmė Olegas Streletskys ir Maryia Sabanskaya iš Baltarusijos.

Kiti Lietuvos šokėjai Renaldas Daugėla ir Margarita Rimaitė (Palangos „Svivelis") užėmė 9-ą, M. Sabaliauskas ir K. Samusevič 11-ą, o Arnas Novikevičius ir Karolina Emma Žilytė (Vilniaus „Ratuto" - VSC) 12-ą vietą. Grupėje varžėsi 17 porų.

Jaunių II standartinių šokių grupėje Edvardas Mašaro ir Patricija Rinkevičiūtė (Vilniaus „Spindulys") laimėjo bronzos medalius, o Kipras Burneikis ir Barbora Martinkevičiūtė (Kauno „Tvistas") užėmė ketvirtą vietą.

Grupės nugalėtojais tapo Ernests Aksels Dimants ir Marija Paščenko iš Latvijos, o antrą vietą užėmė estai Antonas Siffas ir Aleksandra Pletneva.

Kiti Lietuvos šokėjai Arnas Endriulaitis ir Austėja Vaičekauskaitė (Kauno „Kaspinas") užėmė 9-ą, Vilius Filatovas ir Deimantė Karaliūnaitė (Panevėžio „Rumba") 11-ą, o Augustas Mikalauskis ir Sofia Ptchelintzev (Vilniaus „Dileksa") 12-ą vietą. Varžybose dalyvavo 18 porų.

Jaunių II Lotynų Amerikos šokių grupėje K. Burneikis ir B. Martinkevičiūtė taip pat užėmė ketvirtą vietą.

Geriausiai pasirodė Latvijos atstovai Artemijs Plakitins ir Daria Malysheva, sidabro medalius laimėjo rusai Danilas Tkačenko ir Margarita Lukianova, o trečią vietą užėmė Alans Orda ir Amanda Aksenoka, taip pat iš Latvijos.

Kiti Lietuvos šokėjai A. Endriulaitis ir A. Vaičekauskaitė užėmė 10-ą, o E. Mašaro ir P. Rinkevičiūtė 12-ą vietą. Grupėje varžėsi 23 poros.

Jaunių I standartinių šokių grupėje Kristupas Mlinskas ir Patricija Kairytė (Klaipėdos „Žingsnis") laimėjo sidabro medalius.

Grupės laimėtojais tapo latviai Richardas Krivins ir Nelly Vorobjova, o trečią vietą užėmė Armands Goldbergs ir Eva Gravere, taip pat iš Latvijos. Grupėje varžėsi 5 poros.

Jaunių I Lotynų Amerikos šokių grupėje K. Mlinskas ir P. Kairytė laimėjo sidabro medalius, o Vėjas Žilinskis ir Urtė Pabrežaitė (Vilniaus „Ratuto" - Kauno „Sūkurys") užėmė penktą vietą.

Šioje grupėje nugalėjo R. Krivins ir N. Vorobjova, o trečia vieta atiteko A. Goldbergui ir E. Graverei. Grupėje varžėsi 6 poros.

Paskelbimo data: 2019 m. balandžio 30 d. 10:22:00