•  |

Lietuvos šokėjai - tarptautinių varžybų Slovakijoje nugalėtojai ir prizininkai

Savaitgalį Slovakijos sostinėje Bratislavoje vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjų poros tapo nugalėtojomis ir prizininkėmis.

Jaunimo standartinių šokių grupėje Gedvinas Meškauskas ir Ugnė Bliujūtė (Kauno „Sūkurys”) tapo nugalėtojais, o Simonas Seikauskas ir Liucija Norušaitė (Panevėžio „Rumba”) laimėjo sidabro medalius.

Trečią vietą šioje grupėje užėmė Pavelas Zakharenko ir Veronika Kreslova iš Latvijos.

Kiti Lietuvos šokėjai Pijus Fedč ir Simona Pekeliūnaitė (Panevėžio „Rumba”) pasidalino 41-ą – 46-ą vietas. Varžybose dalyvavo 68 poros.

Senjorų I standartinių šokių grupėje Tomas Rimkus ir Nerija Surblytė – Rimkienė (Kauno „Kaspinas”) laimėjo sidabro medalius.

Grupės nugalėtojais tapo čekai Zdenekas Pribylas ir Lenka Pribylova, o trečią vietą užėmė Vojtechas Sidorinas ir Tereza Bezpalcova, taip pat iš Čekijos. Grupėje varžėsi 26 poros.

Jaunių II Lotynų Amerikos šokių grupėje Augustinas Trinkus ir Neda Elena Šalugaitė (Vilniaus „Kandela") laimėjo aukso medalius. Grupėje varžėsi 62 poros.

Jaunių II standartinių šokių grupėje Kasparas Arys ir Rugilė Kičiatovaitė (Gargždų „Rolina") užėmė antrą, o Laurynas Makarovas ir Emilija Čepauskaitė (Vilniaus „Juventos") trečią vietą. Varžybose dalyvavo 54 poros.

„World Open” kategorijos, suaugusiųjų standartinių šokių grupėje Einoras Degutis ir Valery Mishel Petruna (Gargždų „Rolina") pasidalino 25-ą – 26-ą vietas. Varžybose dalyvavo 55 poros.

„World Open” kategorijos, suaugusiųjų Lotynų Amerikos šokių grupėje E. Degutis ir V. M. Petruna užėmė 33-ią, o Matas Lukašovas ir Rugilė Monginaitė (Kauno „Santaka”) 34-ą vietą. Grupėje varžėsi 61 pora.

Jaunimo Lotynų Amerikos šokių grupėje G. Meškauskas ir U. Bliujūtė pasidalino 7-ą – 8-ą vietas. Varžybose dalyvavo 62 poros.

Senjorų II standartinių šokių grupėje Artūras Grebliauskas ir Beata Grebliauskienė (Kauno „Sūkurys”) užėmė 21 vietą. Grupėje varžėsi 40 porų.

Paskelbimo data: 2017 m. rugsėjo 13 d. 13:45:00