•  |

Lietuvos šokėjai tapo tarptautinių varžybų Slovakijoje nugalėtojais

Savaitgalį, rugsėjo 22d. - 23d., Slovakijos sostinėje Bratislavoje vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjai tapo nugalėtojais ir prizininkais.

Jaunimo Lotynų Amerikos šokių grupėje Augustinas Trinkus ir Neda Elena Šalugaitė (Vilniaus „MJ sportinių šokių akademija") tapo nugalėtojais.

Antrą vietą užėmė lenkai Janas Bednarzas ir Wiktoria Lassak, o bronzos medalius laimėjo Jonas Tomanekas ir Sarka Kosmakova iš Čekijos. Varžybose dalyvavo 27 poros.

Senjorų I standartinių šokių grupėje aukso medalius laimėjo Tomas Rimkus ir Nerija Surblytė - Rimkienė (Kauno „Kaspinas").

Antra vieta atiteko čekams Petrui Bayerlei ir Barborai Snajderovai, o trečią vietą užėmė Martinas Karelas ir Monika Simonova iš Slovakijos. Grupėje varžėsi 23 poros.

Profesionalų lygos Lotynų Amerikos šokių grupėje Valerijus Osadčenko ir Olga Osadčenko (Kauno „Sūkurys") laimėjo sidabro medalius.

Geriausiai šioje grupėje pasirodė slovakai Jiris Heinas ir Lucia Krncanova, o trečią vietą užėmė Budai Attilas ir Barna Lilla iš Vengrijos. Grupėje varžėsi 4 poros.

Paskelbimo data: 2018 m. rugsėjo 24 d. 22:06:00