•  |

Lietuvos šokėjai - tarptautinių varžybų Slovakijoje prizininkai ir finalininkai

Savaitgalį, birželio 9 d. - 10 d., Slovakijos mieste Košicėje vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjai tapo prizininkais ir finalininkais.

Jaunimo standartinių šokių grupėje Renaldas Daugėla ir Margarita Rimaitė (Palangos „Svivelis") laimėjo sidabro medalius.

Geriausiai šioje grupėje pasirodė lenkai Matthew Krupa ir Nicole Billings, o trečią vietą užėmė Marekas Rebro ir Patricia Piestanska iš Slovakijos.

Kiti Lietuvos šokėjai Benas Bušauskas ir Ugnė Reklaitytė (Kauno „Tvistas") pateko į pusfinalį ir pasidalino 11-ą - 12-ą vietas. Varžybose dalyvavo 21 pora.

Senjorų II Lotynų Amerikos šokių grupėje Mindaugas Baškys ir Mika Šimkūnaitė (Vilniaus „Ratuto") užėmė ketvirtą vietą.

Grupės nugalėtojais tapo slovakai Frantisekas Beresas ir Miriam Beresova, antrą vietą užėmė Kissas Mihalys ir Farkas Monika iš Vengrijos, o bronzos medalius laimėjo Vokietijos atstovai Rene Agateras ir Katrina Agater. Grupėje varžėsi 12 porų.

Jaunimo Lotynų Amerikos šokių grupėje R. Daugėla ir M. Rimaitė pusfinalyje užėmė 9-ą vietą. Grupėje varžėsi 25 poros.

Senjorų III standartinių šokių grupėje Stanislovas Česonis ir Ramunė Jurčiukonienė (Kauno „Kaspinas") pateko į pusfinalį ir užėmė 8-ą vietą iš 13 porų.

Paskelbimo data: 2018 m. birželio 11 d. 21:39:00