•  |

Lietuvos šokėjai - tarptautinių varžybų Taline nugalėtojai ir finalininkai

Savaitgalį Estijos sostinėje Taline vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjai tapo nugalėtojais ir finalininkais.

Senjorų I standartinių šokių grupėje Tomas Rimkus ir Nerija Surblytė - Rimkienė (Kauno „Kaspinas") laimėjo aukso medalius, o Nerijus Stukas ir Laura Montvilaitė (Kauno „Kaspinas") užėmė penktą vietą.

Antrą vietą šioje grupėje užėmė latviai Gatis Simsons ir Julija Simsone, o trečią vietą užėmė Uldis Thomas Shimens ir Una Klapkalne, taip pat iš Latvijos. Grupėje varžėsi 13 porų.

Suaugusiųjų Lotynų Amerikos šokių grupėje Jokūbas Venckus ir Miglė Klupšaitė (Vilniaus „Ratuto") užėmė ketvirtą vietą.

Grupės nugalėtojais tapo Malthe Brinch Rohde ir Sandra Sorensen iš Danijos, sidabro medalius laimėjo rusai Aleksandras Šmoninas ir Maria Kolmakova, o trečią vietą užėmė Izraelio atstovai Artyomas Liaskovskis ir Liana Odikadze.

Kiti Lietuvos šokėjai Joris Sangavičius ir Ieva Urbonaitė (Vilniaus „Ratuto” - VSC) užėmė 18-ą, Edvinas Ringys ir Aistė Survilaitė (Tauragės „Spindulys" - Klaipėdos „Žuvėdra") 19-ą, Mantas Kirvelis ir Ieva Riepšaitė (Vilniaus „Siluetas” – Mažeikių „Spindulys”) 20-ą, Ivan Khlebutin ir Megė Šerniūtė (Kauno „Kaspinas” – Klaipėdos „Žingsnis”) 28-ą, Bertoldas Čepulis ir Indrė Šverčiauskaitė (Vilniaus „Ratuto” - VSC) 34-ą, Nerijus Beresna ir Julija Minčenkova (Klaipėdos „Žingsnis”) 38-ą, Justas Valatka ir Akvilė Rekašiūtė (Palangos „Svivelis”) 40-ą, Mantas Kardokas ir Emilija Kovieraitė (Palangos „Svivelis”) 41-ą, Antanas Gustaitis ir Dominyka Čiuteikytė (Klaipėdos „Žingsnis”) 42-ą vietą. Varžybose dalyvavo 51 pora.

Jaunimo standartinių šokių grupėje Karol Michal Tomecki ir Domilė Šemeškevičiūtė (Kauno „Sūkurys") užėmė penktą vietą.

Geriausiai šioje grupėje pasirodė Italijos atstovai Marco Bodini ir Kristina Charitonovaitė, antrą vietą užėmė Dmitryjus Erofeevas ir Anna Vaniaškina iš Rusijos, o bronzos medalius laimėjo estai Ilia Rotaras ir Silvia Susanne Barjabin.

Kiti Lietuvos šokėjai Romans Dobrecovs ir Smiltė Paldauskaitė (Kauno „Kaspinas”) pasidalino 13-ą – 14-ą vietas, Kasparas Arys ir Rugilė Kičiatovaitė (Gargždų „Rolina”) užėmė 24-ą vietą, Arnoldas Karvelis ir Kornelija Dobrovolskytė (Šiaulių „Šypsena”) pasidalino 25-ą – 26-ą, Justas Valatka ir Akvilė Rekašiūtė (Palangos „Svivelis”) 30-ą – 33-ią, o M. Kardokas ir E. Kovieraitė 37-ą – 38-ą vietas. Grupėje varžėsi 39 poros.

Jaunimo Lotynų Amerikos šokių grupėje E. Ringys ir A. Survilaitė užėmė penktą vietą.

Aukso medalius šioje grupėje laimėjo rusai Semenas Kržanovskis ir Elizaveta Lykhina, antrą vietą užėmė Taha Batu Cosar ir Oleksandra Shanko iš Turkijos, o trečia vieta atiteko Egorui Kulikovui ir Marijai Goroško, taip pat iš Rusijos.

Kiti Lietuvos šokėjai K. M. Tomecki ir D. Šemeškevičiūtė užėmė 9-ą, J. Valatka ir A. Rekašiūtė 21-ą, B. Čepulis ir I. Šverčiauskaitė 26-ą vietą, M. Kardokas ir E. Kovieraitė pasidalino 30-ą – 32-ą vietas, N. Beresna ir J. Minčenkova užėmė 33-ią vietą, o A. Gustaitis ir D. Čiuteikytė pasidalino 39-ą – 40-ą vietas. Grupėje varžėsi 43 poros.

Jaunių II Lotynų Amerikos šokių grupėje Dmytro Taranov ir Neda Elena Šalugaitė (Vilniaus „Ratuto" - VSC) užėmė penktą vietą.

Nugalėtojais tapo Glennas Richardas Boyce ir Caroly Janes iš Anglijos, antrą vietą užėmė rusai Germanas Pugačevas ir Ariadna Tišova, o bronzos medalius laimėjo Baltarusijos atstovai Arsenijus Šastakovas ir Marija Sabanskaja.

Kiti Lietuvos šokėjai Benas Latanauskas ir Ksenija Samusevič (Klaipėdos „Žingsnis”) pasidalino 21-ą – 22-ą, Renaldas Daugėla ir Aistė Gaudešiūtė (Palangos „Svivelis”) 23-ą – 24-ą, o K. Arys ir R. Kičiatovaitė 29-ą – 31-ą vietas. Grupėje varžėsi 44 poros.

Jaunių I Lotynų Amerikos šokių grupėje Markas Sabaliauskas ir Marija Butemytė (Palangos „Svivelis") užėmė šeštą vietą.

Geriausiai šioje grupėje pasirodė estai Robertas Veide ir Amanda Rebeca Padar, sidabro medalius laimėjo Georgi Klementjev ir Nicole Kesner, taip pat iš Estijos, o trečią vietą užėmė Rusijos atstovai Sergey Burdin ir Anastasia Sitnikova.

Kita Lietuvos šokėjų pora Benas Mačiulskis ir Agnė Gaudešiūtė (Palangos „Svivelis”) užėmė 10-ą vietą. Grupėje varžėsi 45 poros.

Suaugusiųjų standartinių šokių grupėje R. Dobrecovs ir S. Paldauskaitė užėmė 28-ą vietą, A. Karvelis ir K. Dobrovolskytė pasidalino 43-ią – 45-ą, J. Valatka ir A. Rekašiūtė 46-ą – 48-ą vietas, o M. Kardokas ir E. Kovieraitė užėmė 57-ą vietą. Varžybose dalyvavo 69 poros.

Jaunių II standartinių šokių grupėje K. Arys ir R. Kičiatovaitė užėmė 9-ą, R. Daugėla ir A. Gaudešiūtė 18-ą, o B. Latanauskas ir K. Samusevič 23-ią vietą. Grupėje varžėsi 42 poros.

Jaunių I standartinių šokių grupėje M. Sabaliauskas ir M. Butenytė užėmė 7-ą, o B. Mačiulskis ir A. Gaudešiūtė 10-ą vietą iš 38 porų.

Paskelbimo data: 2016 m. lapkričio 30 d. 18:17:00