•  |

Lietuvos šokėjai - tarptautinių varžybų Ukrainoje prizininkai ir finalininkai

Šeštadienį Ukrainos mieste Lvive vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjų poros tapo prizininkėmis ir finalininkėmis.

„International Open" kategorijos suaugusiųjų Lotynų Amerikos šokių grupėje Nikita Moisejenko ir Jurga Gustaitė (Kauno „Kaspinas") laimėjo sidabro medalius.

Grupės nugalėtojais tapo Arturs Freimanis ir Marina Tulp iš Latvijos, o trečią vietą užėmė vokiečiai Nikolay Kolevas ir Ekaterini Kratira. Varžybose dalyvavo 25 poros.

Senjorų I standartinių šokių grupėje Nerijus Stukas ir Laura Montvilaitė (Kauno „Kaspinas") laimėjo antrą vietą.

Aukso medalius šioje grupėje laimėjo Vasylijus Porokhovskis ir Olga Baltrunas iš Ukrainos, o trečią vietą užėmė Pavolas Zalomas ir Blazena Zalomova iš Slovakijos. Grupėje varžėsi 6 poros.

Jaunimo standartinių šokių grupėje Deividas Tamulionis ir Gabrielė Petkevičiūtė (Panevėžio „Amber Dance") užėmė šeštą vietą.

Geriausiai šioje grupėje pasirodė Italijos atstovai Marco Bodini ir Kristina Charitonovaitė, sidabro medalius laimėjo ukrainiečiai Iaroslavas Verba ir Yaroslava Šikun, o trečią vietą užėmė Mikita Žerdievas ir Daryna Antonova, taip pat iš Ukrainos.

Kita Lietuvos šokėjų pora Dovydas Šutinys ir Kamilė Pažeraitė (Elektrėnų „Reveransas") pasidalino 13-ą - 14-ą vietas. Grupėje varžėsi 24 poros.

„International Open" kategorijos suaugusiųjų standartinių šokių grupėje D. Šutinys ir K. Pažeraitė užėmė 15-ą, o N. Stukas ir L. Montvilaitė 25-ą vietą. Varžybose dalyvavo 32 poros.

Jaunimo Lotynų Amerikos šokių grupėje D. Tamulionis ir G. Petkevičiūtė užėmė 11-ą vietą iš 24 porų.

Paskelbimo data: 2017 m. spalio 10 d. 17:17:00