• LT
  •  | 
  • EN
Į pradžiąTinklapio medisKontaktaiParašykite mums

Pasaulio sportinių šokių federacijos, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto, Lietuvos sporto federacijų sąjungos, Lietuvos asociacijos sportas visiems narė


Lietuvos šokėjai - tarptautinių varžybų Vokietijoje finalininkai

Savaitgalį, Liepos 7 d. - 8 d., Vokietijos mieste Vupertalyje vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjų poros tapo finalininkėmis.

„World Open" kategorijos suaugusiųjų Lotynų Amerikos šokių grupėje Jokūbas Venckus ir Miglė Klupšaitė (Vilniaus „Ratuto") užėmė penktą vietą.

 

Varžybų nugalėtojais tapo Marius Andrei Balanas ir Khrystyna Moshenska iš Vokietijos, sidabro medalius laimėjo rusai Antonas Aldaevas ir Natalia Polukhina, o trečią vietą užėmė Estijos atstovai Konstantinas Gorodilovas ir Dominika Bergmannova. Varžybose dalyvavo 77 poros.

 

Senjorų I standartinių šokių grupėje Tomas Rimkus ir Nerija Surblytė - Rimkienė (Kauno „Kaspinas") užėmė penktą vietą.

 

Geriausiai šioje grupėje pasirodė vokiečiai Fabianas Wendtas ir Anne Steinmann, antrą vietą užėmė Italijos atstovai Ignazio Grignani ir Ilaria Gianfranchi, o bronzos medalius laimėjo Victoras Fischeris ir Alexandra Rehn, taip pat iš Vokietijos. Grupėje varžėsi 87 poros.

Paskelbimo data: 2018 m. liepos 10 d. 16:21:00

Archyvas


                Rėmėjai