• LT
  •  | 
  • EN
Į pradžiąTinklapio medisKontaktaiParašykite mums

Pasaulio sportinių šokių federacijos, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto, Lietuvos sporto federacijų sąjungos, Lietuvos asociacijos sportas visiems narė


Lietuvos šokėjai - tarptautinių varžybų Vokietijoje prizininkai ir finalininkai

Praėjusį savaitgalį Vokietijos mieste Vupertalyje vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjai tapo prizininkais ir finalininkais.

Suaugusiųjų standartinių šokių grupėje Tomas Fainšil ir Vioiletta Posmetnaya (Kauno „Editos Daniūtės šokių studija“) laimėjo bronzos medalius.

Grupės nugalėtojais tapo vokiečiai Simone Segatori ir Annette Sudol, o antrą vietą užėmė Antonas Skuratovas ir Alena Uehlin, taip pat iš Vokietijos. Varžybose dalyvavo 94 poros.

Suaugusiųjų Lotynų Amerikos šokių grupėje Jokūbas Venckus ir Miglė Klupšaitė (Vilniaus „Ratuto“) užėmė ketvirtą vietą.

Aukso medalius šioje grupėje laimėjo Vokietijos atstovai Timuras Imametdinovas ir Ninna Bezubova, vicečempionais tapo rusai Antonas Aldaevas ir Natalia Polukhina, o trečią vietą užėmė Arturas Balandinas ir Anna Saltina, taip pat iš Vokietijos.

Kitos Lietuvos šokėjų poros šioje grupėje Nikita Kostin ir Paula Bakanavičiūtė (Vilniaus „Ratuto“ - VSC) užėmė 37-ą, o Alks Valente ir Victoria Andreeva (Vilniaus „Ratuto“) pasidalino 42-ą – 43-ią vietas. Grupėje varžėsi 99 poros.

„Rising Stars“ Lotynų Amerikos šokių grupėje N. Kostin ir P. Bakanavičiūtė užėmė 7-ą, o A. Valente ir V. Andreeva 10-ą vietą. Grupėje varžėsi 55 poros.

Senjorų I standartinių šokių grupėje Tomas Rimkus ir Nerija Surblytė – Rimkienė (Kauno „Kaspinas“) užėmė 8-ą vietą iš 92 porų.

 

Paskelbimo data: 2016 m. liepos 04 d. 21:44:00

Archyvas


                Partneriai