•  |

Lietuvos šokėjai - varžybų Lenkijoje prizininkai ir finalininkai

Svaitgalį Lenkijos sostinėje Varšuvoje vyko tarptautinės sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjai tapo prizininkais ir finalininkais.

Suaugusiųjų standartinių šokių grupėje Vaidotas Lacitis ir Veronika Golodneva (Vilniaus „Dileksa") tapo vicečempionais.

Varžybų nugalėtojais tapo rusai Dmitryjus Žarkovas ir Olga Kulikova, o trečią vietą užėmė Giuseppe Longarini ir Katarzyna Kapral iš Lenkijos. Varžybose dalyvavo 71 pora.

Suaugusiųjų Lotynų Amerikos šokių grupėje Dmitrijus Buninas ir Polina Mamykina (Kauno „Dance Innovation Team") laimėjo bronzos medalius.

Geriausiai šioje grupėje pasirodė Marius-Andrei Balanas ir Khrystyna Moshenska iš Vokietijos, o antrą vietą užėmė kanadiečiai Winsonas Tamas ir Anastasia Novikova. Grupėje varžėsi 46 poros.

Jaunimo iki 21 m. Lotynų Amerikos šokių grupėje Edvinas Ringys ir Aistė Survilaitė (Tauragės „Spindulys" - Klaipėdos „Žuvėdra") užėmė antrą vietą.

Aukso medalius šioje grupėje laimėjo latviai Maksymas Kravchenko ir Stephany Dany Zimmeck, o trečią vietą užėmė Vladimirs Volozaninovs ir Paula Kukute, taip pat iš Latvijos. Varžybose dalyvavo 25 poros.

Jaunių II standartinių šokių grupėje sidabro medalius laimėjo Karolis Burneikis ir Izabelė Šekaitė (Kauno „Tvistas"), o trečią vietą užėmė Vakaris Apvinis ir Ugnė Bliujūtė (Kauno „Sūkurys").

Šios grupės čempionais tapo Dmitryjus Čelpanovas ir Ksenyja Voronenkova iš Rusijos. Grupėje varžėsi 32 poros.

Jaunių II Lotynų Amerikos šokių grupėje K. Burneikis ir I. Šekaitė užėmė trečią, Daniils Sitovs ir Skaistė Svajonė Jazilionytė (Klaipėdos „Žuvėdra") ketvirtą, o V. Apvinis ir U. Bliujūtė penktą vietą.

Geriausiai šioje grupėje pasirodė baltarusai Ilya Yudovinas ir Alisa Harchakova, o sidabro medalius laimėjo Timofejus Kalyakinas ir Tatyana Ustynova iš Rusijos. Grupėje varžėsi 28 poros.

Jaunių I Lotynų Amerikos šokių grupėje Markas Sabaliauskas ir Marija Butenytė (Palangos „Svivelis") laimėjo bronzos medalius.

Grupės nugalėtojais tapo Mikhailas Adveevas ir Margarita Malynskaja iš Rusijos, o antrą vietą užėmė Levas Malginas ir Anna Onyanova, taip pat iš Rusijos. Grupėje varžėsi 25 poros.

Jaunimo standartinių šokių grupėje Einoras Degutis ir Areta Šeškaitė (Gargždų „Rolina") užėmė ketvirtą vietą.

Šios grupės nugalėtojais tapo lenkai Mateuszas Brzozowskis ir Justyna Mozdzonek, sidabro medalius laimėjo Denisas Gudovskis ir Megija Dana Morite iš Latvijos, o trečią užėmė Rusijos atstovai Maksimas Pugachevas ir Kira Oksas. Grupėje varžėsi 32 poros.

Jaunių I standartinių šokių grupėje Laurynas Makarovas ir Emilija Čepauskaitė (Vilniaus „Juventos" - „Pinavija") užėmė penktą vietą.

Šios grupės čempionais tapo Mateuszas Krupa ir Kornelia Banaszkiewicz iš Lenkijos, antrą vietą užėmė rusai M. Adveevas ir M. Malynskaja, o bronzos medalius laimėjo Kirilas Kurbatovas ir Aleksandra Revel – Muroz, taip pat iš Rusijos. Grupėje varžėsi 24 poros.

Kitų Lietuvos šokėjų dalyvavusių WDSF reitingo varžybose rezultatai:

Suaugusiųjų standartinių šokių grupėje Tomas Fainšil ir Violetta Posmetnaya (Kauno „Editos Daniūtės šokių sudija”) užėmė 9-ą, o Vygantas Jermalavičius ir Laura Grauželytė (Kauno „Tvistas”) 36-ą vietą.

Suaugusiųjų Lotynų Amerikos šokių grupėje Lukas Petkevičius ir Ugnė Kamarauskaitė (Vilniaus „Ratuto” - VSC) užėmė 19-ą, Lukas Ališauskas ir Simona Grubevičiūtė (Kauno „Toro”) 23-ą vietą, o Aurimas Bartkus ir Ieva Riepšaitė (Mažeikių – Tauragės „Spindulys”) pasidalino 29-ą – 30-ą vietas.

Jaunimo standartinių šokių grupėje Tomas Janonis ir Elvita Mikšaitė (Kauno „Duetas”) bei Žymantas Klovas ir Eglė Sviderskytė pasidalino 9-ą – 10-ą vietas, o Justas Valatka ir Akvilė Rekašiūtė (Palangos „Svivelis”) užėmė 27-ą vietą.

Jaunimo Lotynų Amerikos šokių grupėje E. Degutis ir A. Šeškaitė užėmė 9-ą, E. Ringys ir A. Survilaitė 10-ą vietą, Merkys Midvikas ir Goda Šimaitytė (Mažeikių – Tauragės „Spindulys”) pasidalino 16-ą – 17-ą vietas, o J. Valatka ir A. Rekašiūtė užėmė 27-ą vietą.

Paskelbimo data: 2015 m. lapkričio 17 d. 14:17:00