•  |

Lietuvos šokėjai - varžybų Sočyje pusfinalininkai

Rusijos mieste Sočyje net keturias dienas (birželio 26 - 29 d.) vyko WDSF pasaulio reitingo sportinių šokių bei kitų šokio disciplinų varžybos. Iš Lietuvos į šias varžybas vyko Edgaras Baltaragis ir Indrė Kučinskaitė (Kauno "Rolo" - "Sūkurys").

E. Baltaragis ir I. Kučinskaitė penktadienį šoko standartinių šokių programą, kurioje pateko į pusfinalį ir užėmė 11-tą vietą iš 82 porų; o šeštadienį jie šoko Lotynų Amerikos šokių programą, kurioje pateko į ketvirtfinalį ir užėmė 21-ą vietą iš 86 porų. Tiek standartinių, tiek Lotynų Amerikos šokių varžyboms Sočyje buvo suteikta "World Open" kategorija.

Standartinių šokių varžybų pusfinalyje Edgaras ir Indrė stabiliai atliko visus šokius ir daugiau kaip balu aplenkė 12-oje vietoje likusius šių metų 10 šokių Europos vicečempionus S. Chržanovskij ir E. Lykiną iš Rusijos. Varžybų prizininkais taip pat tapo Rusijos šokėjai: auksą iškovojo E. Mošenin ir D. Spytsina, sidabrą - A. Gluchov ir A. Glazunova, o bronzą - E. Sveridonov ir A. Barkova.

Lotynų Amerikos šokių programos prizininkais tapo irgi Rusijos šokėjai: auksą laimėjo A. Tsarturian ir S. Gudyno, sidabrą - A. Gusev ir V. Bondareva, bronzą - A. Aldajev ir N. Polukina.

Varžybose teisėjavo Lietuvos teisėjas Virginijus Visockas.

Sočyje vyko ne tik sportinių šokių varžybos, bet taip pat įvairiose amžiaus ir meistriškumo klasėse varžėsi rokenrolo, breiko ir bugi-vugi šokėjai.

Paskelbimo data: 2019 m. birželio 29 d. 23:22:00