•  |

Lietuvos šokėjai - WDSF reitingo varžybų Lenkijoje nugalėtojai, prizininkai ir finalininkai

Savaitgalį Lenkijos sostinėje Varšuvoje vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjų poros tapo nugalėtojomis, prizininkėmis ir finalininkėmis.

„World Open” kategorijos suaugusiųjų standartinių šokių grupėje Evaldas Sodeika ir Ieva Žukauskaitė (Kauno „Kaspinas”) tapo nugalėtojais, o Vaidotas Lacitis ir Veronika Golodneva (Vilniaus „Dileksa” – Kauno „Editos Daniūtės šokių studija”) laimėjo sidabro medalius.

Trečią vietą užėmė Madis Abelis ir Aleksandra Galkina iš Estijos.

Kiti Lietuvos šokėjai Andrejus Kovalevas ir Veronika Samuolytė (Kauno „Editos Daniūtės šokių studija") užėmė 38-ą vietą. Varžybose dalyvavo 62 poros.

„World Open” kategorijos suaugusiųjų Lotynų Amerikos šokių grupėje Jokūbas Venckus ir Miglė Klupšaitė (Vilniaus „Ratuto”) užėmė penktą vietą.

Geriausiai šioje grupėje pasirodė vokiečiai Marius Andrei Balanas ir Khrystyna Moshenska, antrą vietą užėmė Edgaras Marcosas Borjas ir Alina Nowak iš Lenkijos, o trečia vieta atiteko Estijos atstovams Konstantinui Gorodilovui ir Dominikai Bergmannovai.

Kiti Lietuvos šokėjai Dominykas Daukšas ir Svetlana Azarova (Vilniaus „Ratuto") užėmė 20-ą, o Adomas Kielaitis ir Ugnė Bruzgaitė (Klaipėdos „Žingsnis") 26-ą vietą. Grupėje varžėsi 53 poros.

Paskelbimo data: 2017 m. lapkričio 14 d. 19:20:00