• LT
  •  | 
  • EN
Į pradžiąTinklapio medisKontaktaiParašykite mums

Pasaulio sportinių šokių federacijos, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto, Lietuvos sporto federacijų sąjungos, Lietuvos asociacijos sportas visiems narė


Lietuvos šokėjai - WDSF reitingo varžybų „Lithuanian Open 2017” nugalėtojai, prizininkai ir finalininkai

Savaitgalį Vilniuje vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos „Lithuanian Open 2017”, kuriose Lietuvos šokėjai tapo nugalėtojais, prizininkais ir finalininkais.

Jaunimo Lotynų Amerikos šokių grypėje Karolis Burneikis ir Izabelė Šekaitė (Kauno „Tvistas”) tapo nugalėtojais, Bertoldas Čepulis ir Indrė Šverčiauskaitė (Vilniaus „Ratuto” - VSC) laimėjo bronzos medalius, o Gedvinas Meškauskas ir Ugnė Bliujūtė (Kauno „Sūkurys”) užėmė ketvirtą vietą.

 

Antrą vietą šiojė grupėje užėmė Veaceslavas Nagailicas ir Nina Dudoglo iš Moldovos. Varžybose dalyvavo 25 poros.

 

Jaunių I standartinių šokių grupėje Edvardas Mašaro ir Patricija Rinkevičiūtė (Vilniaus „Vijūnas”) tapo nugalėtojais, o Kipras Burneikis ir Barbora Martinkevičiūtė (Kauno „Tvistas”) užėmė šeštą vietą.

 

Antra vieta atiteko estams Antonui Stiffui ir Katerinai Matvejevai, o trečią vietą užėmė Maksimas Savtsukas ir Sabine Liisa Parn, taip pat iš Estijos. Grupėje varžėsi 25 poros.

 

Jaunimo Standartinių šokių grupėje K. Burneikis ir I. Šekaitė laimėjo sidabro medalius, Tomas Janonis ir Santa Vlasa (Kauno „Duetas” - „Editos Daniūtės šokių studija”) užėmė ketvirtą, o Simonas Seikauskas ir Liucija Norušaitė (Panevėžio „Rumba”) penktą vietą.

 

Grupės nugalėtojais tapo Michalas Kieszekas ir Julia Stefanska iš Lenkijos, o trečią vietą užėmė V. Nagailicas ir N. Dudoglo. Varžybose dalyvavo 21 pora.

 

Jaunių I Lotynų Amerikos šokių grupėje K. Burneikis ir B. Martinkevičiūtė laimėjo sidabro medalius.

 

Geriausiai šioje grupėje pasirodė latviai Kirils Bogacovs-Kudrevatihs ir Milana Knirko, o trečią vietą užėmė Sergejus Šahunas ir Katarzyna Binkowska iš Baltarusijos. Grupėje varžėsi 26 poros.

 

Jaunių II standartinių šokių grupėje Laurynas Makarovas ir Emilija Čepauskaitė (Vilniaus „Juventos”) laimėjo bronzos medalius, o Justas Gedgaudas ir Ainė Rutkauskaitė (Kauno „Sūkurys”) užėmė ketvirtą vietą.

 

Šios grupės laimėtojais tapo rusai Danila Boriskinas ir Elizaveta Ulianova, o antrą vietą užėmė Andreas Lepiste ir Sofia Dzevulskaja iš Estijos. Grupėje varžėsi 20 porų.

 

Jaunių II Lotynų Amerikos šokių grupėje Nojus Raščius ir Vaiva Paulauskaitė (Vilniaus „Ratuto” - VSC) laimėjo bronzos medalius.

 

Grupėje geriausiai pasirodė D. Boriskinas ir E. Ulianova, o antra vieta atiteko Robertui Veidei ir Amandai Rebecai Padar iš Estijos. Varžybose dalyvavo 32 poros.

 

„World Open” kategorijos suaugusiųjų Lotynų Amerikos šokių grupėje Jokūbas Venckus ir Miglė Klupšaitė (Vilniaus „Ratuto”) užėmė ketvirtą vietą.

 

Grupės nugalėtojais tapo Danijos atstovai Umberto Gaudino ir Louise Heise, sidabro medalius laimėjo estai Konstantinas Gorodilovas ir Dominika Bergmannova, o trečią vietą užėmė Vincenzo Mariniello ir Sara Casini iš Italijos. Varžybose dalyvavo 34 poros.

 

„International Open” kategorijos suaugusiųjų standartinių šokių grupėje Marius Ilčiukas ir Olga Goltsova (Kauno „Editos Daniūtės šokių studija”) užėmė ketvirtą vietą.

 

Grupės laimėtojais tapo K. Gorodilovas ir D. Bergmannova, antrą vietą užėmė baltarusiai Aliaksandras Samosiukas ir Yana Tudvaseva, o bronzos medalius laimėjo Romanas Redziukas ir Elizaveta Basiuk iš Ukrainos. Grupėje varžėsi 26 poros.

 

Kitų Lietuvos šokėjų, dalyvavusių WDSF reitingo varžybose, rezultatai.

 

„World Open” kategorijos suaugusiųjų Lotynų Amerikos šokių grupė:

7. Dominykas Daukšas - Svetlana Azarova (Vilniaus „Ratuto”)

15. Adomas Kielaitis - Ugnė Bruzgaitė (Klaipėdos „Žingsnis")

16. Gedvinas Meškauskas - Ugnė Bliujūtė (Kauno „Sūkurys”)

19. Nikita Kostin - Neringa Paškevičiūtė (Vilniaus „Ratuto”)

21. Bertoldas Čepulis - Indrė Šverčiauskaitė (Vilniaus „Ratuto”)

26. Deimantas Murauskas - Kamilė Dunskytė (Šiaulių „Šypsena")

29. Edvardas Starenko - Justina Jurkoit (Vilniaus „Davi")

32. Gytis Vitkauskas - Raminta Tušaitė (Kauno „Mida")

33.- 34. Aidas Danielius - Raminta Kapačinskaitė (Kauno „Sūkurys”)

 

„International Open” kategorijos suaugusiųjų standartinių šokių grupė:

17.- 18. Tomas Janonis - Santa Vlasa (Kauno „Duetas” - „Editos Daniūtės šokių studija”)

20. Paulius Ditauskas - Beatričė Abugelytė (Kauno „Kaspinas")

21.- 22. Domas Jakubauskas - Vestina Remeikaitė (Kauno „Danza M")

24. Rokas Išoras - Gabija Damašiūtė (Kauno „Danza M")

26. Tomas Paulius - Paulina Gerčaitė (Kauno „Sūkurys”)

 

Jaunimo standartinių šokių grupė:

7. Tomas Paulius - Paulina Gerčaitė (Kauno „Sūkurys”)

8. Paulius Ditauskas - Beatričė Abugelytė (Kauno „Kaspinas")

12. Karolis Stramkauskas - Emilija Bilevičiūtė (Vilniaus „Davi")

14. Pijus Fedč - Simona Pekeliūnaitė (Panevėžio „Rumba")

15.- 16. Gytis Vitkauskas - Raminta Tušaitė (Kauno „Mida")

15.- 16. Dominik Jančis - Greta Varžaitytė (Vilniaus „Juventos" - Kauno „Sūkurys")

17. Domas Jakubauskas - Vestina Remeikaitė (Kauno „Danza M")

18.- 19. Rokas Išoras - Gabija Damašiūtė (Kauno „Danza M")

18.- 19. Rapolas Lisonka - Laura Nareckaitė (Kauno „Sūkurys”)

20.- 21. Justinas Gervė - Greta Žinevičiūtė (Kauno „Rolo")

 

Jaunimo Lotynų Amerikos šokių grupė:

11. Deimantas Murauskas - Kamilė Dunskytė (Šiaulių „Šypsena")

12. Tomas Paulius - Paulina Gerčaitė (Kauno „Sūkurys”)

16.- 17. Renaldas Daugėla - Margarita Rimaitė (Palangos „Svivelis")

19. Edvardas Starenko - Justina Jurkoit (Vilniaus „Davi")

20. Gytis Vitkauskas - Raminta Tušaitė (Kauno „Mida")

25. Aidas Danielius - Raminta Kapačinskaitė (Kauno „Sūkurys”)

 

Jaunių II standartinių šokių grupė:

7.- 8. Gytis Lizdenis - Jorė Kurlytė (Palangos „Palangos moksleivių klubas")

9. Markas Sabaliauskas - Marija Butenytė (Palangos „Svivelis")

12. Rytis Dzemyda - Kornelija Dobrovolskytė (Kauno „Sūkurys”)

13.- 15. Aurimas Meška - Gabija Lapševičiūtė (Vilniaus „Davi")

18. Gediminas Galčius - Elzė Gusčiūtė (Vilniaus „Šokių sostinė")

19. Domantas Mūras - Ieva Matulevičiūtė (Kauno „Žiburys")

20. Benas Latanauskas - Ksenija Samusevič (Palangos „Svivelis")

 

Jaunių II Lotynų Amerikos šokių grupė:

7. Gustas Kirkliauskas - Žymantė Bernatavičiūtė (Alytaus „Alemana")

9. Markas Sabaliauskas - Marija Butenytė (Palangos „Svivelis")

12. Justas Gedgaudas - Ainė Rutkauskaitė (Kauno „Sūkurys”)

13. Rytis Dzemyda - Kornelija Dobrovolskytė (Kauno „Sūkurys”)

14. Vilius Čerbauskas - Ugnė Urbonavičiūtė (Šiaulių „Svingas" - Mažeikių „Spindulys")

16. Laurynas Makarovas - Emilija Čepauskaitė (Vilniaus „Juventos")

20. Gediminas Galčius - Elzė Gusčiūtė (Vilniaus „Šokių sostinė")

22.- 23. Benas Latanauskas - Ksenija Samusevič (Palangos „Svivelis")

24. Aurimas Meška - Gabija Lapševičiūtė (Vilniaus „Davi")

26. Arnas Novikevičius - Viktorija Angela Schultz (Vilniaus „Ratuto”)

27. Martynas Pranckus - Enija Šlikaitė (Vilniaus „Pinavija")

29.- 30. Gytis Lizdenis - Jorė Kurlytė (Palangos „Palangos moksleivių klubas")

29.- 30. Rokas Jurjonas - Ugnė Kimeišaitė (Klaipėdos „Žuvėdra")

32. Domantas Mūras - Ieva Matulevičiūtė (Kauno „Žiburys")

 

Jaunių I standartinių šokių grupė:

12. Lukas Stanynas - Toma Bespalovaitė (Panevėžio „Rumba")

14. Neilas Lenzbergas - Gabija Jonušaitė (Palangos „Palangos moksleivių klubas")

15.- 16. Saulenis Česnauskas - Eigintė Česnauskaitė (Kauno „Sūkurys”)

17. Kajus Domarkas - Brigita Chmelevskytė (Vilniaus „Davi")

18.- 20. Aikas Remeika - Mija Budrevičiūtė (Panevėžio „Amber dance")

18.- 20. Nikita Murnikovas - Augustė Švedaitė (Vilniaus „Vijūnas")

24. Augustinas Guobis - Valerija Glusenkova (Vilniaus „Vijūnas")

 

Jaunių I Lotynų Amerikos šokių grupė:

8.- 9. Emilis Skripkiūnas - Ieva Skripkiūnaitė (Alytaus „Alemana")

10. Saulenis Česnauskas - Eigintė Česnauskaitė (Kauno „Sūkurys”)

14.- 15. Aronas Bagdevičius - Anastasija Jegorova (Vilniaus „Davi")

16. Neilas Lenzbergas - Gabija Jonušaitė (Palangos „Palangos moksleivių klubas")

23. Lukas Stanynas - Toma Bespalovaitė (Panevėžio „Rumba")

25. Rokas Kraucevičius - Gabrielė Kviliūtė (Zarasų „Vyja")

 

Paskelbimo data: 2017 m. gruodžio 05 d. 21:28:00

Archyvas


Rėmėjai