•  |

Lietuvos šokėjams - aukso ir sidabro medaliai iš tarptautinių varžybų Gruzijoje

Savaitgalį Gruzijos sostinėje Tbilisyje vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose, jaunimo Lotynų Amerikos šokių grupėje Bertoldas Čepulis ir Indrė Šverčiauskaitė (Vilniaus „Ratuto” - VSC) tapo nugalėtojais, o Dmytrijus Taranovas ir Neda Elena Šalugaitė (Vilniaus „Ratuto” - VSC) laimėjo sidabro medalius.

Trečią vietą šioje grupėje užėmė rusai Ivanas Andreenkovas ir Ekaterina Korotenko. Varžybose dalyvavo 9 poros.

Jaunimo iki 21m. Lotynų Amerikos šokių grupėje B. Čepulis ir I. Šverčiauskaitė užėmė ketvirtą vietą.

Grupės nugalėtojais tapo Aleksejus Korobčenko ir Liana Odikadze iš Izraelio, antrą vietą užėmė Rusijos atstovai Nikita Filatovas ir Evgenia Sorokovikova, o bronzos medalius laimėjo gruzinai Ereke Girgvlianis ir Lele Khutsišvili. Grupėje varžėsi 9 poros.

„World Open" kategorijos, suaugusiųjų Lotynų Amerikos šokių grupėje Jokūbas Venckus ir Miglė Klupšaitė (Vilniaus „Ratuto") užėmė 7-ą, o Dominykas Daukšas ir Svetlana Azarova (Kauno „Sūkurys") 19-ą vietą. Varžybose dalyvavo 62 poros.

Paskelbimo data: 2017 m. gegužės 15 d. 23:12:00